18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Exoone 2011-06-26, 17:24 1
Widać, że skurwysynowi nic nie jest to by przynajmniej jeden podszedł psa zabrać z drogi, kurwa aż tylu ich było potrzeba zeby zobaczyć czy z kosiarką i popierdolonym gimkierowcą wszystko w porządku?
Zgłoś
Avatar
Desti 2011-06-26, 17:28 1
Wiochmen napisał/a:

moge na pw wyslac



Dawaj.

A do "obrońców zwierząt": Życzę, żeby Wam coś pod koła wbiegło, a Wy próbując to wyminąć wyjebali w drzewo.

A jeśli ten pies jeszcze żyje, to drugi raz już raczej nie wbiegnie pod koła
Zgłoś
Avatar
u................t 2011-06-26, 17:44
konradssc napisał/a:

O kurwa widze, że trzeba conektórych do porządku doprowadzić. Namnożyło sie obrońców zwierząt na Sadisticu. Ulthart już Ci mówiłem, że jesteś zoofilem i już sie nie zmienisz. Ja pierdole psa szkoda im. Chodzą bezpańskie i stwarzają tylko zagrożenie. Strach dzieci same puścić do szkoły. Jestem ciekaw jakby wam dziecko pogryzły to też byście takimi obrońcami byli? Bezpański pies=odstrzał. Zwierze nie może stać nad człowiekiem i nigdy stało nie będzie.
Polecam temat: sadistic.pl/kot-na-hustawce-vt80547.htm?highlight=opa+opa+opapa
Zwierzak to zwierzak, póki nie jest podpalany i obdzierany na żywca ze skóry to nie ma znęcania sie. Jedynym błedem tych koleżków z filmiku był brak zdrowego rozsądku. Zwierzak sie miotał i widać, że męczył. Mógł którys podejść i mu ukręcić kark. A do obrońców zwierząt, którzy za nic mają dobro ludzkie: Wypieprzać do puszczy z bambusami mieszkać.



Wielka moc w Tobie drzemie gdyż mądrość Twa jest bezgraniczna
Zgłoś
Avatar
Xayrax 2011-06-26, 17:52
Jebany kundel jeszcze mu kopa zapierdolić -.-
Zgłoś
Avatar
Eth 2011-06-26, 17:56 2
@konradssc

Bezpanskie psy rosna w koncu na drzwach.
Zagrozenie masz dzieki tepym ludziom ktorzy najpierw te psy traktowali jak scierwo sprawiajac ze sa agresywne, a pozniej wyjebali.
Czlowiek tez jest zwierzeciem, po prostu czesci z ludzi sie poprzestawialo w dupie pod wplywem religijnych bajek.

Zreszta wole bezpanskie psy niz gowna na skuterkach nie majace pojecia o tym jak zachowac sie w ruchu drogowym.
Proponowalbym wiec ich odstrzal bo czesto stanowia wieksze zagrozenie.
Zgłoś
Avatar
Kacpes 2011-06-26, 18:19
Odpadłem po drugiej str. kom. Ludzie, tego psa nie widać, odkąd skończył skamleć. (2.03-06) Więc trochę go pobolało i spierdolił.

A oni nie jedzą na kosiarkach, tylko na sprzętach kiblo-podobnych. Niby jeden chuj, ale jest różnica.

Ale ktoś tu miał rację. Nie wyminąć takiego gówna, tylko kibla położyć... Kierowca chujowo patrzy na drogę, pies teraz się nauczy, jak wcześniej nie uważał.
Zgłoś
Avatar
ProKoxGandzia 2011-06-26, 18:53
piekny dzwiek tego skamlenia, raj dla moich uszu. tylko szkoda, ze jeszcze nie rozwalilo go na pol ew. nie bylo ran. pieekne
Zgłoś
Avatar
19Michael48 2011-06-26, 19:31
Ja pierdole to jacys pro motorcyklisci na jebanych odkurzaczach.
Zgłoś
Avatar
kocur 2011-06-26, 19:56 1
oby zdechli ! i to prędko !
Zgłoś
Avatar
.3lite 2011-06-26, 20:11
DinAlt napisał/a:

Sk***syny, psem by sie zajęli, a nie skuterkiem.



Tak kurwa - biegnijmy tam, zajmijmy się biednym pieskiem, który pizga po drogach bo przecież to wina kierowcy, że nie wpierdolił się w pole po prawej czy górę po lewej, mógł w ogóle zakończyć swój żywot by tego kundla ratować.

Chcesz mu pomóc? To zapierdalaj tam i biegiem pomagaj pieskowi jak cię to tak boli, a jak "nie masz czasu" to zamknij mordę.
Zgłoś
Avatar
Hopik 2011-06-26, 20:11 1
Ja nie wiem przy tak małej prędkości nie ominąć psa który nie przebiega, a przechodzi przez ulice to trzeba być debilem-przy takiej jeździe to chłopaki jak wreszcie przesiądą się na coś mocniejszego to 3/4 z nich zginie w przeciągu jednego sezonu-i tego im życzę
Zgłoś
Avatar
d................k 2011-06-26, 20:14 1
angel napisał/a:

Gdzie tam jest okrucieństwo wobec zwierząt?
Nikt tego pieska na ulice nie wrzucił, specjalnie nie potrącił, poza tym na głównej znajduje się kilkadziesiąt tematów z potrąceniami ludzi i zwierząt więc nie marudź.


potrącenie i cierpienie psa jest okrutne i myślę, że już średnio inteligentny człowiek jest w stanie o zrozumieć. Mało śmieszny filmik nie pasujący do tematyki strony a tym bardziej na główną gdzie każdy ma dostęp.
Zgłoś
Avatar
onastolelezysok 2011-06-26, 20:23 1
nie ważne czyja wina, ale powinni zająć się również psem, który cierpiał. Człowiek to pierdolona egoistyczna jednostka. Pies- życie, Motor- zwykła rzecz. Ludzie jesteście parszywi twierdząc, że to wina psa i niech zdycha. Kim wy jesteście?
Zgłoś
Avatar
.3lite 2011-06-26, 20:23
dback napisał/a:


potrącenie i cierpienie psa jest okrutne i myślę, że już średnio inteligentny człowiek jest w stanie o zrozumieć. Mało śmieszny filmik nie pasujący do tematyki strony a tym bardziej na główną gdzie każdy ma dostęp.



Ta racja, też myślę, że powinni go dobić - przynajmniej by tak nie skomlał + przestałby cierpieć = profit!
Zgłoś
Avatar
R................x 2011-06-26, 20:26 4
Kiedy na Sadisticu był dział "okrucieństwa wobec zwierząt" musieliście co wieczór srogo płakać w poduszkę

Specjalnie celował w tego psa, taki był zamiar ich wszystkich kiedy ruszali w trasę! A najbardziej winni są ludzie którzy zmusili psa do życia w dziczy bo wyrzucili go z budy.

Wasz idiotyzm po prostu mnie przeraża, macie tu swojego nowego boga, fanatyczni dewoci:


Wystrzelać wszystkich obrońców zwierząt przekładających ich życie nad życie ludzkie.
"Mogę patrzeć na cierpienie człowieka, ale jak można krzywdzić pieska?" - wasza pierdolona mantra
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie