18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
Cannibal 2011-06-26, 23:28 2
żeby ich chuj strzelił z jasnego nieba!!! co za skurwysyny! zamiast pomóć zwierzęciu to strasznie oglądają skutery... znaleźli się kurwa "motocykliści" na kosiarkach.... zajebałbym każdego po kolei
Zgłoś
Avatar
t................x 2011-06-26, 23:40
Skrzynka wódki dla tego co załatwi filmik jak jeden z nich łeb rozpierdala
Zgłoś
Avatar
radsmig 2011-06-27, 1:01
DinAlt @ bez kitu mogli dobić tego psa :/
Zgłoś
Avatar
Muppet 2011-06-27, 1:01
Miopliocen83 napisał/a:

co za kurwa mendy.....ich tak przejechać!!!



Dziua napisał/a:

Mam nadzieję że ten film usuną a ty to pewnie taki cwaniak to sam sobie loda zrobisz .



Prozac napisał/a:

kurwy psa ratowac a nie jakiegos pedala co na pedalskim skuterze jezdzi... hahahah na skuterach "kozaki" .... hahaha!!!



ulthart napisał/a:

@up
Chuj z ludźmi,psów bardziej szkoda!



DinAlt napisał/a:

Sk***syny, psem by sie zajęli, a nie skuterkiem.



Dziua napisał/a:

Trzeba być naprawdę poje... żeby zastawić tego biednego psa kur... ciekawe co by było gdyby jednego z tych kiepów tak ktoś rozjechał bo ja bym skurwiela na pewno zostawił że konał jak ten biedny piesek . Moim zdaniem ludzi można męczyć ale zwierząt nie bo one są niczego winne a ludzie wszystkiego !!!!!!!!!!



Coś wam kurwa nie pasuje to przeczytajcie napis na górze "SADISTIC" przetłumaczyć wam jebane barany kurwa nawet nie musisz patrzeć a co do tego komentować, przewiń sobie dalej.
Jak nie którzy wolą sobie walić przy tym to chuj niech walą. Inni z takiego czegoś się cieszą że komuś się krzywda dzieje dobra spoko została ta strona zrobiona po to ale żeby pisać takie pierdolenia "o nie trzeba go zajebać bo zajebał psa" was totalnie pojebało. Dobra ja bym was od razu wyrzucał za takie typu teksty.
Zgłoś
Avatar
sierra 2011-06-27, 1:04
piwo za ROFLA na ulicy
Zgłoś
Avatar
kajtek007 2011-06-27, 1:21 1
W Polsce jest demokracja... Kto za tym aby i on wleciał pod motor ?! Piwo w górę !
Zgłoś
Avatar
kozakmaly 2011-06-27, 1:40 1
@Robster oddawaj piwo bo Ci przez przypadek dałem a miałem dać temu powyżej... Chuj ze skuterem, wymaluje, wyprostuje będzie jeździł a tam kurwa pies cierpi kretynie i chuj że się tego mnoży ale to jest kurwa pies a nie kurwa Twoja dziewczyna żeby mógł cierpieć...
Zgłoś
Avatar
u................t 2011-06-27, 1:44
Muppet napisał/a:

Coś wam kurwa nie pasuje to przeczytajcie napis na górze "SADISTIC" przetłumaczyć wam jebane barany kurwa nawet nie musisz patrzeć a co do tego komentować, przewiń sobie dalej.
Jak nie którzy wolą sobie walić przy tym to chuj niech walą. Inni z takiego czegoś się cieszą że komuś się krzywda dzieje dobra spoko została ta strona zrobiona po to ale żeby pisać takie pierdolenia "o nie trzeba go zajebać bo zajebał psa" was totalnie pojebało. Dobra ja bym was od razu wyrzucał za takie typu teksty.



No Twa racja zaiste wielka jest.Jedi zostać możesz.Więc łap za laserowy mieczyk.
Zgłoś
Avatar
a................4 2011-06-27, 3:48
a co się spodziewaliście po kraju kwitnącego bambusa ?
Zgłoś
Avatar
Fakerę 2011-06-27, 9:34 1
Alex De Large napisał/a:



Panie, to jest brawura?

Gdyby to był człowiek, to byłaby jego wina bo wtargnął na jezdnie. W tym przypadku wypadek był jeszcze trudniejszy do uniknięcia bo pies jest zwyczajnie dużo mniejszy. Ale nie! To wina tych gnoi którzy popierdalają na swoich skuterach 90km/h totalnie bez wyobraźni i masturbują się przy nich w garażu. Patrz, nawet jeden został uwieczniony sadistic.pl/kiedy-siedze-na-maszynie-totalny-czuje-vt66536.htm



Mówi się : ''Dobry kierowca powinien mieć oczy z przodu głowy, z tyłu głowy a nawet w dupie''
Zgłoś
Avatar
baxter 2011-06-27, 14:25 3
Sadyzm sadyzmem itd., ale stosunek do zwierząt miarą wartości człowieka - przemyślcie to sobie dzieciaki.
Zgłoś
Avatar
B................L 2011-06-27, 16:36
Widze ze sami obroncy praw zwierzat sie tu zlecieli. TO BYLA WINA ZLE WYCHOWANEGO PSA. Taki zasrany kundel mógł zabić człowieka albo nawet spowodowac wypadek. Powinni mu pomóc ale jak sie kupuje psa to trzeba go potrafic wychowac..
Zgłoś
Avatar
brzoza 2011-06-27, 19:18
ja pierdole, jakie poruszenie. jak wsciekle zwierzeta rozpierdalaja ludzi, to sie kurwa cieszycie a tu nagle wielkie tuturutu, bo ktos kundla rozjechal, ktory nawet niebyl na pasach
Zgłoś
Avatar
pawlonkon 2011-06-27, 20:23
Co jak co ale dla sadysty ten pisk psa to prawdziwie piękna melodia
Zgłoś
Avatar
bourgeois 2011-06-27, 20:54 2
po to wylaczylem filmy z cierpieniem zwierzat , zeby takich nie ogladac , uwielbiam jak cierpia ludzie bo zazwyczaj im sie nalezy albo jest ich wina- nie ruszaja mnie jeczace korpusy z pourywanymi nogami rzygajace krwawa piana ale nienawidze jak cierpia zwierzeta, nie moge tego ogladac :/ a dla mnie kazdy facet na skuterze to pedal
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie