18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Rangraf 2020-09-02, 23:50 3
Kurna blaszka...
Zgłoś
Avatar
RYHOO 2020-09-02, 23:52 9
Jednego mniej - niestety znak był wiecej wart niż to co mógł wnieść do PKB ten niedżentelniemen
Zgłoś
Avatar
Tryper 2020-09-03, 0:08 3
Kurwa najgorsze w podobnych akcjach zawsze jest urwanie nagrywania.
Zgłoś
Avatar
Salieri16000 2020-09-03, 0:29 3
Rangraf napisał/a:

Kurna blaszka...



...pękła czaszka

Cham napisał/a:

Kurwa najgorsze w podobnych akcjach zawsze jest urwanie nagrywania.



Jemu to chyba film urwało, tak więc urwanym nagraniem to on się zapewne nie przejął (o ile odzyskał przytomność)

PS Na początku myślałem, że on przyjebał w znak "zakaz fotografowania"



Plusem jest fakt, że ktoś odnalazł telefon i zamieścił nagranie w necie.
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2020-09-03, 0:37 7
Fejk..
Nie ma tablic tak blisko pociągu, on ile wystawił ten łeb? Do połowy?
Zgłoś
Avatar
andysofuckingbrandy 2020-09-03, 1:24 156
Fake. Sierdalać z tym !



Fake. Sierdalać z tym !
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2020-09-03, 1:30 36
andysofuckingbrandy napisał/a:

Fake. Sierdalać z tym !

Fake. Sierdalać z tym !



Za późno już piwa cofnąć się nie da za to ty trzymaj jedno !

Nawet znaków nie montują na wysokości okna przynajmniej w Polsce .
Gdyby tak było to już by mnie nie było i sadoli połowę.
Kto nigdy z okna pociągu nie wystawiał głowę ?
Zgłoś
Avatar
KaprysLosu 2020-09-03, 2:01 6
OpenStreetMaps napisał/a:

Za późno już piwa cofnąć się nie da za to ty trzymaj jedno !
Nawet znaków nie montują na wysokości okna przynajmniej w Polsce .
Gdyby tak było to już by mnie nie było i sadoli połowę.
Kto nigdy z okna pociągu nie wystawiał głowę ?



No ja akurat jechałem pociągiem, jakieś 8 czy 9 lat temu w relacji Warszawa - Kostrzyn nad Odrą (Woodstock) i jakoś dało radę, aby jednemu z pasażerów znak zawrócił w głowie... nawet na szybko link z tym związany znalazłem (lub z innego pociągu, bo możliwe, że więcej razy niż raz mogło się to zdarzyć)... W każdym razie zaraz za Poznań Główny sytuacja miała miejsce i z 4h czekaliśmy na prokuratora, gdzie ludzie wybiegali na tory, a tam ekspresy wjeżdżały na perony... więc jednym słowem, bredzisz, że nie da się jebnąć znakiem w głowę:

poznan.naszemiasto.pl/wypadek-w-pociagu-na-woodstock-18-latek-uderzyl-...
Zgłoś
Avatar
mazga50 2020-09-03, 4:35
Oczywiście, że fejk. Znaki są w tej samej odległości co słupy trakcji, albo na słupach.
Zgłoś
Avatar
Novik 2020-09-03, 6:09
A no fake
Zgłoś
Avatar
Eknen 2020-09-03, 8:00 2
KaprysLosu napisał/a:

No ja akurat jechałem pociągiem, jakieś 8 czy 9 lat temu w relacji Warszawa



Zagadka matematyczna
Ile centymetrów wzrostu musisz mieć, aby zajebać głową w znak wychylając się z pociągu. ?
Przyjmiemy, że zgodnie z prawem znak znajduje się odległości 2500 mmm od osi torów,
rozstaw szyn wynosi 1435 mm, okno znajduje się 450 mm od szyny , aby stracić głowę musisz wychylić dokładnie połowę swojego ciała i mieć kontakt z powierzchnią znaku o długości co najmniej 50 mmm. ?
Zgłoś
Avatar
Pedofilek 2020-09-03, 13:38
andysofuckingbrandy napisał/a:

Fake. Sierdalać z tym !

Fake. Sierdalać z tym !



no i co z tego że fake jak co chwile same fake tu jest a wy dajecie piwo. Daje piwo bo fajny filmik
Zgłoś
Avatar
alucard321 2020-09-03, 13:42
Eknen napisał/a:

Zagadka matematyczna
Ile centymetrów wzrostu musisz mieć, aby zajebać głową w znak wychylając się z pociągu. ?
Przyjmiemy, że zgodnie z prawem znak znajduje się odległości 2500 mmm od osi torów,
rozstaw szyn wynosi 1435 mm, okno znajduje się 450 mm od szyny , aby stracić głowę musisz wychylić dokładnie połowę swojego ciała i mieć kontakt z powierzchnią znaku o długości co najmniej 50 mmm. ?



W pociągach na Woodstock różne pajace siedzą. Jaki problem wręcz w oknie usiąść? Wtedy za oknem znajduje się nawet 3/4 ciała, zwłaszcza jak robisz z siebie małpę i zwisasz jak na trzepaku. Debili nie brakuje, a po % już w ogóle.
Zgłoś
Avatar
Mietek7567 2020-09-03, 16:46
KaprysLosu napisał/a:

No ja akurat jechałem pociągiem, jakieś 8 czy 9 lat temu w relacji Warszawa - Kostrzyn nad Odrą (Woodstock) i jakoś dało radę, aby jednemu z pasażerów znak zawrócił w głowie... nawet na szybko link z tym związany znalazłem (lub z innego pociągu, bo możliwe, że więcej razy niż raz mogło się to zdarzyć)... W każdym razie zaraz za Poznań Główny sytuacja miała miejsce i z 4h czekaliśmy na prokuratora, gdzie ludzie wybiegali na tory, a tam ekspresy wjeżdżały na perony... więc jednym słowem, bredzisz, że nie da się jebnąć znakiem w głowę:



Spokojnie da się w ten sposób stracić rękę.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie