18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 18 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
piter210 2020-02-22, 19:05
A ja tam jestem za równouprawnieniem, przypierdoliłbym jej z półobrotu
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2020-02-22, 19:34 4
moja żona raz rzuciła we mnie kubkiem dostałem w głowe podeszłem do niej spokojnie i wypłaciłem jej soczystego liscia i od tego czasu nigdy do mnie nie skakała.Jak raz se pozwolisz to masz przejebane ,nie jestem za biciem kobiet ale nie wolno sobą pomiatać.
Zgłoś
Avatar
racing 2020-02-22, 19:36 13
brylant1412 napisał/a:

moja żona raz rzuciła we mnie kubkiem dostałem w głowe podeszłem do niej spokojnie i wypłaciłem jej soczystego liscia i od tego czasu nigdy do mnie nie skakała.Jak raz se pozwolisz to masz przejebane ,nie jestem za biciem kobiet ale nie wolno sobą pomiatać.



Mogła ci przypierdolić słownikiem
Zgłoś
Avatar
Byku35 2020-02-22, 20:06
he jak lewindowski i inne twardziela i kibice gejo twardzi
Zgłoś
Avatar
bakus1233 2020-02-22, 20:14 2
Jest takie równouprawnienie, że jak uderzycie kobietę, to będziecie mieli spore problemy z prawem (słusznie), problem w tym, że w drugą stronę, to tak nie działa, kobieta może cię uderzyć, ty nie możesz oddać, chyba że chcesz mieć problemy

I jeszcze debilne komentarze mężczyzn, którzy się śmieją, że baba bije. No jak jest jebnięta, to bije, a co ma chłop zrobić? Jak jej przypierdoli, to narobi sobie problemów. Jedyne rozwiązanie to ucinać kontakt z takimi idiotkami.
Zgłoś
Avatar
~sensualna 2020-02-22, 20:36
obejrzałam kilka razy i wydaje mi się że coś chamskiego jej powiedział to mu przyjebała xd
Zgłoś
Avatar
roman970227 2020-02-22, 23:41
A pierdolicie, że pizduś a jak by oddał byście pierdolili, że damski bokser...
Powinien jej oddać ale pewnie od razu by pierdolili, że tak nie można...
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2020-02-23, 1:07 2
MaciejLubicz napisał/a:

to chyba u nich normalne zachowanie



Dziękuję Ci, za przypomnienie mi jednej z najpiękniejszych rzeczy, jakie widziałem w życiu! <3
Zgłoś