18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
GÓRAAL 2014-01-10, 23:26 2
kurde, motocykkle to jest pękna sprawa pod warunkiem, że jeździ się z głową i potrafi się właściwie ocenić swoje możliwości oraz sytuacje na drodze.
Zgłoś
Avatar
Earth 2014-01-10, 23:32
Większość, powtarzam większość, więc nie wszyscy użytkownicy ścigaczy to debile, dlatego też motocykliści im nie pokazują ręki, gdy się wymijają.
Zgłoś
Avatar
Kubusioman 2014-01-10, 23:34
Zapierdalają jak kolędnicy po osiedlu
Zgłoś
Avatar
zuulian 2014-01-10, 23:36
w której minucie Lambo
Zgłoś
Avatar
Lukasz2525 2014-01-10, 23:37 4
Hujnie przez caly film , przejrzalem pobieznie 3 razy , Lamborghini nie ma , jest tylko banda pedalow
Zgłoś
Avatar
zuulian 2014-01-10, 23:38
2:30 juz znalazłem
Zgłoś
Avatar
DuckDodgers 2014-01-10, 23:40 4
Earth napisał/a:

Większość, powtarzam większość, więc nie wszyscy użytkownicy ścigaczy to debile, dlatego też motocykliści im nie pokazują ręki, gdy się wymijają.



Że co kurwa? Motocykliści nie pozdrawiają kolesi na sportach podczas mijania się? Dawno większej bzdury nie czytałem.
Zgłoś
Avatar
Taszar92 2014-01-10, 23:44 2
Zapierdalają bo potrafią.. wiadomo że to ulica i może wydarzyć sie wszystko (np. jakaś baba za kierownicą coś odjebie) ale mimo to Wielki browarek dla Tych gosci bo maja jaja i umiejetnosci
Zgłoś
Avatar
kamcios1 2014-01-11, 0:07 1
Prędzej miałbym jaja w gardle niż bym tak zapierdalał motocyklem na zakrętach
Zgłoś
Avatar
moskalowy 2014-01-11, 0:09
i pamiętajcie - patrzcie w lusterka bo lubię zapierdalać.

takich panów zapraszam na tor wyścigowy - niech pokręcą czasy i wyjdzie jakie mają jaja i umiejętności
Zgłoś
Avatar
rozmel91 2014-01-11, 0:14
"PS. Nie wyjebią nigdzie"
A wielka szkoda.
Jeżdza jak debile.OK. Ale krew mnie zalewa jak widze akcje typu: Patrz w lusterka,motocykle są wszedzie.
Na necie sie spinaja bo jakis biedny kolega mial wypadek i sie mu cos stało. Ale to ze wyprzedal na trzeciego i jechal ja debil to juz nie wazne.
Z Wami jest jak z pedałami, najpierw udowadniacie wszystkim jak bardzo jestescie poje**ni a jak sie wam zwroci uwage to wielkie oburzenie. Ku**w wiekszosc z Was taka jazda stwarza niesamowite zagrozenie dla innych uzytkownikow drog, ktorzy jada po pracy do domu, do rodzin,dzieci a przez takich idiotow moze im sie to nie udac.
Chcesz zapier***c ? Prosze bardzo. widzisz ze przed Toba droga pusta, to dawaj ile sie da,nikt nie broni, a jak sie cos stanie to tylko Tobie.
Adrenalina jest zajebista ale siadajac na motor nie zapomij zabrac rozumu ze soba.
Dziekuje, dobranoc
Zgłoś
Avatar
pakozi 2014-01-11, 0:16 2
BINI111 napisał/a:

Po drodze jeszcze spotykają Lamborghini Aventador,
[..]
@Edit: Dla zniecierpliwionych: można oglądać od 4:50



Samochody interesują mnie znacznie bardziej od motocykli, więc włączyłem od 4:50 i czekam kuźwa na to Lambo i czekam...
Zgłoś
Avatar
BorgBorg 2014-01-11, 0:29
Na pewno fajna adrenalinka ale..
Idioci. Niech wynajmą se tor i niech tam se tak zapierdalają !
Nie będę pochwalał takiego zachowania bo zagrażają innym pojazdom i chuj mnie obchodzi ,że mają dobry skill. Prawdopodobieństwo ,że dziadzio bądź ktokolwiek nie zauważy w lusterku jednośladu zapierdalajacego 250+ a tym bardziej 5ciu takich pojazdów przejeżdżających slalomami kurwa..
Szczyt debilizmu.
Zgłoś
Avatar
MrZet 2014-01-11, 0:49 1
Reakcja właściciela Lambo prawidłowa.
W górach pewnie 1/3 z nich by na barierkach leżała.

Ale tego KTMa RC8 bym przyjął.
Zgłoś
Avatar
kalboy92 2014-01-11, 1:00 3
Ukłony za umiejętności.

Żałośni Ci co mają ból dupy, a jedyny sprzęt jakim jeździli to komar wujka...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie