18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
P................M 2013-04-11, 22:21 13
Za komuny było tak: "Prędzej ci serce pęknie, niż kondom marki STOMIL".
Zgłoś
Avatar
kkubam 2013-04-12, 8:52 2
Kiedyś u Grzesiuka przeczytałem jak to wywołali aferę w szkole narysowaniem Piłsudskiego na tablicy z podpisem "Nawet marszałek używa "Olla" gum"
Zgłoś
Avatar
Wolfi 2013-04-12, 21:27 1
Za moich czasów były takie
Zgłoś
Avatar
wubepe 2013-04-12, 22:05
kkubam napisał/a:

Kiedyś u Grzesiuka przeczytałem jak to wywołali aferę w szkole narysowaniem Piłsudskiego na tablicy z podpisem "Nawet marszałek używa "Olla" gum"



Jedne z najlepszych książek jakie czytalem to właśnie książki Grzesiuka. Pięć lat kacetu polecam wszystkim sadolom... Przezycia z obozów koncentracyjnych przedstawione w czarnym humorze. Naprawdę warto.
Zgłoś
Avatar
demobil 2013-04-12, 22:53 2
Jak Grzesiuka macie zamiar czytać to najpierw "Boso ale w ostrogach", następnie "Pięć lat kacetu" trzecia książką mnie nudziła "Na marginesie życia". Numerem jeden jest Pięć lat kacetu i niejaki SS-man o imieniu Carl kto czytał to będzie wiedział o kim piszę można go scharakteryzować jako , skurwiel na skurwielami. Bestia nie człowiek.
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-04-13, 6:59
Pięć lat kacetu jest miażdzącą książką. Jedyna w swoim rodzaju, którą żydzi sprowadzili na margines beletrystyki. To powinna być kurwa lektura.
Zgłoś