18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:44
🔥 Are you ok? - teraz popularne
🔥 Trekking na mokro - teraz popularne
🔥 Ruski nurek - teraz popularne
🔥 Zabił kota widłami - teraz popularne
Avatar
G................a 2012-08-29, 19:32
Kurwa, jak czytam wypociny połowy z Was, jaki ten filmik jest słaby, że nie ma tam nic nadzwyczajnego, mam ochotę wynaleźć urządzenie, które powyżej pewnego BMI blokuje dostęp do sadistica, grubasy jebane.

Idę o zakład, że większość z Was w szkole stała na bramce, bo byliście kurwa zbyt leniwi aby ruszyć dupsko i trochę potrenować a teraz hejtujecie osoby, które aby wykonać tą samą pracę muszą wykonać X razy większy wysiłek. Brak słów.

Co do filmu: "Póki walczysz, jesteś zwycięzcą". PIWO!
Zgłoś
Avatar
arekwroclaw 2012-08-29, 20:07
Chętnie zobaczyłbym ich zmagania w tv, dzisiaj w Tok FM jakiś sportowiec niepełnosprawny mówił, że tylko 3 państwa na świecie nie transmitują paraolimpiady, Pakistan, Polska i jednego nie pamiętam... żenada
Zgłoś
Avatar
Kortens 2012-08-29, 20:19
Ślepy Judoka jest epicki. Ogólnie całość napawa optymizmem. Teraz idę na fajkę, bo wpierdoliłem w chuj niezdrowego żarcia na kolacje i muszę to przepalić.
Zgłoś
Avatar
Skądinąd 2012-08-29, 20:52 1
Nie chcę wyjść na złośliwą sukę, ale czy wszyscy pływacy paraolimpiady nie mają nóg? A jak ktoś ma jedną nogę to może z nimi płynąć? A jeśli ma jedną nogę i jedną rękę? Wiadomo, każdy członek to dodatkowa pomoc...
Zgłoś
Avatar
defcon1 2012-08-29, 20:56 1
Ja czasem mam wrażenie, że to ja jestem niepełnosprawni, a ci ludzie są sprawniejsi ode mnie o 100%.
Zgłoś
Avatar
P................C 2012-08-29, 21:21 1
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2012-08-29, 22:24
Ślepy to powinien być łucznik, koszykarz nie mieć rąk, a nóg zawodnik w biegu przz płotki lub skoku wzwyż. wtedy to byłoby prawdziwe przełamywanie barier.
Zgłoś
Avatar
slupek17 2012-08-30, 1:18
kroplowa napisał/a:

@2up bla, bla, bla.. Bohaterami srerami, oni nie muszą zapierdalać po 10 godzin dziennie, żeby mniej się martwić czy wytrwają do końca miesiąca.. Jakbym nie musiał pracować to też bym coś trenował..

\

trenowałbyś ale fapanie-.-
dzieciaku
Zgłoś
Avatar
P................C 2012-08-30, 14:08 3










Zgłoś
Avatar
S................e 2012-08-30, 17:50
P@N K@C napisał/a:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek



O kurwa, plecak z główką i rączkami
Zgłoś
Avatar
P................C 2012-08-30, 19:40
SteelMike napisał/a:


rączkami



rączkami?
Zgłoś
Avatar
S................e 2012-08-30, 22:35
P@N K@C napisał/a:



rączkami?



W sumie to jedną, bo druga sztuczna
Zgłoś