18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
KuKuKa 2021-01-27, 22:16
Rebeliant napisał/a:

Mój faworyt w kategorii najgłupsza kobieta roku.
Piszczy przy cofaniu, silnik diesla 3,6 litra w takim czymś hałasuje na 100m co najmniej, tępe kurwisko wyprzedziło spycharkę, jadąca. Ja pierdole, aż się wkurwiłem, że ludzie mogą być aż tak uszkodzeni intelektualnie.



To nie jest spychrka tylko ładowarka, to są dwie różne maszyny. A te 3.6 litra to skąd to wziąłeś ? tam jest co najmniej 4 razy tyle, przy 3.6 litra to by nawet z miejsca nie ruszyło. Wypowiadasz się a zero pojęcia..
Zgłoś
Avatar
KaprysLosu 2021-01-28, 1:04 1
Rebeliant napisał/a:

Mój faworyt w kategorii najgłupsza kobieta roku.



toż to się rok ledwo co zaczął, daj szansę innym
Zgłoś
Avatar
MordaWKubełSzmato 2021-01-28, 2:14
Rebeliant napisał/a:

Mój faworyt w kategorii najgłupsza kobieta roku.
Piszczy przy cofaniu, silnik diesla 3,6 litra w takim czymś hałasuje na 100m co najmniej, tępe kurwisko wyprzedziło spycharkę, jadąca. Ja pierdole, aż się wkurwiłem, że ludzie mogą być aż tak uszkodzeni intelektualnie.



No teraz to już nie tylko uszkodzona intelektualnie a jeżdżąca na wózku do samego końca

Zgłoś
Avatar
Rebeliant 2021-01-28, 7:03
Jaszczomp6666 napisał/a:

Skąd ty wytrzasnąłeś te 3.6 litra? Chyba raczej 13.6



Kiedyś sobie otworzyłem specyfikację różnych modeli koparko ładowarek CAT, a tam 3,6l. Z resztą w przekazie chodziło o hałas, który z większych silników słychać głośniej.
Zgłoś
Avatar
ralph.z 2021-01-28, 16:22
Selekcja naturalna. Nie przekaże już swoich genów następnym pokoleniom
Zgłoś
Avatar
johnnywilk 2021-01-28, 20:31
Rebeliant napisał/a:

Mój faworyt w kategorii najgłupsza kobieta roku.
Piszczy przy cofaniu, silnik diesla 3,6 litra w takim czymś hałasuje na 100m co najmniej, tępe kurwisko wyprzedziło spycharkę, jadąca. Ja pierdole, aż się wkurwiłem, że ludzie mogą być aż tak uszkodzeni intelektualnie.



Co sie wkurwiasz, zamiast się cieszyć, ze jedna ameba mniej
Zgłoś
Avatar
Krisbdg 2021-01-28, 20:58
W życiu tam nie ma 3,6l tylko 3x tyle
Zgłoś
Avatar
Rebeliant 2021-01-28, 22:53
johnnywilk napisał/a:

Co sie wkurwiasz, zamiast się cieszyć, ze jedna ameba mniej



Wkurwienie me wynika z tego, że jak widać w populacji człowieka są geny tworzące istotę głupszą od psa, a pies to co najwyżej przeciętnie bystry 4-latek. Nawet ścierwo z kacapowa nie jest tak głupie jak ta tępa dzida. Po prostu straciłem już ostatnie resztki nadziei na lepsze jutro. Głupich będzie kurwa coraz więcej, a skoro takie dzidy się rodzą, to znaczy, że jest ich już więcej niż masa krytyczna, już po nas

P.S.: Wybuchłbym radością, jakby zdechła. A tu jej geny dalej mogą się namnażać w populacji.
Zgłoś
Avatar
Rayzz 2021-01-30, 9:11
Jeżdżę śmieciarką 10m dl. 3.90 wys. Ludzie nie widzą jej przy cofaniu i nawet jeździe na wprost poprostu chyba jest za mała.....
Zgłoś