18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:36
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:01
Avatar
kamuha 2023-06-26, 12:23 15
The tchórzliwe pizdy tylko czekały na przyjazd pociągu. Jakby nie mogly wymyśleć innego sposobu na ukrocenie swojego smutnego żywota. Żal maszynisty. Mam nadzieję że zdychały długo.
Zgłoś
Avatar
spike2222 2023-06-26, 12:26 37
kamuha napisał/a:

The tchórzliwe pizdy tylko czekały na przyjazd pociągu. Jakby nie mogly wymyśleć innego sposobu na ukrocenie swojego smutnego żywota. Żal maszynisty. Mam nadzieję że zdychały długo.



TO raczej wygląda jakby tylko jedna chciała ukrócić swoje życie, natomiast druga, pewnie matka, zareagowała intuicyjnie i rzuciła się z łapami aby ją złapać Coś nie pykło
Zgłoś
Avatar
edek_kotek 2023-06-26, 12:28 1
Baby to chuje pomyślał maszynista i z sadystycznym uśmiechem na twarzy włączył wycieraczki szyb
Zgłoś
Avatar
0dbytBiskupa 2023-06-26, 12:52 24
I zupełnie przypadkiem stał tam ktoś z kamerką?
Zgłoś
Avatar
JanJankowski 2023-06-26, 13:12
Rozchodzą to u św Piotra
Zgłoś
Avatar
traf 2023-06-26, 13:18
0dbytBiskupa napisał/a:

I zupełnie przypadkiem stał tam ktoś z kamerką?



może wynajęty kamerzysta żeby wrzucić materiał na ich kanał,lajki i suby musza się zgadzać
Zgłoś
Avatar
niemamskarpet. 2023-06-26, 13:27 15
mi to wygląda identycznie jak sarny na poboczu czekają do ostatniego momentu żeby się wjebać pod koła i rozkurwić ci pół samochodu .....
Zgłoś
Avatar
smc 2023-06-26, 13:41 8
Nie trąb kurwa w lesie!!!
Zgłoś
Avatar
Ogórek 2023-06-26, 13:52 3
Ten gong kolejowy jest dość przytłaczający.
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2023-06-26, 14:10 3
Zajebiście zaprojektowany przód, od razu na przemiał bierze wszystko zamiast odrzucać.
Zgłoś
Avatar
metyoo 2023-06-26, 14:34 8
kamuha napisał/a:

The tchórzliwe pizdy tylko czekały na przyjazd pociągu. Jakby nie mogly wymyśleć innego sposobu na ukrocenie swojego smutnego żywota. Żal maszynisty. Mam nadzieję że zdychały długo.



tchórzliwe? trzeba mieć sporą odwagę i brak instynktu samozachowawczego, żeby pierdolnąć się pod pociąg, skoczyć z wysokiego pięterka, czy choćby się huśnąć! zgoda, szkoda maszynisty i rodzin też! nazwałbym ich samolubnymi skurwysynnami, bo nie biorą pod uwagę tego, jak najbliżsi będą to przeżywali, ale nigdy nie nazwałbym ich tchórzami!
Zgłoś
Avatar
Liveretto 2023-06-26, 15:04 1
metyoo napisał/a:

tchórzliwe? trzeba mieć sporą odwagę i brak instynktu samozachowawczego, żeby pierdolnąć się pod pociąg, skoczyć z wysokiego pięterka, czy choćby się huśnąć! zgoda, szkoda maszynisty i rodzin też! nazwałbym ich samolubnymi skurwysynnami, bo nie biorą pod uwagę tego, jak najbliżsi będą to przeżywali, ale nigdy nie nazwałbym ich tchórzami!



Mylisz odwagę z głupotą. W rzuceniu się pod pociąg nie ma nic odważnego.
Zgłoś
Avatar
metyoo 2023-06-26, 15:22 16
Liveretto napisał/a:

Mylisz odwagę z głupotą. W rzuceniu się pod pociąg nie ma nic odważnego.



głupota swoją drogą, niemniej jednak przełamywanie strachu nazywa się odwagą, a instynkt samozachowawczy wywołuje strach przed wykonaniem głupiego ruchu, w tym przypadku rzucenie się pod pociąg.
Zgłoś
Avatar
Sztruks 2023-06-26, 15:37 3
Dziwne ze akurat to ktoś kamerował
Zgłoś