18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 30 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
🔥 Zamach na Netanjahu - teraz popularne
🔥 No to zabłysnął ... - teraz popularne
Avatar
Batman_ 2023-06-26, 16:08 7
0dbytBiskupa napisał/a:

I zupełnie przypadkiem stał tam ktoś z kamerką?



Nie wiem czy wiesz, ale są na świecie takie popierdoleńce, które godzinami stoją przy torach i walą konia do nadjeżdżających pociągów. Każdy przejazd oczywiście musi być zarejestrowany. Nie wiem, czy oni maja jakiś trainhub, ale pewnie tak, bo takich zjebów jest cała masa.
Zgłoś
Avatar
0dbytBiskupa 2023-06-26, 16:15 1
Batman_ napisał/a:

Nie wiem czy wiesz, ale są na świecie takie popierdoleńce, które godzinami stoją przy torach i walą konia do nadjeżdżających pociągów. Każdy przejazd oczywiście musi być zarejestrowany. Nie wiem, czy oni maja jakiś trainhub, ale pewnie tak, bo takich zjebów jest cała masa.


Tak, wiem. Trainspotterzy, tak jak planespotterzy, którzy jarają się samolotami. Ale oni nagrywają dobrym sprzętem, często na trójnogu, a nie telefonem sprzed 10 lat w trzęsącej się łapie.
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2023-06-26, 16:18
Argentyna, na 99% Buenos Aires, 15 milionów mieszkańców, więc nic dziwnego, że ktoś akurat to sfilmował.

Zgłoś
Avatar
parapsychol 2023-06-26, 16:32
0dbytBiskupa napisał/a:

I zupełnie przypadkiem stał tam ktoś z kamerką?



moze to jest taka miejscowka
Zgłoś
Avatar
kezman 2023-06-26, 16:49
Ciekawe czy ta druga chciała ratować czy też poszła z zamiarem
Zgłoś
Avatar
Paszczaku 2023-06-26, 17:37 1
Skubaniec szybko się zatrzymał . Tyle gadania że pieszy nie może mieć pierwszeństwa przed pociągiem bo nie zatrzyma się . Zatrzyma , tylko połowa pasażerów połamana .
Zgłoś
Avatar
Batman_ 2023-06-26, 17:37
0dbytBiskupa napisał/a:

Tak, wiem. Trainspotterzy, tak jak planespotterzy, którzy jarają się samolotami. Ale oni nagrywają dobrym sprzętem, często na trójnogu, a nie telefonem sprzed 10 lat w trzęsącej się łapie.



Druga ręką walił pendolino
Zgłoś
Avatar
Riikko 2023-06-26, 17:59
spike2222 napisał/a:

TO raczej wygląda jakby tylko jedna chciała ukrócić swoje życie, natomiast druga, pewnie matka, zareagowała intuicyjnie i rzuciła się z łapami aby ją złapać Coś nie pykło



pyknac pyknelo
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2023-06-26, 19:06 1
Rozumiem że całkowicie przypadkiem nagrywał przejazd ?
Zgłoś
Avatar
inspiron1992 2023-06-26, 19:15 4
Jestem maszynistą, wkurwiające są te samobóje... ile to formalności i czasu... Jak chcesz ze sobą skończyć to zrób jakiegoś live na tiktoka czy inne gówno, nażryj się tabletek czy wyhuśtaj się na żyrandolu... Tak aby Twoje niedojebanie odeszło razem z Tobą i nikomu nie utrudniało życia czy obowiązków służbowych.
Zgłoś
Mnie bardziej zastanawia kamerzysta.Jakiś jasnowidz czy co

0dbytBiskupa napisał/a:

Tak, wiem. Trainspotterzy, tak jak planespotterzy, którzy jarają się samolotami. Ale oni nagrywają dobrym sprzętem, często na trójnogu, a nie telefonem sprzed 10 lat w trzęsącej się łapie.



W środowiskach LGBTYGJbHJ69πו[§8TU są też grupy kidspotterów i tuskspotterów
Zgłoś
Avatar
janiestad666 2023-06-26, 20:19
kamuha napisał/a:

The tchórzliwe pizdy tylko czekały na przyjazd pociągu. Jakby nie mogly wymyśleć innego sposobu na ukrocenie swojego smutnego żywota. Żal maszynisty. Mam nadzieję że zdychały długo.



tak bo człowiek który chce się zabić myślisz ze będzie myślał że takiej znieczulonej kurwie jak ty zepsuje dzionek bo mu pociąg 3 godziny później przyjedzie xD maja wyjebane na takie błahostki
Zgłoś
Avatar
Nemek222 2023-06-26, 20:47
dawno sie tak nie usmialem
Zgłoś
Avatar
kaszagogo 2023-06-26, 21:36
fajna maja tam teraz zime
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2023-06-28, 0:33
inspiron1992 napisał/a:

Jestem maszynistą, wkurwiające są te samobóje... ile to formalności i czasu... Jak chcesz ze sobą skończyć to zrób jakiegoś live na tiktoka czy inne gówno, nażryj się tabletek czy wyhuśtaj się na żyrandolu... Tak aby Twoje niedojebanie odeszło razem z Tobą i nikomu nie utrudniało życia czy obowiązków służbowych.



Tabletki się wyrzyga, żyrandol powieszony na kołeczku rozporowym jebnie, a pociąg obetnie łeb i chuj xD
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie