18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:42
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:39
Avatar
Pokahontaz 2012-08-29, 16:21
ciekawe ile godzin spędził grając we froggera
Zgłoś
Avatar
przemolinko 2012-08-30, 22:45
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Muevonir 2012-08-30, 22:48
up* chyba dostaniesz warna :/
Zgłoś
Avatar
Colossus 2012-08-30, 22:53
Młoda opanowała maszinę
Zgłoś
Avatar
Dzichader 2012-08-30, 22:56 17
młoda powinna dostać chujem w pysk za wyprzedzanie z prawej.
Zgłoś
Avatar
xsound 2012-08-31, 0:08
no niewiem kto tu bardziej przyfarcil
Zgłoś
Avatar
krawol 2012-08-31, 0:30
ta już nogi rozłożyła bo wiedziała, że się wyjebie
Zgłoś
Avatar
S................e 2012-08-31, 1:50 1
krawol napisał/a:

ta już nogi rozłożyła bo wiedziała, że się wyjebie


Rozłożyła, bo ją chciał przelecieć
Zgłoś
Avatar
elvis02 2012-08-31, 2:23
A to jaka chyża gazela
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-08-31, 4:32 1
Dzichader napisał/a:

młoda powinna dostać chujem w pysk za wyprzedzanie z prawej.



Od kiedy to przejeżdżanie obok stojącego uczestnika ruchu drogowego nazywamy wyprzedzaniem?

PoRD napisał/a:

omijanie — przejeżdżanie (przechodzenie) obok nieporuszającego się pojazdu, uczestnika ruchu lub przeszkody



Skuter przejechał obok zatrzymanego pojazdu, potem koło kolejnego nieporuszającego się pojazdu, który przypuszczalnie zatrzymał się, ponieważ samochody przed nim stały.
Zatem skuterzystka omijała te pojazdy, nie wyprzedzała, a omijać może z której chce strony, ma zachować ostrożność, ale to nie znaczy, że ma się spodziewać samobójcy na drodze.
Zgłoś
Avatar
GrammarCommie 2012-09-01, 13:02
Slonx napisał/a:

Od kiedy to przejeżdżanie obok stojącego uczestnika ruchu drogowego nazywamy wyprzedzaniem?



Te samochody stoją w korku. Mają uruchomione silniki i nie są, jak to ująłeś "stojącymi uczestnikami ruchu drogowego". Taki manewr jest możliwy tylko w przypadku pojazdu z wyłączonym silnikiem i/lub z włączonymi światłami awaryjnymi.

I jeszcze raz: samochody stojące w korku nie są pojazdami nieporuszającymi się.
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-09-01, 16:43 1
GrammarCommie napisał/a:



Te samochody stoją w korku. Mają uruchomione silniki i nie są, jak to ująłeś "stojącymi uczestnikami ruchu drogowego". Taki manewr jest możliwy tylko w przypadku pojazdu z wyłączonym silnikiem i/lub z włączonymi światłami awaryjnymi.

I jeszcze raz: samochody stojące w korku nie są pojazdami nieporuszającymi się.



Co za stek bzdur.

Samochód nieporuszający się, to samochód, który się nie rusza. Jakim cudem samochód, który stoi, może nie być pojazdem nieporuszającym się? To by znaczyło, że się porusza, ale jak to jest możliwe, skoro stoi?
Samochód stoi =/= samochód się nie porusza?

Co ty za brednie pierdolone tworzysz? Czy jeżeli pierdolony taryfiarz zatrzyma się na wysokości linii ciągłej i będzie coś tam robił, to ja nie mogę go ominąć, bo ma włączony silnik? I mam tak czekać, choćby i 15 minut, aż raczy ruszyć dupsko? Czy wezwać policję, bo stanął na zakazie i ja nie mogę jechać?
Nie mogę go ominąć, bo jak się okazuje, to już nie będzie omijanie, tylko wyprzedzanie.

Rewelacyjny tok "myślenia" zastosowałeś, jestem pełen podziwu, po pijaku nie jestem w stanie takich głupot wymyślić.
Zgłoś