18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Yazaki 2024-09-04, 5:28
Ja pierdole... ależ trzeba być pizdą, żeby uciekać przed transem!
Zgłoś
Avatar
smc 2024-09-04, 7:23
Może mieć broń.

[ Dodano 2024-09-04, 07:23 ]
Zgłoś
Avatar
goslaw3 2024-09-04, 8:12 1
a kto to bezproduktywne robactwo bedzie utrzymywal? do karnych prac lub kulka miedzy oczy
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-04, 8:32 3
Yazaki napisał/a:

Ja pierdole... ależ trzeba być pizdą, żeby uciekać przed transem!



To był kawał transa nabuzowanego hormonami czy co oni tam jedzą
Zgłoś
Avatar
htp 2024-09-04, 9:01
Velture napisał/a:

Kamera działa tak:
Światło odbija się od obiektów, na które patrzysz. Soczewka w kamerze zbiera to światło i skupia je na małym ekranie wewnątrz kamery, zwanym matrycą. Matryca przekształca to światło na sygnał elektryczny, który potem zamienia się na obraz. Ten obraz zapisuje się na karcie pamięci i/lub wyświetla na ekranie kamery.
Więc kamera to urządzenie, które „widzi” światło i zamienia je na obraz, który można oglądać później.



Chyba zadałem za trudne pytania, albo na siłę chcesz z być dowcipny.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-04, 9:42 1
TwójCzarnyPan napisał/a:

Następny, co myślał, że ma do czynienia z męską pizdą, którą wystaczy postraszyć i się popłacze. Nauczcie się prawaki, że trans to facet, do tego pojebany. Więc reaguje jak pojebany facet, taki typowy sebiks, chociaż w spódnicy. Jak wyskakujecie do niego z gazem, to nie wiecie co się stanie, możecie oberwać nawet kosą. Jak od typowego pojeba.



Już się nie odgrażaj jaki to jesteś asertywny w stosunku do reszty normalnej populacji.
Zapewne twoją radą by było aby temu czarnemu czemuś opierdolić pęto w ramach pojednania? Zawsze rozwiązujesz konflikty w taki sposób?
Zgłoś
Avatar
mocnymarcin5 2024-09-04, 9:42
Fake, gdyby to była Ameryka, to by władował w niego cały magazynek, a nie jakiś gejowski, nieskuteczny gaz
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-09-04, 10:12
Bul_od_bytu napisał/a:

Już się nie odgrażaj jaki to jesteś asertywny w stosunku do reszty normalnej populacji.
Zapewne twoją radą by było aby temu czarnemu czemuś opierdolić pęto w ramach pojednania? Zawsze rozwiązujesz konflikty w taki sposób?


Nudzisz. W kółko to samo, ty sam chyba marzysz żeby jakieś pęto opierdolić? Spoko, da się zrobić. Ukryte pragnienia trzeba spełniać, inaczej człowiek się frustruje. Nie martw się, nikt się nie dowie.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-09-04, 10:42
agrus11 napisał/a:

Oby Ameryka była silna całe czas, wyobraźcie sobie co by się działo gdyby podczas II wojny światowej USA były słabe. Albo Hitler przejąłby cała Europę albo Stalin...obie opcje są straszne.

Chciałabym zwrócić uwagę że właśnie Stalin przejął większą część Europy. I to wyłącznie dzięki Chameryce, bo przemysł w Sajuzie w połowie XXego wieku był na poziomie cywilizowanych krajów z połowy XIXego.
Zgłoś
Avatar
dus 2024-09-04, 10:54
alususs napisał/a:

Wiem, że Hitler to kawał najgorszej kurwy, ale trochę tęskno za nim



Jeśli Ci tęskno to idź za nim. On teraz jest w odpowiednim miejscu.
Zgłoś
Avatar
birddog102 2024-09-04, 11:50
Hahaha, atak a potem "rape, rape!"
Zgłoś
Avatar
ibrahim 2024-09-04, 12:04 1
TwójCzarnyPan napisał/a:

Następny, co myślał, że ma do czynienia z męską pizdą, którą wystaczy postraszyć i się popłacze. Nauczcie się prawaki, że trans to facet, do tego pojebany. Więc reaguje jak pojebany facet, taki typowy sebiks, chociaż w spódnicy. Jak wyskakujecie do niego z gazem, to nie wiecie co się stanie, możecie oberwać nawet kosą. Jak od typowego pojeba.



Bo to są pojeby.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-09-04, 12:38 1
dus napisał/a:

Jeśli Ci tęskno to idź za nim. On teraz jest w odpowiednim miejscu.


W sumie, nie wiadomo gdzie jest. Ruscy twierdzili, że zmielili jego spalone szczątki i rozsypali z samolotu nad morzem żeby nie stały się przedmiotem kultu dla nazioli. Ale w latach 90-tych ujawnili, że jego czaszkę trzymali na Łubiance, w archiwum KGB. Może dalej tam jest.
Hitler jest jednym z niewielu w historii ludzkości, którzy nie mają swojego grobu. Bo inni zwykle jakiśtam grób mają, choćby masowy.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-09-04, 14:29
htp napisał/a:

Chyba zadałem za trudne pytania, albo na siłę chcesz z być dowcipny.



Jeśli pytania, które zadałeś, były trudne, to możliwe, że wymagały one bardziej skomplikowanej analizy. Jednak jako człowiek staram się odpowiedzieć na każde pytanie w sposób dokładny i bez próby bycia dowcipnym. Jeśli masz inne pytania lub chciałbyś wyjaśnienia, jestem tutaj, aby pomóc.
Zgłoś
Avatar
Kici-Kici 2024-09-04, 16:12
kpold3004 napisał/a:

A co, ciągnąłeś Putinowi i chcesz się dowiedzieć, czy warto ciągnąć również amerykańską?



Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie