18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:09
Avatar
Jesse.Pinkman 2013-01-12, 12:36 17
Przypadek to sprawił, że Hitler został zbrodniarzem,a nie malarzem. Tutaj to jest skoordynowana akcja.
Zgłoś
Avatar
Hanys93 2013-01-12, 12:41 1
Przypadek, że wziąłeś tą fotke z działu obrazki ? No chyba że jesteś romem :/
(http://www.sadistic.pl/galeria/21549/ksiazki-do-niemieckiego)
Zgłoś
Avatar
korpal 2013-01-12, 13:44 1
wiesz co to jest przekaz podprogowy geniuszu? napewno nie przedstawia go ten obrazek...
Zgłoś
Avatar
dumad 2013-01-12, 13:49
kwejk.pl

______________

Bóg zesłał mnie na Ziemię, żebym wkurwiał ludzi
Zgłoś
Avatar
rusofil 2013-01-12, 14:08
Kolejny idiota zabiera się za pojęcia, których nie rozumie. Genialne.

______________

● Nie jestem rasistką. Nienawidzę wszystkich jednakowo.
● Homofobia jest ciężką chorobą psychiczną, która powinna być leczona pod przymusem.
● Cebulactwo to polska choroba narodowa.
Zgłoś
Avatar
B................i 2013-01-12, 14:09 1
Akurat z przekazem podprogowym to ma to niewiele wspólnego
Zgłoś
Avatar
feranos 2013-01-12, 14:11
Im się to chyba nigdy nie skończy, przed zachodem to pierdolenie "jesteś ofiarą hitleryzmu, my jesteśmy niemcami, nie nazistami", ale przecież ten kraj dalej twierdzi, że jest najlepszym narodem na świecie (w sumie każdy naród tak powinien mówić) i oprócz tego, że na razie nie mordują ani żydów ani murzynów i gospodarka się zmienił,a to nic się nie zmieniło.

______________

www.feranos.eu
Zgłoś
Avatar
stagger_lee 2013-01-12, 14:50 5
@ up

1.Gospodarka im się nie zmieniła, nadal napieprzają zbrojeniówkę jak mało kto na świecie, stąd to wyjebane PKB (no i auta oczywiście). Np zakłady Heckler&Koch czy produkcja Leopardów.

2.Za mordowanie imigrantów się wziąć nie mogą bo obecnie imigrantów jest więcej niż Niemców.

3. Przekaz podprogowy - dotyczy bodźców wzrokowych lub słuchowych, które trwają zbyt krótko, by mogły zostać świadomie zarejestrowane (w przypadku percepcji wzrokowej oznacza to bodźce trwające krócej niż 0,04 sekundy) albo są zamaskowane innymi bodźcami.
Bodźce podprogowe mają wpływać na przetwarzanie innych bodźców. Podobnie niektórzy uczeni uważają, że bodźce odbierane podczas snu są przetwarzane w podobny sposób. Niekiedy uważa się, że takie słabe bodźce nie powodując świadomej refleksji, czynią nas bezbronnymi, gdyż nie możemy się obronić przed zawartą w przekazie sugestią. W efekcie sugestia ta mogłaby być traktowana jako własna myśl lub zalążek pomysłu bądź pragnienia, podobnie jak w przypadku sugestii hipnotycznej. (wiki) - BO KAŻDY NAPISZE, ŻE CHUJA AUTOR WIE O PRZEKAZIE PODPROGOWYM, A NIKT NIE WYTŁUMACZY

4. Chuj w dupę nazistom oraz twórcom tego podręcznika.
Zgłoś
Avatar
Rock_Star 2013-01-12, 14:55 1
ja pierd0le

______________

Błogosławiony ten,który nie mając nic do powiedzenia nie obleka tego faktu w słowa
Zgłoś
Avatar
szachu44 2013-01-12, 14:57
Akurat tracąc 3 miesiace na udowadnianie, że przekaz podprogowy ma tak naprawdę małą skutecznosć na poziomie zbliżoną do zera. Mogę powiedzieć, że ten obrazem jest rownież nim, ponieważ każdy element w połączeniu lub sam można uznać za przekaz podprogowy jeśli wywoluje skojarzenia np dwuznaczne lub bliskoznaczne. Chodzi tu o aktywowanie utartych schematow myślenia o elementach dobrze znanych i często używanych. Tak, że moi kochani znawcy można to uznać za przekaz podprogowy tak samo zresztą jak 90% elementów naszego otoczenia.

Dziękuje dowidzenia.
Zgłoś
Avatar
Brzeszczot w dupie 2013-01-12, 15:26
Kurwa mać ludzie, to jest tylko nazwa tematu, nie kurwa rozprawa doktorska.
Zgłoś
Avatar
gumol 2013-01-12, 15:26 3
Na chuj komu 4 podręczniki od niemca? 1 to już stanowczo za dużo!

______________

Ludzie! Wrzućcie na luz!
Zgłoś
Avatar
L................6 2013-01-12, 23:00
D-Rose napisał/a:

Przypadek? Nie sądze.


Kurwa normalnie 3 kaczyński JA PIERDOLE a smoleńsk to zamach był
Zgłoś
Avatar
diaboliq 2013-01-13, 1:31
bo niemcy to zawsze chuje byli...

______________

nigdy nie rozmawiaj z idiotą bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem...
Zgłoś