18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
żmij 2023-10-30, 6:30 10
Ciekawe, jak to jest być zbyt głupim nawet na pedalarza?

Zgłoś
Avatar
Pedator 2023-10-30, 6:51 8
Zwykły pedalarz-debil. Oni tak mają.
Zgłoś
Avatar
gaja1 2023-10-30, 7:51 21
Wjechał w szczelinę przy studzience
Zgłoś
Avatar
smc 2023-10-30, 8:42 7
Potknął się o ostrą krawędź cienia mgły.
Zgłoś
Avatar
John-Flopp 2023-10-30, 8:46 3
I to jest jakość, aż miło się ogląda. Szkoda że materiał średni.
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2023-10-30, 8:58 35
Co się odjebało?
Pedalarz jechał. Mógł to zrobić jak człowiek, ale jest pedalarzem - MUSIAŁ się wpierdolić w dziurę.
Dzieci (2-6 lat) te też tak mają, tak samo jak średni IQ.

Zgłoś
Avatar
syaoran937 2023-10-30, 11:28 1
pizdnał go ktos z innego wymiaru
Zgłoś
Avatar
leonidkacap 2023-10-30, 16:13 3
po mojemu po prostu sie wyjebał
Zgłoś
Avatar
mesjans 2023-10-30, 16:56 3
On nie wpadł w tę dziurę, wywrotka rozpoczęła się trochę za nią. To jest jazda "na ostre koło" czyli rower nie ma hamulców a pedały kręcą się razem z kołem (podczas jazdy nie da się nie pedałować). By się zatrzymać trzeba użyć pewnej siły przeciwnej obrotom pedałów by zwolniły swoje tępo i się zatrzymać. Gość chciał się zatrzymać i za mocno stanął na pedale aż go wyjebało przez kierownicę. Żaden zwykły rower tego nie ma. To bardzo pojebany rodzaj roweru na którego bym za chuja nie wsiadł. Jest nawet film o kurierze który śmigał takim rowerem, tytuł to "BEZ HAMULCÓW" z 2012r.
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2023-10-30, 17:05 3
mesjans napisał/a:

Gość chciał się zatrzymać i za mocno stanął na pedale



Brednie. Chyba że jechał tyłem.
Tylne koło mógł zablokować, ale przedniego nie.
CHYBA ŻE hamował hamulcem przednie koło, ale wtedy ostre koło ma taki sam związek ze sprawą jak koło gospodyń wiejskich.
Też czasem w nim jest ostro.

Co nie zmienia faktu, że się wjebał w dziurę i na niej wyjebał.
Zgłoś
Avatar
żmij 2023-10-30, 17:07 2
mesjans napisał/a:

zwolniły swoje tępo



A gdyby przyspieszyły swoje ostro?
Zgłoś
Avatar
wezu69 2023-10-30, 17:07
Za duży moment obrotowy. Jak sie gazu daje to dupa na bak 8)
Zgłoś
Avatar
mesjans 2023-10-30, 17:10 1
SkoPio1 napisał/a:

Brednie. Chyba że jechał tyłem.



Poczytaj najpierw co to jest ostre koło a zrozumiesz, ten rower przyjrzyj się na kierownicę nie ma żadnej manetki bo ten typ roweru nie ma hamulców ani przerzutek a tylna zębatka jest jakby zaspawana z tylnym kołem.
Zgłoś
Avatar
JednorękiBandyta 2023-10-30, 17:19
mesjans napisał/a:

On nie wpadł w tę dziurę wywrotka rozpoczęła się trochę za nią. To jest jazda "na ostre koło" czyli rower nie ma hamulców a pedały kręcą się razem z kołem (podczas jazdy nie da się nie pedałować). By się zatrzymać trzeba użyć pewnej siły przeciwnej obrotom pedałów by zwolniły swoje tępo i się zatrzymać. Gość chciał się zatrzymać i za mocno stanął na pedale aż go wyjebało przez kierownicę. Żaden zwykły rower tego nie ma. To bardzo pojebany rodzaj roweru na którego bym za chuja nie wsiadł.



Moim zdaniem na pewno nie widać razem z kamerką jak pedałuje do przodu lewa prawa nie ma typowego szarpnięcia do tyłu jeździłem na tego typu rowerze za dzieciaka tak pojebany system myślałem do tej pory że stosowany tylko w rowerach dla dzieci tym bardziej nie wydaje mi się żeby miał taki system hamowania.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie