18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:44
🔥 Are you ok? - teraz popularne
🔥 Trekking na mokro - teraz popularne
🔥 Ruski nurek - teraz popularne
🔥 Zabił kota widłami - teraz popularne
Avatar
Policeman 2013-10-08, 22:54 1
@chickeneatingcat: To on pisze czy ty? Naucz się więc pisać, podejrzany głupku.
Zgłoś
Avatar
own33333d7 2013-10-08, 22:59 1
chickeneatingcat napisał/a:

Ostatnio BongMan podejrzanie mądrze piszę :d


pewnie ciągle najebany
Zgłoś
Avatar
jensen 2013-10-08, 23:04
zawsze tak jest. jak za wygodnie, to sie w dupach przewraca.
Zgłoś
Avatar
klucha358 2013-10-08, 23:06
BongMan napisał/a:

Tym tekstem o marnowaniu zdrowia i pracy 16-19 godzin przebił wszystkie moje kawały. Za swoje biuro nie płaci, za benzynę nie płaci, jego praca polega na siedzeniu na dupie i pierdoleniu frazesów, zarabia na tym ponad 10 000zł + od chuja dodatków za to, tamto i sramto, a do tego ma immunitet czyli de facto jest ponad prawem, a jeszcze kutafon narzeka. A ja nakurwiam fizycznie po 10 godzin za najniższą krajową z dala od ojczyzny, którą to zniszczyli tacy ludzie jak on. Mimo to się cieszę, że mam pracę. Panie (p)ośle, zamienimy się?



A w czym widzisz problem ? A Ty co matka Teresa z Kalkuty ? Kurwa podejrzewam ze jakbys siedzial na jego miejscu albo ktokolwiek tez bys chuja robil i zniszyczyl bys ta ojczyzne podobnie jak on albo i bardziej . Nie ze jestem za politykami ale wkurwia mnie takie gadanie "tylko narzekanie" "ja bym robil to lepiej" Bongman podejrzewam ze robil bys to samo z karnetem pod biurkiem u pana Donalda
Zgłoś
Avatar
WidziszINieGrzmisz 2013-10-08, 23:10 1
Parafrazujac pewnego komika: "Ja myslalem, ze goscie co klada dachy w srodku lipca to maja przejebane, ale co ja tam wiem" Widocznie byc poslem i tracic zdrowie w podrozach to jeszcze ciezsza praca.
Zgłoś
Avatar
Mikesz89 2013-10-08, 23:10 2
Cytat:

Tym tekstem o marnowaniu zdrowia i pracy 16-19 godzin przebił wszystkie moje kawały. Za swoje biuro nie płaci, za benzynę nie płaci, jego praca polega na siedzeniu na dupie i pierdoleniu frazesów, zarabia na tym ponad 10 000zł + od chuja dodatków za to, tamto i sramto, a do tego ma immunitet czyli de facto jest ponad prawem, a jeszcze kutafon narzeka. A ja nakurwiam fizycznie po 10 godzin za najniższą krajową z dala od ojczyzny, którą to zniszczyli tacy ludzie jak on. Mimo to się cieszę, że mam pracę. Panie (p)ośle, zamienimy się?



Jak jesteś nieudacznikiem życiowym, to się tak zapierdala za minimalną krajową i to na dodatek za granicą....
Zgłoś
Avatar
Ingles 2013-10-08, 23:21
@BongMan to zostań posłem. Ktoś ci zabrania? Przywiązany do kaloryfera jesteś? Nie? Nie dasz rady? Więc jeśli napierdalasz takimi frazesami to jesteś gorszy niż oni. Bo na ich miejscu robiłbyś to samo, a jedyna różnica między wami jest taka, że nie jesteś i nigdy nie będziesz na ich miejscu. Jesteś zbyt tępy.
Zgłoś
Avatar
maciek24043 2013-10-08, 23:21 1
@up tu nie chodzi tylko o kasę. Lepiej siedzieć za granicą, niż w tym syfie, bo służba zdrowia jest normalna, prawo logiczne, a rząd dba w jakiś sposób o obywateli, a nie jebie ich w dupę na każdym kroku...
Zgłoś
Avatar
T0B1 2013-10-08, 23:24
Kto płaci? Ja wiem, może pracodawca czyli my. Dotarcie do miejsca pracy to też jej część, zostawienie w niej swojego zdrowia również. Tylko nie ma tego zapisanego w umowie o pracę. A tacy z nich socjaliści...
Zgłoś
Avatar
seba1415 2013-10-08, 23:59 7
Ingles napisał/a:

@BongMan to zostań posłem. Ktoś ci zabrania? Przywiązany do kaloryfera jesteś? Nie? Nie dasz rady? Więc jeśli napierdalasz takimi frazesami to jesteś gorszy niż oni. Bo na ich miejscu robiłbyś to samo, a jedyna różnica między wami jest taka, że nie jesteś i nigdy nie będziesz na ich miejscu. Jesteś zbyt tępy.


Ty jesteś jakiś głupi? To co? To że ten koleś siedzi w rządzie nie znaczy że jest jakiś super kurwa inteligenty. BongMan dobrze mówi, mam prawo krytykować pajaców którzy dla mnie (w przypadku tych skurwieli raczej nie powinienem tego tak nazywać ale chuj tam, bo jak widać chuja robią) "robią".

Znaczy że jak ktoś coś chujowo robi to co? Nagle mam zamienić się z nim miejscami i mam to lepiej zrobić? Jak lekarz chujowo mnie wyleczy to mam sie kurwa sam leczyć?
Otóż według mnie masz chujowy tok myślenia.
Powinniśmy wszyscy rozliczać tych skurwieli co tam siedzą i stawiać na ich miejscu takich co jak to sam napisałeś "nie robiliby tego samego".

Wkurwiłem się bo nienawidzę ludzi którzy potrafią bronić innych argumentami typu "zrób se lepiej", nie każdy w życiu jest politykiem, nie każdy lekarzem, kurwa mać skoczkiem narciarskim czy innym, już widzę jak lakiernik spieprzył ci auto a ty mu na to "heh mogłem sam to sobie zrobić lepiej ale jestem na to za tępy więc masz te 500zł za to że zrobiłeś chociaż chujowo". Po to oni siedzą w rządzie żeby zajęli się dobrem obywateli RP oraz swojej ojczyzny.
Ale co ty tam rozumiesz, tłumaczysz BongManowi jak tamten adaś więc o czym tu pisać.
Zgłoś
Avatar
klint0n 2013-10-09, 0:23
BongMan napisał/a:

Tym tekstem o marnowaniu zdrowia i pracy 16-19 godzin przebił wszystkie moje kawały. Za swoje biuro nie płaci, za benzynę nie płaci, jego praca polega na siedzeniu na dupie i pierdoleniu frazesów, zarabia na tym ponad 10 000zł + od chuja dodatków za to, tamto i sramto, a do tego ma immunitet czyli de facto jest ponad prawem, a jeszcze kutafon narzeka. A ja nakurwiam fizycznie po 10 godzin za najniższą krajową z dala od ojczyzny, którą to zniszczyli tacy ludzie jak on. Mimo to się cieszę, że mam pracę. Panie (p)ośle, zamienimy się?


Dobra kurwa! Przyznać się kto BongMan'owi się wjebał na konto?
Zgłoś
Avatar
Tiquer 2013-10-09, 9:17
@bongman
jeszcze po tych wszystkich Twoich opowieściach gdzieś to nie był i czegoś nie robił brakowało, żebyś posłem został :X
Zgłoś
Avatar
CarlitoBrigante 2013-10-09, 12:21
Nie wiem jak wy drodzy sadole ale ja Adama Jude Szejnfelda nazywam "Laleczka Czaki" . Przyznajcie że podobny.
Zgłoś
Avatar
Rusznic 2013-10-09, 12:57
Chcecie czy nie ale taki np. minister ma ciężką robotę. Tak są pieniądze i władza bla bla. Ale ani zaruchać bo afera ani się najebać bo znowu afera ani powozić zajebistym autkiem bo nie wypada. Widzieliście grafiki ministrów? Zajebane po boki są jakimiś spotkaniami i wyjazdami. To jest męcząca praca a jeszcze za to wszystko ludzie cie nienawidzą i bluzgają w necie. Nie chciałbym być politykiem, chujowa robota. Lepiej być w biznesie.
Zgłoś
Avatar
Leginek 2013-10-09, 21:48
BongMan napisał/a:

Tym tekstem o marnowaniu zdrowia i pracy 16-19 godzin przebił wszystkie moje kawały



Nie było to trudne
Zgłoś