18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 50 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:26
Avatar
Geraldinio 2024-07-17, 20:26 19
Spokojnie, za 30 lat pis nie będzie istniało, bo wszyscy w pierdlach wyzdychają, więc nic takiego nam nie grozi.

______________

Nie oszukujmy się, mamy III WW.
Zgłoś
Avatar
twojstarywsamychgaciach 2024-07-17, 20:55 5
Jak żyć? Według polskojęzycznego nierządu najlepiej krótko, a najlepiej to umrzeć przed emeryturą.
Zgłoś
Avatar
RobDeMay 2024-07-17, 20:58 66
Geraldinio napisał/a:

Spokojnie, za 30 lat pis nie będzie istniało, bo wszyscy w pierdlach wyzdychają, więc nic takiego nam nie grozi.



Ty się martw obecną władza jak o to chodzi a nie pisem xD
Zgłoś
Avatar
lewanmich1 2024-07-17, 20:58 5
O Królu Złoty! Przecież to Buster Keaton, uwielbiam jego filmy. Skąd żeś to wydłubał?

______________

Michał L.
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-07-17, 21:06 16
RobDeMay napisał/a:

Ty się martw obecną władza jak o to chodzi a nie pisem xD



Jedyne moje zmartwienie dotyczące obecnej władzy dotyczy ryzyka "zmęczenia materiału" i spowolnienia przy wykrywaniu przestępstw i zamykaniu do pierdla kolejnych członków tej zorganizowanej grupy przestępczej.

______________

Nie oszukujmy się, mamy III WW.
Zgłoś
Avatar
RobDeMay 2024-07-17, 21:19 44
Geraldinio napisał/a:

Jedyne moje zmartwienie dotyczące obecnej władzy dotyczy ryzyka "zmęczenia materiału" i spowolnienia przy wykrywaniu przestępstw i zamykaniu do pierdla kolejnych członków tej zorganizowanej grupy przestępczej.



No gratuluję. Brawo Ty. Słyszałeś w ogóle coś ostatnio na temat tego co obecny rząd robi dla nas? Gdziekolwiek? Nie? Ja też nie. Będą jechać na pisie ile się da byle się ich nie czepiać czy coś robią czy nie. A nie robią nic. Nie zrozum mnie źle, niech rozliczają pis, ale nie uważam żeby to był jebany priorytet, a wg tvn Polsat i tvp jest priorytetem! Pierdolcie sobie dalej o tubie propagandowej pisu. Zajebali Ci czapkę tak że się nawet nie zorientowałeś xD
Zgłoś
Avatar
Quassar 2024-07-17, 21:43 20
RobDeMay napisał/a:

No gratuluję. Brawo Ty. Słyszałeś w ogóle coś ostatnio na temat tego co obecny rząd robi dla nas? Gdziekolwiek? Nie? Ja też nie. Będą jechać na pisie ile się da byle się ich nie czepiać czy coś robią czy nie. A nie robią nic. Nie zrozum mnie źle, niech rozliczają pis, ale nie uważam żeby to był jebany priorytet, a wg tvn Polsat i tvp jest priorytetem! Pierdolcie sobie dalej o tubie propagandowej pisu. Zajebali Ci czapkę tak że się nawet nie zorientowałeś xD



I właśnie dlatego w Polsce jest jak jest będzie się jebane bydło żarło między sobą a nikt nie pomyśli jak wyjść z tego błędnego koła.
Jedni sapią na PIS inni na PO a to kurwy po jednych pieniądzach.

1)Tak PO rządziło że Polacy woleli przez 2 kadencje głosować na PIS byle by tylko nie PO.
2)Po długowiecznym roztrwanianiu polskiego budżetu dla klechów i nie tylko ... co zrobili Polacy... no co kurwa zrobili...
Postanowili starych chujów wykopać i znów zagłosowali na śmierdzieli z PO.

Kto nie wyciąga wniosków z przeszłości, skazany jest na powtarzanie błędów.
~~Stephen King, Rose Madder

"Kto Nie Pamięta Historii Skazany Jest Na Jej Ponowne Przeżycie"
~~George Santayana
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-07-17, 22:07 7
RobDeMay napisał/a:

No gratuluję. Brawo Ty. Słyszałeś w ogóle coś ostatnio na temat tego co obecny rząd robi dla nas? Gdziekolwiek? Nie? Ja też nie. Będą jechać na pisie ile się da byle się ich nie czepiać czy coś robią czy nie. A nie robią nic. Nie zrozum mnie źle, niech rozliczają pis, ale nie uważam żeby to był jebany priorytet, a wg tvn Polsat i tvp jest priorytetem! Pierdolcie sobie dalej o tubie propagandowej pisu. Zajebali Ci czapkę tak że się nawet nie zorientowałeś xD



To jest kurwa jebany priorytet i najważniejsza sprawa dla przyszłości kolejnych pokoleń, bo jak sie ich nie rozliczy, to następnym razem pójdą po bandzie i będą robić pierdylion razy gorsze kurewstwa. Natomiast myślenie: "to jest dla nich najważniejsze, więc inne sprawy odpuszczają" jest dziecinne, głupie i absurdalne, bo jak widać można rozliczać poprzednich przestępców i jednocześnie przywracać znaczenie Polski na arenie międzynarodowej, otrzymać w końcu dziesiątki miliardów z KPO itp. Naprawianie tego co spartolił pis potrwa jeszcze bardzo wiele lat, bo oni przez 8 lat niszczyli państwo wpędzając nas w dyktaturę.

[ Dodano 2024-07-17, 22:17 ]
Quassar napisał/a:

I właśnie dlatego w Polsce jest jak jest będzie się jebane bydło żarło między sobą a nikt nie pomyśli jak wyjść z tego błędnego koła.
Jedni sapią na PIS inni na PO a to kurwy po jednych pieniądzach.
1)Tak PO rządziło że Polacy woleli przez 2 kadencje głosować na PIS byle by tylko nie PO.
2)Po długowiecznym roztrwanianiu polskiego budżetu dla klechów i nie tylko ... co zrobili Polacy... no co kurwa zrobili...
Postanowili starych chujów wykopać i znów zagłosowali na śmierdzieli z PO.
Kto nie wyciąga wniosków z przeszłości, skazany jest na powtarzanie błędów.
~~Stephen King, Rose Madder
"Kto Nie Pamięta Historii Skazany Jest Na Jej Ponowne Przeżycie"
~~George Santayana



też sobie wrzucę wyrwany z dupy, nie związany z tematem cytat:

Nie lękajcie się!
JP2


Pisowcy, więzienie i delegalizacja zorganizowanej grupy przestępczej to nie koniec świata!

______________

Nie oszukujmy się, mamy III WW.
Zgłoś
Avatar
turor 2024-07-17, 22:18 11
Geraldinio napisał/a:

To jest kurwa jebany priorytet i najważniejsza sprawa dla przyszłości kolejnych pokoleń, bo jak sie ich nie rozliczy, to następnym razem pójdą po bandzie i będą robić pierdylion razy gorsze kurewstwa. Natomiast myślenie: "to jest dla nich najważniejsze, więc inne sprawy odpuszczają" jest dziecinne, głupie i absurdalne, bo jak widać można rozliczać poprzednich przestępców i jednocześnie przywracać znaczenie Polski na arenie międzynarodowej, otrzymać w końcu dziesiątki miliardów z KPO itp. Naprawianie tego co spartolił pis potrwa jeszcze bardzo wiele lat, bo oni przez 8 lat niszczyli państwo wpędzając nas w dyktaturę.



Emerytury sbekom przywrócili, to jest najważniejsze dla przyszłych pokoleń, co by nie odjebali przyjdzie PO i emerytury przywróci w imię lepszej przyszłości
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-07-17, 22:21 7
turor napisał/a:

Emerytury sbekom przywrócili, to jest najważniejsze dla przyszłych pokoleń, co by nie odjebali przyjdzie PO i emerytury przywróci w imię lepszej przyszłości



i jeszcze nie zapomnij o fur deutschland! to najważniejsze. No i ośmiorniczki za 800zł. to zrujnowało budżet na lata

______________

Nie oszukujmy się, mamy III WW.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2024-07-17, 22:57
Geraldinio napisał/a:

i jeszcze nie zapomnij o fur deutschland! to najważniejsze. No i ośmiorniczki za 800zł. to zrujnowało budżet na lata



I Smoleńsk....
Zgłoś
Avatar
jigoku 2024-07-17, 23:04 13
Geraldinio napisał/a:

i jeszcze nie zapomnij o fur deutschland! to najważniejsze. No i ośmiorniczki za 800zł. to zrujnowało budżet na lata



Skoro koło 1,5 miliarda na SBckie emerytury Cie nie rusza i 2,5mld na TVP której nikt nie oglada to tylko pogratulować. Do tego brak elektrowni CPK, plajtujące PKP Cargo (na szczęście wchodzi ukraińska firma z niemieckim kapitałem 😉), kompletny rozpierdol w sądownictwie, kosmiczne ceny energii a na horyzoncie wywłaszczenia jak kogoś nie stać na termomodernizację. I oficjalnie kilka tys brudasów z DE. A to dopiero jakoś koło 7 miesiecy jak rządzą.
A ludzie dalej albo nadają na PO albo ma PiS a nikt nie.patrzy że zaraz będziemy wpierdalać przysłowiowe szczaw i mirabelki.
Zgłoś
Avatar
PabllosSantoDaSilva 2024-07-17, 23:07 2
Geraldinio napisał/a:

Jedyne moje zmartwienie dotyczące obecnej władzy dotyczy ryzyka "zmęczenia materiału" i spowolnienia przy wykrywaniu przestępstw i zamykaniu do pierdla kolejnych członków tej zorganizowanej grupy przestępczej.



No jest to ryzyko, że jak już rozliczą PiS to nastąpi wypalenie i nie zrobią tego na co zabrakło jaj PiSowi, czyli wpakują do pierdla także siebie. PO czy PiS? Ci pierwsi też robili grube przewały, grubsze od tych śmiesznych, dziecinnych ośmiorniczek czy Nowaczkowych zegarków za 20k. Jestem za! Niech rozliczają wszystkich winnych, także siebie.
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-07-17, 23:11 4
PabllosSantoDaSilva napisał/a:

No jest to ryzyko, że jak już rozliczą PiS to nastąpi wypalenie i nie zrobią tego na co zabrakło jaj PiSowi, czyli wpakują do pierdla także siebie. PO czy PiS? Ci pierwsi też robili grube przewały, grubsze od tych śmiesznych, dziecinnych ośmiorniczek czy Nowaczkowych zegarków za 20k. Jestem za! Niech rozliczają wszystkich winnych, także siebie.



ale wiesz, że pis miało aż 8 LAT! na rozliczenie rzekomych przewałów PO i nikt nie siedzi, a po pół roku rządów PO sytuacja się dynamicznie rozpędza? xd

______________

Nie oszukujmy się, mamy III WW.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów