18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
Love_is_Love 2022-09-19, 7:18 5
No jak nieznany najpierw musiał czekać potem go pochlapała
Zgłoś
Avatar
nebelwerfer 2022-09-19, 8:48 43
Love_is_Love napisał/a:

No jak nieznany najpierw musiał czekać potem go pochlapała



przede wszystkim widać jak prosi ją żeby przestała bo chce przejść a ta pizda leje mu pod nogi dalej czy przesadził? nie mi oceniać chuj wie ile razy oni się już spotkali
Zgłoś
Avatar
Wojtass84 2022-09-19, 9:04 11
Tępe kurwisko. I tak dobrze się skończyło, bo mógł zabić.
Zgłoś
Avatar
beny561 2022-09-19, 9:37 14


Skojarzył mi się ten film od razu hehe
Zgłoś
Avatar
Puczysta 2022-09-19, 9:47 15
Ewidentnie to ona go sprowokowała. Gość nadbiegał a ta pizda się cofa i leje. Facet mógł wyjść pobiegać, żeby rozładować napięcie, bo baba go wkurwił, szef go w pracy nakręcił.
Sam to niejednokrotnie przeżywałem, że chciałem znaleźć odosobnienie, żeby ochłonąć, to albo spotykałem natarczywców, albo jakieś pojebane sytuacje losowe. No i wtedy wkurw wzrasta do kwadratu. Jeszcze do tego jak masz problemy neurologiczne i kolano cię napierdala, wręcz pali z bólu. To można w sekundzie wpaść w furię.

Dlatego jak słyszę znajomych "Czemuś ty taki nerwowy" "Ale ty jesteś pojebany", to już bez jebania odpowiadam "Postaw się kurwo na moim miejscu i poczuj ten ból co ."
Najbardziej mędrkują i pouczają cipy, które są daleko w tyle od postępu jaki ty robisz w swoim życiu i zachowani, stąd żeby nie czuć się słaby, bo mają tego świadomość. Ukrywają to ciągłe przypierdalając się do innych.
Zgłoś
Avatar
htr83 2022-09-19, 9:50
zapis u góry świadczy że chyba miało się to inaczej skończyć
Zgłoś
Avatar
wlazidup-Krzysztof 2022-09-19, 11:40
dobrze tak bogatemu tłuściochowi
Zgłoś
Avatar
remi1982 2022-09-19, 12:12 20
Puczysta napisał/a:

Ewidentnie to ona go sprowokowała. Gość nadbiegał a ta pizda się cofa i leje. Facet mógł wyjść pobiegać, żeby rozładować napięcie, bo baba go wkurwił, szef go w pracy nakręcił.
Sam to niejednokrotnie przeżywałem, że chciałem znaleźć odosobnienie, żeby ochłonąć, to albo spotykałem natarczywców, albo jakieś pojebane sytuacje losowe. No i wtedy wkurw wzrasta do kwadratu. Jeszcze do tego jak masz problemy neurologiczne i kolano cię napierdala, wręcz pali z bólu. To można w sekundzie wpaść w furię.
Dlatego jak słyszę znajomych "Czemuś ty taki nerwowy" "Ale ty jesteś pojebany", to już bez jebania odpowiadam "Postaw się kurwo na moim miejscu i poczuj ten ból co ."
Najbardziej mędrkują i pouczają cipy, które są daleko w tyle od postępu jaki ty robisz w swoim życiu i zachowani, stąd żeby nie czuć się słaby, bo mają tego świadomość. Ukrywają to ciągłe przypierdalając się do innych.



Jeśli nie potrafisz opanowac emocji, to powinno sie ciebie utylizowac dla dobra ogółu. Wkurwiają mnie takie sfrustrowane pizdy, bo kobita coś powiedziała, bo szef był nie dobry, bo deszcz padał, bo bułka nie taka. Do pieca ze sfrustrowanymi pizdami.
Zgłoś
Avatar
gixi 2022-09-19, 12:56 6
Przecież widać, że koleś idzie w stronę krawężnika i ona dlatego zaczyna się cofać. Dlaczego koleś od razu nie skręcił pod ścianę i nie przeszedł nad wężem? Bo ewidentnie szuka zaczepki, żeby wyżyć się na kimś słabszym, jak wy niedoruchane zjeby.

Najlepsze jest to, że widząc "bogatą" dzielnicę od razu tacy jak wy zakładają, że to bogaty tłuścioch, a to tylko pracownik. Dostał polecenie, które wykonuje. Koleś przypieprzył się o marnowanie wody...

info: radiosaojoaodelrei.com.br/2022/09/17/mulher-e-vitima-de-agressao-ao-la...
Zgłoś
Avatar
programista4k 2022-09-19, 12:56 4
remi1982 napisał/a:

Jeśli nie potrafisz opanowac emocji, to powinno sie ciebie utylizowac dla dobra ogółu. Wkurwiają mnie takie sfrustrowane pizdy, bo kobita coś powiedziała, bo szef był nie dobry, bo deszcz padał, bo bułka nie taka. Do pieca ze sfrustrowanymi pizdami.



jeśli chcesz kogoś utylizować to powinieneś zostać odizolowany w zakładzie psychiatrycznym lub karnym
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2022-09-19, 13:02 1
Puczysta napisał/a:

Ewidentnie to ona go sprowokowała. Gość nadbiegał a ta pizda się cofa i leje.



Po pierwsze to się obóciła i mógł przejść. Nie, nerwusek musiał się wyżyć. Po drugie i chyba bardziej bolesne dla nerwuska, to jeśli ta ze szlauchem jest kumata, gość w sądzie będzie ją przepraszał na kolanach. Jeśli kobitka ma obdukcję lekarską i ten filmik, to nerwusek może nawet posiedzieć. Oprócz przeprosin i zapłacenia odszkodowania. Posiedzi, to powiedzenie chuj ci w dupę może mu się nie spodobać.
Zgłoś
Avatar
PanKukuruźnik82 2022-09-19, 13:09
remi1982 napisał/a:

Jeśli nie potrafisz opanowac emocji, to powinno sie ciebie utylizowac dla dobra ogółu. Wk***iają mnie takie sfrustrowane p*zdy, bo kobita coś powiedziała, bo szef był nie dobry, bo deszcz padał, bo bułka nie taka. Do pieca ze sfrustrowanymi p*zdami.



Nie sraj żarem malkontencie

gixi napisał/a:

jak wy niedor*chane zjeby.



Doruchana w każdą dziurę się odezwała.... Żalisz się czy chwalisz ?
Zgłoś
Avatar
burunduk 2022-09-19, 13:19 4
remi1982 napisał/a:

Jeśli nie potrafisz opanowac emocji, to powinno sie ciebie utylizowac dla dobra ogółu. Wkurwiają mnie takie sfrustrowane pizdy, bo kobita coś powiedziała, bo szef był nie dobry, bo deszcz padał, bo bułka nie taka. Do pieca ze sfrustrowanymi pizdami.



Ty za to pewnie potrafisz na tyle opanowywać emocje całe życie że nawet jak na Ciebie szczają moczem i plują Ci w twarz to do końca życia będziesz podkulał ogon i wmawiał sobie jaki to jesteś silny i dojrzały
Zgłoś
Avatar
Policeman 2022-09-19, 15:10 8
I bardzo kurwa dobrze, takie tłuki, osły, chamy, buraki przez całe swoje życie właśnie tak robią. Ile człowiek razy przegryza wargę albo zaciska szczękę bo jakieś kurwisko ma w chuju innych ludzi i robi sobie to co jest jemu wygodne, kompletnie nie zważając nawet na jakieś podstawowe zasady życia w społeczeństwie. Dam przykład, niedawno próbowałem zapakować teściową do pociągu, miała dwie ciężkie walizki, takie w chuj duże i ciężkie, że musieliśmy jej wykupić 2 miejsca, bo by się nie zapakowała. [żeby nie było, z drugiej stacji odbierał ją teść]. Akurat miała miejsca na piętrze pociągu, a ten nie staje na stacji na nie wiem ile [max minuta albo dwie], a przyznam, że nie chciałem zabierać się "w podróż"... więc wchodzę z walizkami, a tam na schodach dzieci się bawią w podciąganie na barierkach, nie idzie przejść, mama stoi obok i gada przez telefon, zwracam jej grzecznie uwagę by poprosiła dzieci o przepuszczenie mnie na schodach, a ta pokazuje mi palcem na swój telefon, wiecie, jakbym kurwa nie załapał, że gada przez niego. Może też powinienem jej wyjebać walichą przez łeb, ostatecznie zwyczajnie staranowałem jej dzieci, w sensie, nie że rozjebałem na schodach, ale jedno z nich wyraźnie się zdziwiło, że napiera na nie walizka. Same słowa "przepraszam, uwaga" nic nie podziałały, a te gnojki miały spokojnie ponad 8 lat, to już kurwa wiek logiki i rozumu.

Ale to tak naprawdę urywek codzienności, non stop człowiek styka się z takimi bezmyślnymi, jebanymi egoistami, chujami, kałmukami i codziennie po trochu umiera próbując ich kurwa nie pierdolnąć w łeb. Mógłbym wyliczać to wszystko, ale naprawdę nie wiem od czego zacząć, jak jeszcze mieszkałem w bloku, to ktoś ustawicznie przyklejał swoje gile do lustra w windzie. Od razu humor mi siadał po wyjściu z domu. Jeszcze na piętrze widziałem worki śmieci wyjebane ot tak przez stare baby, mimo, że wielki śmietnik osiedlowy dosłownie 20 metrów od domu. Idzie się na zakupy i na kasie automatycznej jakaś lebiega non stop lata po dodatkowe rzeczy bo zapomniała, inna zapomniała zważyć, kolejna non stop wsadza do kosza przez wyceną, jeszcze inna nie łapie w ogóle jak to działa. Też byle spacerek i widok 4-5 ukraińców drących mordę po 3-4 piwie, dookoła setki kiepów, dalej się idzie i jakiś pies sra na chodniku, dżesika wyjebane, a w dodatku to pitt bull bez smyczy i kagańca, potem wraca do domu i słyszy, że przekop mierzei wiślanej to zajebisty sukces, kosztował 50% więcej niż zakładano, huczne otwarcie, prezydĘt klaskał... tylko barki jak płynęły w stronę Kaliningradu tak płyną, bo jest za płytko. Tak więc teraz go trzeba pogłębić i pewnie poszerzyć, bo się barki nie mogą minąć... no to drugie tyle. I serio, jak tak to wszystko zebrać, tę codzienność milionów ludzi, to ja się NAPRAWDĘ DZIWIĘ, ŻE MY SIĘ KURWA NIE MORDUJEMY CODZIENNIE NA POTĘGĘ.
Zgłoś