18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:21
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
Avatar
daniel1040 2023-03-07, 7:24 1
Polnischefuhrer napisał/a:

Sam się zesrałeś ułomku, dźganie psa be ale zabijanie prosiaka już gut. Cipa jesteś a nie sadol, a co do tego z dupy porównania to to trzeba być debilem, by porównać stosunek i gwałt, ale jak Ci wujek do wanny wchodził to nie widzisz różnicy. Bardziej na miejscu byłby gwałt zwykły "brutalny" i gwałt przez tabletkę, który też możemy nazwać humanitarnym i dobrym. Efekt końcowy jest taki, że zwierzę ginie w obu przypadkach, jak byś tego nie robił ułomie to dalej je zabijasz.



Czyli vegeciota - to wszystko wyjaśnia.
Wybacz powinienem najpierw zapytać bo to nie ładnie tak z upośledzonym się spierać.
Btw jebać ukrow
Zgłoś
Avatar
Polnischefuhrer 2023-03-07, 7:40
daniel1040 napisał/a:

Czyli vegeciota - to wszystko wyjaśnia.
Wybacz powinienem najpierw zapytać bo to nie ładnie tak z upośledzonym się spierać.
Btw jebać ukrow



Pudło frajerzyno



Po prostu nie jestem takim jebanym w dupę hipokrytą jak ty zjebie leśny, wyszedłeś na kreatyna i tyle w temacie

daniel1040 napisał/a:


Btw jebać ukrow

nie wiem co to ma do tego tematu, ale widać wujek który Cię cwelił w wannie był banderowcem stąd ta fantazja o jebaniu Ukraińców
Zgłoś
Avatar
MrKun 2023-03-07, 7:46 1
Ja pierdole, zmęczyłem się czytaniem komentarzy...
Zgłoś
Avatar
Swooniak 2023-03-07, 9:21
Bambrych napisał/a:


Chuj z psem, zajebali i tyle. Ale teraz odebrał gnojek lekcje życia.

Akurat na Twoje nieszczęście zjebie, pies został odratowany.

lary53 napisał/a:

skatować psa be ale człowieka już ok logika



Pies został skatowany bez powodu, a człowiecze kurwy często same się o wpierdol proszą. Proszę, o to twoja logika XD
Zgłoś
Avatar
Starger 2023-03-07, 11:57
czy panowie z tego filmiku dostali jakies nagrody? brawo
Zgłoś
Avatar
Frank_Lopez 2023-03-07, 18:56
@Szary_Jeleń
Wiesz co mu kiedyś napisali? Bo wtedy były trochę inne czasy:
'Osobowość socjopatyczna, znacznie upośledzająca zdolności adaptacyjne, uzależnienie od środków odurzających w fazie ostrej. Dalsze leczenie gdzie ? : Monar i poradnia zdrowia psychicznego'' I co? I Marek Kotański jego najlepszym kolegą został. Bardzo dobry film. Pomimo swoich niedoskonałości doskonale pokazuje czym jest ćpanie.
Zgłoś
Avatar
Mohawk 2023-03-08, 10:34
Polnischefuhrer napisał/a:

Od wymierzania kar jest sąd a nie jakieś patusy. Myślicie, że to coś zmieni? XD Typ prawdopodobnie w "odwecie" zajebie kolejnego psa z tą różnicą, że nie pochwali się tym w internecie.



pfff sądy w Polsce od wymierzania sprawiedliwości weź mnie nie rozśmieszaj, już wiece plemienne były bardziej sprawiedliwe
Zgłoś
Avatar
Bonsko 2023-03-08, 15:39
było kurwe lać do odciny, ale i tak dobra robota
Zgłoś
Avatar
Wypierdalajjdjd 2023-03-08, 17:04
To ten co widłami zabił psa z 14 latka?

Jeśli tak to lekkie przekopanie jest za małe chwast dorośnie zapłodni sobie Julke przypomni sobie jak fajnie się wtedy bawił z tym pieskiem co by było z bombelkiem
Zgłoś
Avatar
radel1996 2023-03-09, 10:46
Dla tych panów, co pobili tego skurwiela dałbym po 1000zł jakby to było możliwe.
Zgłoś
Avatar
heartagram 2023-03-16, 20:11
powinni jeszcze ta kurwe zabic i zgwalcic widłami
Zgłoś