18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Niski przelot samolotów SU-25. Powodem takich takich dziwnych manewrów są ćwiczenia planowanego lądowania na szosie. Co ciekawe trasa nie została wyłączona z ruchu, a nagranie zrobione są przez cywilny rejestrator.

Zgłoś
Avatar
emzet 2013-04-15, 9:25 19
Odważny, po prawej rosną brzozy!
Zgłoś
Avatar
lofix1 2013-04-15, 10:08
kurwa nawet na Białorusi mają lepsze drogi...
Zgłoś
Avatar
en-em 2013-04-15, 12:25 5
u nas na betonce(zbudowana przed wojną autostrada pod szczecinem) takie same manewry odbywały sie jeszcze za prl. włącznie z lądowaniem .
Zgłoś
Avatar
imek 2013-04-15, 13:33
akurat ziewał, to pewnie nawet nie zauważył
Zgłoś
Avatar
Gus 2013-04-15, 13:35
Za "Żabie stopy" zawsze piwo
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2013-04-15, 13:56 1
pamietacie wojne Gruzji ? te same samoloty, tak samo lataly i niszcyzly czolgi i pojazdy cywilne gruzinów na drodze do Tibilisi . Ruscy bandyci poprostu cwiczą swoja skurwiała taktyke

A tak przy okazji ktorys uzytkownik wyzej pisał o betonce, fakt tak dokłądnie było tutaj filmik



na tej drodze tez krecono niektore ujęcie do filmu Młode Wilki
Zgłoś
Avatar
mateuszkowalski69 2013-04-15, 14:08 6
lofix1 napisał/a:

kurwa nawet na Białorusi mają lepsze drogi...



Oglądając film już wiedziałem, że ktoś tak napisze. Z mojej strony mogę powiedzieć, że nie chciałbym ani pięknych dróg, ani darmowej opieki zdrowotnej, ani edukacji w zamian za odebranie mojej wolności. Tym którzy uważają że u kołchoźnika Łukaszenki jest lepiej proponuję wyjazd do raju przez niego tworzonego. Tam traktuje się ludzi rozumiejących wolność pałką milicyjną albo uwięzieniem w ich cudownym kraju (nawiązuję do niedawnej sytuacji z Polką, której celnicy sprzedali PRYWATNY samochód a później nie dali wrócić do domu). Sami sobie wybudujemy autostrady tylko niech przestaną nas okradać w podatkach. A Grodno to i tak polskie miasto.
Zgłoś
Avatar
nanab 2013-04-15, 14:34 16
lofix1 napisał/a:

kurwa nawet na Białorusi mają lepsze drogi...


Specjalnie dla gimbusów którzy nie ruszają się sprzed komputera zdjęcie polskiej drogi:
Zgłoś
Avatar
makabrax 2013-04-15, 15:00
@nanab
ta, przez pierwszy tydzień...
Zgłoś
Avatar
DiesIrae 2013-04-15, 15:04
@nanab
Ładnie wyretuszowałeś dziury, jesteś grafikiem?
Zgłoś
Avatar
wojtas2169 2013-04-15, 15:07
Polaczki od razu hejtują. Nie lubię używać tego słowa, ale wkurwiają mnie tacy ludzie po prostu. Jak nie było autostrad to źle. Teraz jak trochę ich już jest to też źle. Zawsze znajdą się tacy co tylko krytykują. Z resztą pewnie większość z nich nie ma prawa jazdy lub ma, ale najdłuższa trasa jaką zrobili to 100km i do samochodu wsiadają tylko po to, żeby dojechać ze wsi do miasta na zakupy.
Zgłoś
Avatar
babycow 2013-04-15, 15:27 1
Dzieci co prawka nie maja sie wypowiadaja... W Polsce mamy piekne drogi... nie dziwie sie, jak na zadupiach mieszkacie to macie dziure na diurze.
Zgłoś
Avatar
białywęgorz 2013-04-15, 16:43
To my mamy takie autostrady?!? :O
Zgłoś
Avatar
Anders Breivik 2013-04-15, 16:44
Kurwa nie śmieszne jest te pierdolenie o dziurach, jak droga lokalna na waszym osiedlu jest rozjebana to nie znaczy że każda droga w Polsce taka jest. W temacie dróg można przyjebać się do złodziejstwa, kombinatorstwa i ustawiania przetargów przez nasze jebane władze a nie starego jak internet hasła "polskie drogi są dziurawe"
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie