18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Dawidxpompa03 2021-02-24, 8:11 6
Goniłoby mnie stado takich małp też bym spierdalal
Zgłoś
Avatar
bercisko 2021-02-24, 9:49 6
Szkoda, że akcja wyrwana z kontekstu bo auto miało urwane lewe tylne nadkole i drzwi pootwierane, więc prawdopodobnie małpy już wcześniej go obskoczyły.
Zgłoś
Avatar
Zezrox987 2021-02-24, 10:10 2
bercisko napisał/a:

Szkoda, że akcja wyrwana z kontekstu bo auto miało urwane lewe tylne nadkole i drzwi pootwierane, więc prawdopodobnie małpy już wcześniej go obskoczyły.



Albo im po prostu zajebał wóz
Zgłoś
Avatar
opec 2021-02-24, 10:56 7
Jaki tam wkurwiony, to jest Brazylia. Tam możesz dostać kulkę kupując ziemniaki w markecie, a co dopiero jak jedziesz sobie miastem, a tu nagle jakieś małpiszony coś od ciebie chcą, nie wiesz czy toto najebane czy naćpane, a może jakaś zasadzka.. Ciśniesz gaz w podłogę i nawet się nie oglądasz. Na jego miejscu w tym kraju zrobiłbym tak samo.

Albo jak wcześniej ktoś zauważył- wóz zajebany i ucieczka bo to Brazylia xD
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2021-02-24, 15:13
Zezrox987 napisał/a:

Albo im po prostu zajebał wóz



Też tak stawiam. Otwarte drzwi, stuknięte, ludzie próbujący je gonić , a obok niedrogie, uszkodzone auto, które też zaraz się zmyło bez zatrzymywania. Wygląda mi to na kradzież "na stłuczkę".
Zgłoś
Avatar
Tetrix 2021-02-24, 22:02
Waltarz.. waltarz... waltarz... waltarz... waltarz... wai, wai, wai, wai, wai, wai, wai, wai, waltarz! WaltARZ! Cadavra! Jebany czarnoksiężnik, tylko co on chciał o.0
Zgłoś