18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
KrólikBugs 2019-02-19, 20:56
@Wachlak1920 Mam gdzieś, że sobie sami rozpieprzają miasta... niszcząc mienie publiczne jak i prywatne, co tobie nie przeszkadza bo przynajmniej coś "robią". Zwykła nie zwykła to tylko paliwo, co by nie było państwo zabiera w innych podatkach dużo więcej niż weźmie z tego paliwka. Niech im nawet nie będzie w ogóle podatku w paliwie, dużo się dla francuza zmieni? Wskoczy na inny poziom cywilizacyjny? Mają gorsze problemy na które tak żywiołowo nie reagują, ale dobra, faktycznie nie ma co się na ciebie produkować.
Zgłoś
Avatar
Warchlak1920 2019-02-19, 21:45
@Foxlifejenkins, Zabawny nawet jesteś człowieku, tam już nie chodzi o żadną podwyżkę podatku, o jakieś tam paliwo. Coś się go tak uczepił. Poczytaj sobie o tym gdzieś nie wiem, zainteresuj się tematem, to wtedy pogadamy. Nie czerp wiadomości z tzw. głównego nurtu, bo chuja prawdy tam znajdziesz. Kurwa, paliwo haha.
Zgłoś
Avatar
grauper 2019-02-20, 19:28
Strzelał bym do tego motłochu.

Do obrońców. Co biedna policjantka czy facet obok niej im zrobili ?? Ludzie tak samo ruchani w dupe przez system starający sie zarobić na pierdolony chleb. Przejeżdżali obok i tyle a ci zaczeli w nich bez powodu napierdalać.
Zgłoś
Avatar
Warchlak1920 2019-02-20, 20:41
@grauper, A to zrobili, że tam nie ma zmiłuj między jednymi i drugimi, zero litości jak jedni dopadną drugich. Poza tym biedni policjanci sami tą dupę nadstawiają i jeszcze proszą o więcej. Tam już nawet wojsko zaczyna się z lekka buntować, a pały jak by Macron kazał to by emigrantom laskę ciągnęli i prosili o więcej. Pewnie nie wszyscy, ale zaprzedanie się ogółu formacji władzą za te kawałek pierdolonego chleba jest chyba większy niż u nas na Woronicza 17.

Ja to bym strzelał do ludzi co idealnie stosują się do zasady "chuja wiem, ale się wypowiem".
Zgłoś
Avatar
GINKO 2019-04-19, 6:59
Warchlak1920 napisał/a:

Do tych co piszą, że to zwierzęta i strzelać. Rozumiem, że nie lubicie sebixów czy kiboli, jakiś tam durnych zadymiarzy. Jednak od takich protest ów jak "żółte kamizelki" we Francji trzy kroki w bok. Może goście ździebko przesadzają, ale żądania mają słuszne. Próbują w przeciwieństwie od innych narodów zrzucić chomąto z karku i jest to protest autentyczny, oddolny, a nie sztuczny jak nasze kody i inne gamonie. Widzą, że idea demokracji i woli narodu jako suwerena poszła się kochać za sprawą politycznych spierdolin, że zapierdalają ciężko i na ich ekonomiczne reali chuja z tego mają, a wszelaka patola żyje za ich, to się wkurwili i władza ma to co ma. To już czwarty miesiąc protestów, w zimie. Co się będzie działo wiosną czy latem, już szykuje popcorn. W okolicach 14 lipca proponuję załatwić sobie wolne
To my i inne nacje jesteśmy pedały, że siedzimy i nic. Widocznie jest za dobrze, albo jesteśmy za ciency w uszach.
Zabawna za to jest policewomen . Taka zadowolona na początku, a potem co, równouprawnienie zadziałało i cipe oszczała.



Twiedzenie że żółte kamizelki to oddolna inicjatywa jest kurwa tak naiwne jak moher wciskający rydzykowi siano. Przecież to CIA odjebało, od tego są i w dodatku mieli motyw.
Zgłoś