18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 51 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
pakozi 2015-05-21, 22:44 1
Jak zobaczyłem tego co "nic mi nie zostało, tylko flaszka" to aż mi się smutno zrobiło. Ale zaraz potem był ten co się jąka i mi przeszło
Zgłoś
Avatar
Sgt.Mike 2015-05-21, 22:47
0:32 dojebało mnie hahaha
Zgłoś
Avatar
19kaczor90 2015-05-21, 22:47 1
A ja i tak co najwyżej pooglądam na yt bo kompa mam już za słabego... Ale za to właśnie zasysam Vice City więc chuj Wam w dupę!
Zgłoś
Avatar
The_Generat 2015-05-21, 22:47
moim zdaniem głosy nie pasują do postaci... ale chuj i tak w to nie gram
Zgłoś
Avatar
grudawwk 2015-05-21, 22:48 5
To jest z ps4 mirki, a poza tym nie wiem w co wy gracie jezeli to jest dla was słaba grafika, fakt nie jest tak jak na zapowiedziach ale nie pierdolcie że jest słabo grafika nie jest najważniejszym elementem gry.
Zgłoś
Avatar
SwiniaPIG 2015-05-21, 22:57
Jakiś gejmer ze mnie nie jest ale tyle srania co było o wymagania sprzętowe tej gry itd to ta grafika jak dla mnie nie powala.
Fajnie że polacy zrobili tą gre ale naobiecywali jej twórcy jak kandydaci na dzisiejszej debacie;)
Zgłoś
Avatar
elfan84 2015-05-21, 23:03
grafika jak z noki c5,
Zgłoś
Avatar
s................k 2015-05-21, 23:04
rozumiem że komuś nie poszło na full detalach co nie XD ?
Zgłoś
Avatar
elfan84 2015-05-21, 23:07
up,ja jeszcze nie grałem,ale oczy bolą trochę
Zgłoś
Avatar
kub45 2015-05-21, 23:35 6
Tekst z artykułu z ppe.pl "Problem polega jednak na tym, że pierwsze budowane przez "REDów" dema miały tylko małe lokacje, w których można było poszaleć z grafiką. Później doszedł do tego świat o ogromnej skali, pojawiły się problemy z frameratem i studio musiało iść na kompromisy, modyfikując liczne aspekty wizualne (m.in. globalne oświetlenie)."

I nie pierdolcie, że grafika słaba, bo jest dobra. CDPR zapowiedział update, który pozwali na ulepszanie grafiki. Tu macie próbkę tego ulepszania: ppe.pl/upload/images/news/71/34/97/71349732.jpg
Zgłoś
Avatar
w................3 2015-05-21, 23:35
Zajebista grafika, grałem ostatnio w Gothica 1 i była średnia. Chyba muszę sobie kupić normalny komputer bo pentium 4 w 2015 to chyba przestarzały... przywykłem do starej grafiki.
Zgłoś
Avatar
l................e 2015-05-21, 23:42
To jest ta kurwa hiper przełomowa grafika?

Rzeczywiście to spierdolili, żeby piczki z konsol nie czuły się pokrzywdzone. I oni twierdzą kurwa, że konsole > PC, no chuj że sami wstrzymują rozwój gier jeśli chodzi o możliwości graficzne...

No, ale GTA V - powtarzane niczym mantra
Zgłoś
Avatar
meier 2015-05-22, 0:09 2
@lennyface
kurwa koleś, grafika jest taka jaką sobie ustawisz, na filmiku ktoiś ma biedny komputer, bo to sa najslabsze ustawienia i gra przez to jest troche wykastrowana.

A dubbing jest wlasnie w tej grze najlepszy. I tylko w polskim jezyku tą grą można się cieszyć w 100%
Zgłoś
Avatar
bowmanek 2015-05-22, 0:13
Włączcie sobie na ultra, to będzie zajebista grafika. Tylko nie płaczcie, że jest 5 fps na waszych złomkach. Żeby nie było. Mój komp spełnia jedynie wymagania minimalne, poza kartą graficzną, która jest za słaba (Radeon 7790), ale jak ludzie w necie piszą, na takiej konfiguracji da się grać.

Jak ktoś jeszcze nie kupił, to radzę rok poczekać na Edycję Rozszerzoną. W przypadku drugiej części to było 10 GB aktualizacji. Redzi dodali kilka godzin questów, rozbudowany samouczek, tryb areny i mocno poprawili optymalizację.
Zgłoś
Avatar
Catar 2015-05-22, 0:22
Współczuje całej reszcie świata, że nie pogra sobie (a jeśli pogra, to chuja zrozumie) w zajebistej oryginalnej polskiej wersji językowej.
Kto Sapkowskiego nie czytał, ten ciota i chuj
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie