18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 54 minuty temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
n................l 2022-07-13, 14:20 1
Co za mózg...
Zgłoś
Avatar
TerazPolska123 2022-07-13, 14:26 44
dziewczyny uciekły a przygłup leży i czeka na wybawienie, co za czasy
Zgłoś
Avatar
Kutasiarz 2022-07-13, 14:57 8
Ciężko powiedzieć dlaczego akurat sobie wczasy zrobił i leżał, zamiast szybko poderwać dupę i się ratować
Zgłoś
Avatar
itakiniehehe 2022-07-13, 15:19
taki to nawet robiąc kanapki zagraża swojemu życiu
Zgłoś
Avatar
Mariusz 2022-07-13, 15:19 1
Kierunek w ciężarówce był włączony. Motocipa ma nuczke i więcej nie wjedzie pod koła, to pewne.
Zgłoś
Avatar
Z................w 2022-07-13, 15:38 3
Ale jaką trzeba być ofermą żeby nie zdążyć odskoczyć
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2022-07-13, 15:46 12
laski spierdolily bo kaskow nie mialy. Koles z helmem na lbie wyjebane, lezy i kask testuje
Zgłoś
Avatar
croyna 2022-07-13, 16:43 3
tak kurwa, na jego miejscu każdy z was by odskoczył, odciągnął skuter i jeszcze zajarał szluga
jak wyjdziecie kiedyś z piwnicy to zrozumiecie, ze on na ogarniecie sytuacji miał 2 sekundy z hakiem, a to więcej niż wy odtwarzając to piąty raz. tyle dobrego zrobił, że założył kask. poza tym nie wiem jak wy ale ja przegubową naczepę widzę maks. dwa razy do roku
Zgłoś
Avatar
Res0r 2022-07-13, 17:19 9
croyna napisał/a:

tak kurwa, na jego miejscu każdy z was by odskoczył, odciągnął skuter i jeszcze zajarał szluga
jak wyjdziecie kiedyś z piwnicy to zrozumiecie, ze on na ogarniecie sytuacji miał 2 sekundy z hakiem, a to więcej niż wy odtwarzając to piąty raz. tyle dobrego zrobił, że założył kask. poza tym nie wiem jak wy ale ja przegubową naczepę widzę maks. dwa razy do roku



Nie zgodzę się. Typ spojrzał i widział zanim jeszcze doszło do kontaktu co się święci. Został przewrócony i jeszcze sekundę leżał w pozycji defensywnej jak by mu ktoś chciał deską przyjebać. Miał w chuj czasu na reakcję a dodatkowo w takich sytuacjach czas leci wolniej.
Zgłoś
Avatar
Mixy321 2022-07-13, 18:04 3
Typ zero instynktu przetrwania xd
Zgłoś
Avatar
łechtaczka 2022-07-13, 18:12
jebany miał farta, że oś nie była dojebana ciężarem
Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2022-07-13, 18:54 1
croyna napisał/a:

tak kurwa, na jego miejscu każdy z was by odskoczył, odciągnął skuter i jeszcze zajarał szluga
jak wyjdziecie kiedyś z piwnicy to zrozumiecie, ze on na ogarniecie sytuacji miał 2 sekundy z hakiem, a to więcej niż wy odtwarzając to piąty raz. tyle dobrego zrobił, że założył kask. poza tym nie wiem jak wy ale ja przegubową naczepę widzę maks. dwa razy do roku



...".... poza tym nie wiem jak wy ale ja przegubową naczepę widzę maks. dwa razy do roku..."

Więc wyjdź z piwnicy!
Zgłoś
Avatar
Nemrod90 2022-07-13, 19:23
Widzimy tu jeden z niewielu przypadków, gdzie baby wykazują się lepszym refleksem i trzeźwością myślenia niż facet. Gość jest prawdziwą pizdą.
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2022-07-13, 21:25 1
Normalny facet w takiej sytuacji zdążyłby się wysrać, podetrzeć, spalić kiepa, wyrwać dupcię i ją przelecieć. A ten to jak stonka ziemniaczana na grzbiecie...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie