18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:37
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:18
Avatar
Chrumczoł 2014-11-30, 20:35
@protagonista ja kiedyś jechałem składaczkiem i wyskoczył mi pies skurwysyn, ogromne bydlę nie wiem jaka rasa, ale zaczął mnie gonić, to pierdolnąłem życiówkę, że pod koniec ucieczki w składaczku pękł łańcuch
@up taki lis to prawie lepszy niż kobieta
Zgłoś
Avatar
nectovelius 2014-11-30, 20:55 1
@Chrumczoł - racja, gadasz pół godziny i zero odzewu A baba zaraz by Cię zagadała swoimi problemami, bo to włosy się nie układają, paznokcie tyle co pomalowane, a gary myć trzeba itp., itd.
Zgłoś
Avatar
kris222 2014-11-30, 21:02
hahahahahahahaha, ooo kurwa.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2014-11-30, 21:14
Crazy_Edek napisał/a:

Pełne gacie.



Jak masz pełne gacie przy takiej jeździe rowerkiem, to nie oglądaj nawet filmików z popisów na motocross'ach.
Zgłoś
Avatar
misiek192 2014-11-30, 21:15
jechałem po ciemniejszym lesie o 1 w nocy rowerem szosowym, ja pierdole nie polecam
Zgłoś
Avatar
S................k 2014-11-30, 21:31
@nectovelius

Wiele razy łaziłem i jeździłem rowerem przy dzikach, nawet jak były z młodymi. Dziki nie są takie w chuj agresywne żeby atakować bez powodu. Raz to nawet całe stadko przebiegło przez drogę, którą jechałem (w nocy) i żaden osobnik nie miał agresywnych zamiarów . W naszych lasach raczej nie ma się czego bać, chociaż u mnie w okolicy pojawiło się ostatnio kilka wilków, ale szansa na spotkanie ich jest marna, a wątpię żeby rzucały się na człowieka mając pod dostatkiem mniejszej zwierzyny.
Zgłoś
Avatar
killerZeWsi 2014-11-30, 21:58
Kurwa, u nas pod akademiki podłażą dziki, kiedyś najebany wyskoczyłem na stado w klapkach z MP5 asg. Żebyście widzieli,jak spierdalały
Zgłoś
Avatar
muody14 2014-11-30, 23:27
Chujowe klamkomanetki.
Zgłoś
Avatar
evadoPULSAR 2014-12-01, 1:50 1
gość chowa się za pierwszym drzewem plecami do misia... miś i tak by trafił po zapachu (bo gość musiał jechać niemiłosiernie świeżym gównem)... cóż, miś chyba nie był głodny... albo zapach odebrał mu apetyt
Zgłoś
Avatar
gumis1412 2014-12-01, 2:55
W jednym z nadmorskich miast, (niestety nie pamiętam, które dokładnie) żyje sobie w lesie rodzinka dzików. Po za tym, że każdej nocy przewracają znaczną ilość koszy na śmieci na plaży, to potrafią podejść do człowieka, który coś je i gapić się na niego jakby czekając na mały poczęstunek.
Zgłoś
Avatar
StayCool 2014-12-01, 3:53 1
Było jeszcze putina na tym miśku wstawić
Zgłoś
Avatar
MaxLosI 2014-12-01, 8:51
ja mam juz dosc poniewaz pare postow wczesniej wielki niedzwiedz wyjadal twarz miotajacemu sie facetowi... to dla mnie za wiele
Zgłoś
Avatar
nectovelius 2014-12-01, 8:59
@Abdulan - po kilku latach od spotkania dzika to ja już to wiem A wilka w lesie spotkać, to by było coś U nas jak na razie to się sprowadziły łosie... mój dziadek widział kiedyś żbika, ale chyba tylko jeden kotek był, bo ja już go nie wytropiłem
Zgłoś
Avatar
Handball 2018-10-13, 3:16
Fake, ale dobry
Zgłoś