18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
🔥 Trzeba się szanować - teraz popularne
Avatar
nowynick 2018-03-26, 8:53 3
Ale wiecie co? Czasami im zazdroszczę. No mają biedę, ale o ile prostsze życie. Chciał podrzucić pół wioski do miasta? No to na pakę! Czasami się spierdoli jak na tym filmie, ale pewnie ze sto razy ich po prostu przewiózł. Żadna Straż Miejska się nie przypierdoli, bo co trzeci tak jeździ. Na miejscu każdy znajdzie jakieś zajęcie, zarobi parę rupii, nie będzie za to składał pierdyliona zeznań, podatków. Żadnych ograniczeń. Złowisz rybę w Gangesie? Sprzedaj zapakowaną w gazetę i chuj! Jakoś nikt od jej zjedzenia się nie pochorował mimo, że woda brudna jak to tylko możliwe. Czasami mam nadzieję, że nadejdzie ten dzień gdzie pierdolnie w tą cała nowoczesność jakaś zagłada i ludzie zaczną żyć jak żyli 100 lat temu. Prawdziwie!
Zgłoś
Avatar
janlew 2018-03-26, 10:00
Velture napisał/a:

Za dużo gówna na pace


Jakiego gówna? Przecież to kobiety i dzieci są, a nie samce.
Zgłoś
Avatar
M................w 2018-03-26, 15:38 4
nowynick napisał/a:

Czasami mam nadzieję, że nadejdzie ten dzień gdzie pierdolnie w tą cała nowoczesność jakaś zagłada i ludzie zaczną żyć jak żyli 100 lat temu. Prawdziwie!


Wyłącz prąd i wodę w swoim domu na 24 godziny, przekonasz się, że ta demoniczna nowoczesność nie jest taka zła
Zgłoś
Avatar
C................O 2018-03-26, 18:59 2
Velture napisał/a:

Za dużo gówna na pace



wypadek szambowozu brzmi lepiej
Zgłoś
Avatar
kosmerf 2018-03-26, 20:50
A to nie był nieudany start rakiety czasem?
Zgłoś
Avatar
maddog77 2018-03-27, 7:57
Uczynni ludzie w Chinach toby nikt dupy z pomocą nie ruszył.
Zgłoś