18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Radbug 2020-11-25, 22:58 7
Podoba mi się moment w którym wkurwiony gość z drugiego auta zaczął trąbić. Jak masz się rozjebać, to się rozjeb, tylko szybko, bo mi się spieszy.

Widać, że kierowca odwiedza czasem sadistic.
Zgłoś
Avatar
Pepperoni 2020-11-25, 23:06
fotele do wymiany chyba.
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2020-11-25, 23:08 1
Bo to jest kurwa aut terenowe a nie suvy dla pizdeczek typu Kia Sorrento albo BMWX5
Zgłoś
Avatar
DużyKutas 2020-11-25, 23:36 16
Pralpunkt napisał/a:

Bo to jest kurwa aut terenowe a nie suvy dla pizdeczek typu Kia Sorrento albo BMWX5



Bo miejskie suvy nie sa stworzone do jazdy typowo terenowej? Tylko aby rodzina mogla dojechać nad jezioro po kamienistej i wyboistej drodze? Jebnij się w łeb przygłupie stary.
Zgłoś
Avatar
TheAndyboy888 2020-11-25, 23:43 2
Pralpunkt napisał/a:

Bo to jest kurwa aut terenowe a nie suvy dla pizdeczek typu Kia Sorrento albo BMWX5



Dla takich debilów jak ty, którzy nie potrafią odróżnić SUVa od terenówki, wymyślono specjalnie definicję SUV-a.
Masz z wikipedii:
SUV od klasycznego samochodu terenowego różni się m.in. mniej użytkowym charakterem i brakiem konieczności reprezentowania właściwości pozwalających na jazdę w terenie na rzecz bardziej komfortowo zestrojonego zawieszenia i bogatszego wyposażenia.

Tak. Kupiłem SUVa i nim jeżdżę. BO JEST KURWA WYGODNIEJ niż w tych pseudo-chujowo-niby sportowych nisko osadzonych autach, gdzie przy wsiadaniu można się garba dorobić. Z moim wzrostem prawie 2m, taki wyśmiewany przez ciebie SUV to manna z nieba
Zgłoś
Avatar
Cezar87 2020-11-25, 23:46 1
DużyKutas napisał/a:

Bo miejskie suvy nie sa stworzone do jazdy typowo terenowej? Tylko aby rodzina mogla dojechać nad jezioro po kamienistej i wyboistej drodze? Jebnij się w łeb przygłupie stary.



Raczej aby baba nie urwala zderzaka parkujac przy wysokich kraweznikach.
Zgłoś
Avatar
BigBertha 2020-11-25, 23:59
Idioci to mają szczęście...
Zgłoś
Avatar
robsonx79 2020-11-25, 23:59 7
Radbug napisał/a:

Podoba mi się moment w którym wkurwiony gość z drugiego auta zaczął trąbić. Jak masz się rozjebać, to się rozjeb, tylko szybko, bo mi się spieszy.
Widać, że kierowca odwiedza czasem sadistic.



Dawał mu znak, że podepnie go do wyciągarki. Nie wszyscy ludzie są chujami.
Zgłoś
Avatar
pedaldziwka 2020-11-26, 0:31 1
trzeba przyznać że ładnie sobie poradził
Zgłoś
Avatar
pylaochos 2020-11-26, 10:11
a ten kurwa na brzegu nie mógł dalej stanąć?
Zgłoś
Avatar
albazsanagycjib 2020-11-26, 12:10
Przecież tam jakiś zlot mają i się bawią.
Zgłoś
Avatar
tomgw 2020-11-26, 21:43
a ten drugi jebany zastawił mu drogę , żeby nie mógł wyjechać... szczwany lis
Zgłoś