18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:29
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:01
Avatar
B................g 2013-12-12, 23:32 90
Zryło mnie to przejście. Tego się nie spodziewałem.
Zgłoś
Avatar
Thevenin 2013-12-13, 0:26 26
Mało kto zdaje sobie sprawę, że koleś co dostał pasem jest prawdopodobnie chory psychicznie i dla tego takie zachowanie ojca. Wystarczy się wsłuchać w okrzyk rozpaczy " ała tatku" w momencie uderzenia pasem (ojciec zagłusza swoim "eee" ale da się wychwycić) i od razu można stwierdzi to co napisałem.

Poza tym materiał, spoko.
Zgłoś
Avatar
606 2013-12-13, 1:10 26
@up jak ma chorego psychicznie syna to powinien zabiegać o to, żeby miał przynajmniej spoko znajomych, którzy chcą traktować go na równi ze sobą (bo takie pasowanie to normalka przecież), a nie odstraszać każdego, kto się zdecydował na taką "trudną" znajomość.
Może i nie miał złych intencji, ale spierdolił po całości, a jeśli chłopak jest NAPRAWDĘ chory psychicznie, to wrzucający ten film w sieć jest skurwiałym pedałem, bo zmasakrował mu młodość w minutę.
Zgłoś
Avatar
a................m 2013-12-13, 1:55 1
ładnie macha tym ogorem. widac ze to nie jego pierwszy raz
Zgłoś
Avatar
karinawaw 2013-12-13, 2:19 10
Ja Wam dam przepis na internetowy hit. Załóżcie popieprzone okularki doklejcie popieprzone wąsy a potem posłużcie się starym odgrzanym kotletem i wmontujcie go w swój film. Potem wrzućcie to na portale typu sadistic na różnych kontach albo poczekajcie aż gimbaza zacznie działać.
Zgłoś
Avatar
pawu95 2013-12-13, 2:31 179
@up Fajnie że po całym dniu w kuchni znalazłaś chwilkę na hejtowanie internetów.
Zgłoś
Avatar
burzuazja 2013-12-13, 6:58 11
@karinawaw Może i to jest odgrzewany kotlet, ale bardzo dobrze odgrzany i podany
Zgłoś
Avatar
Baqunia 2013-12-13, 10:03 2
Ale ja lubię tego gościa Bardzo pozytywny i uzdolniony człowiek. Podoba mi się jego montaż i dźwięk. Oby takich jak on było jak najwięcej w Polsce. Może kiedyś Polacy potrafiliby produkować filmy dorównujące jakościom filmom holiwoodzkim, mimo niższemu budżetowi
Zgłoś
Avatar
koras1897 2013-12-13, 11:54
Super koleś to zrobił. Tego się nie spodziewałem.
Zgłoś
Avatar
ojojoj 2013-12-14, 12:00
nuda nuda a na koniec takie pierdolniecie. !!!!
Zgłoś