18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
przelew bankowy
lukman07 • 2014-02-10, 4:12
Mam taką ostatnio opowiedziana przez mojego Tatę historie jego kumpla z pracy.

Ostatnio ten Robert miał zrobić przelew swojej żonie na zakup nowego auta. W sumie jakieś 30 tys. złotych. Zrobił ten przelew, a jego żona na drugi dzień miała iść do banku i wypłacić ową sumkę. Stanęła przy okienku podała swoje dane i oczywiście to co chce zrobić, babka w okienku wpisała co trzeba po czym patrzyła na nią dziwnie co chwilę się podśmiech*jąc. Zdziwiona żona zabrała wypłacona kwote i poszła do domu. A że baby są ciekawskie postanowiła sprawdzić na internecie dane przelewu. Okazało się że jej wspaniały, żartobliwy i kochany mąż W tytule przelewu tej sumy wpisał "za wspaniały seks, za dobrego loda..." itd. kilka ordynarnych tekstów
Jestem tylko ciekaw reakcji żonki gdy mąż wróci do domu
Ogólnie ciekawy żart trzeba przyznać.

Za pewne nie było!
Zgłoś
Avatar
JebakLeśny 2014-02-10, 11:41
Miałem podobną sytuację, kiedy to za gnoja (w wieku 16 lat) nie miałem jeszcze swojego konta bankowego, a kolega miał mi przelać jakieś drobne które mi wisiał. Podałem mu nr. konta mojej Mamy, a w tytule wpisał coś na zasadzie: "za dziwki, koks i alkohol, dobra impreza była". Mina mojej Mamy też była dobra
Zgłoś
Avatar
klaszak 2014-02-10, 11:49
Tez jak mój kolezka chcial wziąć pożyczkę z vivusa przelewalem mu 1gr. Bo tyle potrzeb owal w tytule przelewu wpisalem uslugi seksualne /fisting/ także często spotykany psikus
Zgłoś
Avatar
F................6 2014-02-10, 12:03 5
Ja bym nie posłał kobiety do banku po taką sumę, mógłby ktoś ją okraść, albo zgubiłaby po drodze 10k i przy okzaji znalazła w chuj toreb z ciuchami i butami.
Zgłoś
Avatar
r................5 2014-02-10, 12:17
już bo kurwa jak wypłaca hajs z banku to Pani z okienka czyta tytuły każdego przelewu na koncie. Kto to kurwa wymyślił?
Zgłoś
Avatar
606 2014-02-10, 12:37 1
Za niektóre obraźliwe wpisy lub kojarzące się z "terroryzmem", np. "Za zajebanie tuska" w niektórych bankach sprawa będzie zgłaszana na psy, a wy ścigani z urzędu. Niestety takie mamy pojebane prawo, że żartować sobie też nie można, więc uważajcie.
Zgłoś
Avatar
rafa97 2014-02-10, 12:57
Przyznaj się, że to tato dostał ten przelew.
Zgłoś
Avatar
Kosmodysk 2014-02-10, 13:15
Tytuł przelewu typu usługi seksualne dość często się zdarza wpisywać, lecz ostatnio kumplowi wpisałem: "Na nierefundowane zszywanie odbytu"
Zgłoś
Avatar
sorra18 2014-02-10, 16:53
Ta gdyby przelal 30k to laska by odswierzala konto cala jebana noc zeby miec pewnosc ze kaska wplynela.
Zgłoś
Avatar
mlekozklasa 2014-02-10, 17:08
Pierdolenie...ciekawe, który bank wypłaca 30 tys w gotówce na drugi dzień.
Zgłoś
Avatar
606 2014-02-10, 17:12
mlekozklasa napisał/a:

Pierdolenie...ciekawe, który bank wypłaca 30 tys w gotówce na drugi dzień.



Około 20 tysi jest w stanie wypłacić np. bzwbk. To nie kredyt, to gotówka klienta. Każda większa placówka ma do dyspozycji trochę siana, w przypadku klienta z dużym kontem wysyłają konwój z samego rana. Dokładnie ten sam, który I TAK jeździ po placówkach w tę i nazad. Więc w ciągu 24/48 godzin da się to zrobić.
Zgłoś
Avatar
wilczekone 2014-02-10, 21:07 1
RagicMabbit napisał/a:

śmierdzi fejkiem - nie sądzę zeby baby w okienku miały wgląd do hostorii operacji



mają, faceci też.

roofik5 napisał/a:

już bo kurwa jak wypłaca hajs z banku to Pani z okienka czyta tytuły każdego przelewu na koncie. Kto to kurwa wymyślił?



czytają

mlekozklasa napisał/a:

Pierdolenie...ciekawe, który bank wypłaca 30 tys w gotówce na drugi dzień.



można, nawet i w ten sam dzień

klaszak napisał/a:

Tez jak mój kolezka chcial wziąć pożyczkę z vivusa przelewalem mu 1gr. Bo tyle potrzeb owal w tytule przelewu wpisalem uslugi seksualne /fisting/ także często spotykany psikus



jesteś debilem

kiedyś wypłacałem chłopakowi kase, w tytule miał "za szkolenie kucyka pony" ledwo potrafiłem wstrzymać śmiech, w przeciwieństwie do "za koks i kurwy", "za loda", "za seks", bądźcie bardziej kreatywni....

pozdrawiam, pracownik banku
Zgłoś
Avatar
ex32 2014-02-10, 23:02
Ja wpisałem żonie tak: "Szwedzka pomka do penisa, aukcja nr 3647583"
Zgłoś
Avatar
hgh 2014-02-11, 0:18
Czytając między wierszami:
wspaniały seks
dobry lód

czyli loda ma do nauczenia, jakim cudem ona została jego żoną bez podstawowej umiejętności?

Wyczuwam wpadkę przed ślubem.
Zgłoś