18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
Przemowa na ślubie ONR-owca
m................0 • 2015-08-24, 13:25
Witam wszystkich zebranych. Naprawdę spędziłem sporo czasu żeby przygotować tą przemowę. Inspirowałem się wieloma przemówieniami wielkich ludzi.

To tyle na wstępie, dobra zaczynam:

Ein Volk, ein Reich, ein Fuhrer!
Zgłoś
Avatar
bosslolkowy 2015-08-24, 13:35 13
Chyba na ślubie ciołka z antify Nawet na marszu niepodległości palono swastykę.
Zgłoś
Avatar
m................0 2015-08-24, 13:38
@up Hmm? WTF?!
Zgłoś
Avatar
Goliard 2015-08-24, 13:46 151
Nie mogę wklejac obrazków, takze nie uratuję własnymi cyckami tego tematu...

W każdym razie:

Na mszy odprawianej u zwieńczenia placu Sw. Piotra, papież Benedykt XVI zwyczajem swego poprzednika postanowił pozdrawiać zgromadzonych w ich ojczystych językach. Pozdrowił włochów w pięknym toskańskim akcencie, dostrzegł flagę UK - posłużył się płynnym angielskim, ujrzał barwy Brazylii - język zmienił się w portugalski. Wtem załopotała wielka flaga Polski. Benedykt wiedział, ze nie może zignorować tej powierzchni reklamowej polskiego patriotyzmu, jednak jego sprawność w polskiej mowie była niskich lotów z czego zdawał sobie sprawę i się tym zasmucił. Jednak nagle rozpromienił się jak wiosenny poranek przypominając sobię pewną starą sentencję i odrzekł gromko:

Polacy! Obrońcy Poczty Gdańskiej! Poddajcie się!

Dziękuję za uwagę : p
Zgłoś
Avatar
m................0 2015-08-24, 14:03 5
@Goliard Świetny kawał szkoda że nie dodałeś jako temat. Jak dla mnie 9/10.
Zgłoś
Avatar
m................0 2015-08-24, 14:13 3
Rebeliant nie spodziewałem się tak szybkiej reakcji. Przyznaję że miało być "Na niemieckim ślubie", ale pozwoliłem sobie na małą prowokację.

No cóż, moje serce bije w lewo, przykro mi, chociaż ty pewnie miałeś już swoje podejrzenia...
Zgłoś
Avatar
t................y 2015-08-24, 14:13 9
Za naśmiewanie się z narodowców murzyński ch*j w dupe.

Tyle w temacie...
Zgłoś
Avatar
m................0 2015-08-24, 14:16 3
terror_analny, widzę że miałeś przejścia, ale nie życz innym tego samego, współczuję taki młody i taki zwichrowany, ale to pewnie niebyła twoja wina...
Zgłoś
Avatar
m................0 2015-08-24, 14:20
@Rebeliant Polityka mnie nie interesuje, mam pewne przekonania, pewne rzeczy wyniosłem z domu, nie będę za nic przepraszał ani się tego wstydził. Pozdrawiam idę spać bo kurwa jeszcze nie drzemałem dzisiaj po robocie.
Zgłoś
Avatar
ReDevil666 2015-08-24, 14:48
No raczej wątpię
Zgłoś
Avatar
G................u 2015-08-24, 14:57
Puknij się człowieku w łeb.
Zgłoś
Avatar
Black-Sheep 2015-08-25, 3:24 1
Zajebiste i prawdziwe, leci piwo.
Zgłoś
Avatar
CLv 2015-08-26, 8:33 4
Kolejny dureń bez szkoły, wychowany przez TVCwel. "Ein Volk, ein Reich, ein Fuhrer" to hasło narodowych socjalistów niemieckich, czyli twoich jebanych, lewackich protoplastów. Czerwone kurwy z zachodu w zasadzie nie różniły się niczym od czerwonych kurw ze wschodu. Dzisiaj te wszystkie gnidy, które wykluły się z ich jaj wołają: Ein Volk, ein Reich, ein Euro! Chuj ci w kask jebany potomku tchórzy, złodziei, gwałcicieli i morderców.
Zgłoś
Avatar
m................0 2015-08-26, 17:36 1
Nie zesraj się pojebie, właśnie takim ciulom jak ty dedykuję ten kawał. Uważaj bo się cebulą zadławisz prawaku.
Zgłoś
Avatar
vatherland 2015-08-26, 21:12 1
Ein haus, ein żonen, ein teściowen!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie