18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 47 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
4................h 2015-10-08, 15:55 3
A na końcu, wiecie co chłopaki ręczny był zaciągnięty... sorki
Zgłoś
Avatar
bylejakilogin123 2015-10-08, 16:03 27
Pchajciąg !
Zgłoś
Avatar
waloos 2015-10-08, 16:24 6
Jaki kraj takie TGV
Zgłoś
Avatar
k................s 2015-10-08, 16:25 1
Na CPN pchają.... albo coś im się popendoliło....
Zgłoś
Avatar
a................k 2015-10-08, 16:46 118
4hitch napisał/a:

A na końcu, wiecie co chłopaki ręczny był zaciągnięty... sorki



Przypomniała mi się akcja, jak jeszcze w czasach gimbazjalnych, na wakacjach poszliśmy z kolegami z klasy na hehe pierwsze piwkowanie do ziomka. Chłop wpadł na pomysł, że nie będzie pił, ale za to weźmie samochód starszego i pojedziemy na takie kąpielisko zwane żwirownią, gdzie sobie podriftujemy. Po 2 piwach umysł gimbusa nie dostrzegał w tym pomyśle żadnych wad.
No to przejechaliśmy te parę kilometrów, lekko obsrani ale w końcu dojechaliśmy i ziomeczek zaczął odpierdalać swoje tokio drifty, żwir się sypie, wszyscy się cieszą, aż tu nagle jeb. Chłop się zatrzymał i nie może ruszyć i panika, bo gość krzyczy, że mogła linka od gazu pójść się jebać. My tak nie bardzo wiemy co robić i kierowca mówi, żebyśmy wysiedli i zaczęli pchać. No to wysiadło nas 4 i pchamy ten furgon, gość próbuje ruszyć, imba w chuj, żwir się sypie, wszyscy ujebani, a nagle nasz wesoły koleżka rajdowiec wychyla łeb przez okno i mówi "kurwa sorry, ręczny miałem zaciągnięty".
Zgłoś
Avatar
uho82 2015-10-08, 16:55
Ropa poszła do żyda to teraz pchają
Zgłoś
Avatar
miczel1 2015-10-08, 17:45 7
amator_kwasnych_jablek napisał/a:



Przypomniała mi się akcja, jak jeszcze w czasach gimbazjalnych, na wakacjach poszliśmy z kolegami z klasy na hehe pierwsze piwkowanie do ziomka. Chłop wpadł na pomysł, że nie będzie pił, ale za to weźmie samochód starszego i pojedziemy na takie kąpielisko zwane żwirownią, gdzie sobie podriftujemy. Po 2 piwach umysł gimbusa nie dostrzegał w tym pomyśle żadnych wad.
No to przejechaliśmy te parę kilometrów, lekko obsrani ale w końcu dojechaliśmy i ziomeczek zaczął odpierdalać swoje tokio drifty, żwir się sypie, wszyscy się cieszą, aż tu nagle jeb. Chłop się zatrzymał i nie może ruszyć i panika, bo gość krzyczy, że mogła linka od gazu pójść się jebać. My tak nie bardzo wiemy co robić i kierowca mówi, żebyśmy wysiedli i zaczęli pchać. No to wysiadło nas 4 i pchamy ten furgon, gość próbuje ruszyć, imba w chuj, żwir się sypie, wszyscy ujebani, a nagle nasz wesoły koleżka rajdowiec wychyla łeb przez okno i mówi "kurwa sorry, ręczny miałem zaciągnięty".



Widziałem jak wczoraj pchaliście...Już miałem wam wyjść pomagać
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2015-10-08, 17:46 10
Zarząd PKP Paliwo Do Drezyn nie podpisał porozumienia z zarządem PKP Drezyny.
Zgłoś
Avatar
pawlakpl 2015-10-08, 18:02
Gdyby nie rogatka, mogłoby dojść do tragedii.
Zgłoś
Avatar
Gizmolka 2015-10-08, 18:16 3
bylejakilogin123 napisał/a:

Pchajciąg !



Reklamujesz burdel jakiś, czy co?
Zgłoś
Avatar
SheKeepsBees 2015-10-08, 18:31 4
@up a co, szukasz zatrudnienia?
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2015-10-08, 18:46
myslałem że zanimi towarowiec rozpedzony popierdala
Zgłoś
Avatar
k................s 2015-10-08, 18:52 1
Tak... tak... dorabiajcie różne teorie, a prawda jest jedna. Jeszcze do początku lat 90-tych pociągi jeździły szybko, potem zrobiła się masakra. To całe multi-kulti już wtedy się zaczęło... no ale murzyni nie są już w takiej formie. Tu mamy drezynę - w wersji osobowej pedałują pod ostatnim wagonem. Takie dzisiejsze galery...
Zgłoś
Avatar
crazyhavoc 2015-10-08, 18:52 1
SheKeepsBees napisał/a:

@up a co, szukasz zatrudnienia?



chcesz pomoc kolezance po fachu ?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie