18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
kulfon89 2014-01-11, 1:08
Całe szczęście że jest info pod spodem. Jeszcze bym się znowu wkurwiał po obejrzeniu co to za gunwo się tu pojawia, a tak- nie wyjebią- nie obejrzę, nie będzie rozczarowania.
Zgłoś
Avatar
bullet090 2014-01-11, 4:15
kazak wstawka
Zgłoś
Avatar
emeraldio 2014-01-11, 8:45
Ciąg dalszy, wyjebał się

youtube.com/watch?v=A91P_GECzgY
Zgłoś
Avatar
OgarStaryx2 2014-01-11, 9:10
Jako, że jeździłem na ścigu całym swoim doświadczeniem i honorem odpowiadam: Mają jaja chłopaki.
Za łebka gdzie było dużo odpierdalania lewych akcji nie odważyłbym się na przepychanki autostradowe z taką prędkością.
Zgłoś
Avatar
nopel 2014-01-11, 9:24 1
Kurwa, ktoś tam pisał ze ludziom jadacych na szlifierkach sie niemacha - to pierdoleni czoperzyści nikomu nie machają, bo uwazaja sie za lepszych, lol.
Zgłoś
Avatar
joung 2014-01-11, 10:37 1
Lambo - 2:31
Zgłoś
Avatar
DuckDodgers 2014-01-11, 11:26
nopel napisał/a:

Kurwa, ktoś tam pisał ze ludziom jadacych na szlifierkach sie niemacha



To akurat pewnie jakiś gówniarz co jeździ na rowerze i nie pozdrawia tych na rowerach z bocznymi kółkami. Bo każdy kto jeździ wie że ni chuj nie idzie rozpoznać motocykla na podstawie światełka które widzimy jak się do nas zbliża. Może to być równie dobrze Bandit w N-ce jak CBR F3.
Zgłoś
Avatar
Brzydkii 2014-01-11, 11:35
Chuj im w dupe za taką jazde. Mijają samochody jak pojebani, a później płacz jak któryś się wpierdoli w puszkę. Sam okazyjnie jeżdżę i ni chuja takiego zachowania nie popieram. Btw. kierowca na motocyklu nagrywającym troche średnio ogarnia, bo go strasznie na łukach do zewnętrznej wynosi.
Zgłoś
Avatar
wizytka 2014-01-11, 14:59 1
Umiejętności może i mają, ale w głowie nasrane jak cyganka w tobołku. Niech każdy, który fapuje sobie pod ten filmik, przez chwilę się zastanowi jakim kretynem trzeba być aby omijać samochody "stadnie" z każdej strony. No sory, ale kierowca słyszy nadciągające szerszenie, patrzy w lusterko, widzi pędzące warzywa, więc dla spokojności ducha zjeżdża na prawo a tam pach - dzwon, bo jakaś marchewka stwierdziła, że prawym pasem będzie fajnie wyprzedzić ślimaka.
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2014-01-11, 15:48
Chuj w dupę motocyklistom.
Zgłoś
Avatar
r1mel 2014-01-11, 18:24
Uwielbiam motocykle, ale mam za ciezka "noge". Autem po miescie lubie zapierdalac i wymijac na wylotowkach. Ale jakbym dorwal sciagacza czy nawet lzejsze bydle, to niestety, organy to oddania. Mimo iz mam 25 lat, to nawet moj ojciec do dzis mi zabrania kupowac jednosladowca, bo wie, ze uwielbuiam zapierdalac. Jezdze kupe lat, jezdzilem po Polsce troche swojego czasu, i nigdy nie mialem kolizji z mojej winy. Ale sam nie chce stracic zycia.
Zgłoś
Avatar
G................9 2014-01-11, 21:13
wizytka napisał/a:

Umiejętności może i mają, ale w głowie nasrane jak cyganka w tobołku. Niech każdy, który fapuje sobie pod ten filmik, przez chwilę się zastanowi jakim kretynem trzeba być aby omijać samochody "stadnie" z każdej strony. No sory, ale kierowca słyszy nadciągające szerszenie, patrzy w lusterko, widzi pędzące warzywa, więc dla spokojności ducha zjeżdża na prawo a tam pach - dzwon, bo jakaś marchewka stwierdziła, że prawym pasem będzie fajnie wyprzedzić ślimaka.



Po części się z Tobą zgadzam- w lipcu zeszłego roku wracałem znad morza, około 2 w nocy w okolicach Berlina trafiłem na "mały zlot". W lusterku zauważyłem jedynie kilka świateł, lewą stroną przeleciały 3 motocykle, dobrze ze nie odbiłem na prawo bo właśnie z tej strony przeleciały dwa kolejne...do kompletu za nimi jakieś Porsche i coś co wyglądało na Corvette...gdybym zjechał metr na prawo...no właśnie.
Zgłoś
Avatar
Boskiarturro 2014-01-12, 0:43
biedni amerykanie , w 9:00 pauza na zmiane pieluchy , viva ghost rider stockholm
Zgłoś