18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Massivee 2012-05-25, 17:05
Mistrz. Lewo, prawo no i ite.
Zgłoś
Avatar
bartekmmm 2012-05-25, 17:07 1
nie raz się turlał pod kołami to się nauczył
Zgłoś
Avatar
inf3kkted 2012-05-25, 17:11 5
dobry piesek!
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-05-25, 17:17 5
nie rozumiem ludzi, którzy porównują zawsze psa do kota, albo mają ich na równi;
toż kot jest spierdolonym zwierzęciem i zawsze się wjebie przed/pod samochód a pies zachowa się
tak jak na filmie;
Zgłoś
Avatar
pacholl 2012-05-25, 18:24
No nie a jak się jedzie po polskich drogach to jeden z drugim z marszu po auto idzie bo ma pierwszeństwo na pasach.... U uczyć się
Zgłoś
Avatar
P................n 2012-05-25, 18:36
A u kitajców wrony czy tam kawki ogarnęły sygnalizację świetlną i jak mają problem z rozłupaniem jakiegoś orzecha to zrzucają go na jezdnię , czekają aż samochody go przejadą, po czym po zapaleniu się zielonego światła wychodzą wraz z tłumem na pasy i zabierają co swoje. Widziałem to kiedyś na BBC i jak znajdę na youtube to wrzucę.

A pies na filmiku wygląda mądrze, ale fakt, że przechodził na pasach to czysty przypadek
Zgłoś
Avatar
marcinsud 2012-05-25, 18:41 2
@pakicito Mi jakoś koty przeżywają dłużej od psów, a że jestem wieśniakiem to sobie biegają jak chcą, tak jak natura chciała, więc zbyt pochopnych wniosków bym nie wyciągał. Ja mam statystyki ty masz swoje wersje nie wiadomo czym poparte. Poza tym kot jest an tyle ogarnięty, że nie goni jak pojebany za samochodem i nie próbuje ugryźć koła.
Zgłoś
Avatar
khalifa 2012-05-25, 18:49
@up
bo nie widziałem nigdy, żeby kot za czymś gonił, leży tylko leniwie na dupsku.
Zgłoś
Avatar
own33333d7 2012-05-25, 19:46 3
pakicito napisał/a:

nie rozumiem ludzi, którzy porównują zawsze psa do kota, albo mają ich na równi;
toż kot jest spierdolonym zwierzęciem i zawsze się wjebie przed/pod samochód a pies zachowa się
tak jak na filmie;


Skończ pierdolić, parę razy bym rozjechał psa. Kota w sumie też.
Zgłoś
Avatar
andyq 2012-05-25, 19:50
@marcinsud
Tak ale u was nie ma przejść dla pieszych więc psy nie mają gdzie chodzić
Zgłoś
Avatar
250sx 2012-05-25, 19:51
na pasy to najbardziej sie wpierdalają nie koty ani psy ino pierdolone stere moherowe baby
Zgłoś
Avatar
amatorka_protein 2012-05-25, 20:03
Nie bylo lady w okolicy - nie bylo smierci , problemow etc .
Zgłoś
Avatar
viktorx 2012-05-25, 20:11
Też kiedyś jechałem i mi taki na pasach wyskoczył, ale oczywiście pełna kulturka. Najpierw się rozejrzał, wręcz dokładniej niż te na filmiku.
Zgłoś
Avatar
Saint Spear 2012-05-25, 22:04 2
khalifa napisał/a:

@up
bo nie widziałem nigdy, żeby kot za czymś gonił, leży tylko leniwie na dupsku.



Zapewniam Cie Moj Drogi Kolego ze koty gonia i to nieraz z duzo lepszym powodzeniem niz psy. Koty jako jedne z nielicznych (albo jedyne) poluja i zabijaja z czystej przyjemnosci, dla zabawy.

Nie to zeby gepardy byly najszybszymi zwierzetami ladowymi na tej planecie, nie to ze lwy trzesa cala sawanna, nie to ze nasze popularne dachowce z powodzeniem poluja na wiekszosc szkodnikow, przez co zostaly udomowione przez czlowieka.

Twoja opinia jest oparta albo na tym ze masz spasionego kota w malym mieszkaniu ktory faktycznie nie ma za czym biegac, albo tez nigdy nie miales kota, jestes ignoratem, w dupie byles i gowno widziales.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie