18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 39 minut temu
Avatar
plint4 2011-03-02, 21:43 2
@Borek91
chodzi o to, że pierdolone gimbusy odkryły kwejka (pewnie za pomocą face(pierdolnij się)booka) i zapoczątkowały gimbusomanie na wpierdalanie z owego miejsca sucharów (licząc na pierdolone "piwo"), a uwierz nie skończy się to, dopóki ktoś nie pierdolnie nowego łańcuszko-pomysłu (gdzie gimbusy wyczują "piwa")
P.S.
Nie oglądam kwejka (czy chuj wie jak się to zowie) ale jeśli to co tu wrzucają jest najlepsze... to ja pierdole
Zgłoś
Avatar
Roszp 2011-03-02, 21:50 1
Dokładnie, chodzi o to że jak chce obejrzeć demotywatory to wchodzę na demotywatory. Jak chcę zobaczyć artykuły na joe monsterze to wchodzę na joe monstera. A dziwnym trafem jak chcę przejrzeć sadistica to przeglądam kwejka.
No kurwa już codziennie mam tak, że wchodzę na sadola a tu kwejk.
Zgłoś
Avatar
SLyBoogie 2011-03-02, 21:52 1
Dalbym piwo za cycki , ale krzywe jak kurwysyn
Zgłoś
Avatar
Toretto 2011-03-02, 22:38 4
Ooo k*rwa , chyba mi coś nie wyszło ...
Zgłoś
Avatar
klimass 2011-03-02, 22:45
To ma jakiś ukryty sens?
Zgłoś
Avatar
SingieL 2011-03-02, 22:55 1
@up

no ma taki sens że na mamy typa który ogląda bajki
a siedzi teraz na sadolu .

<ja_pierdolę>
Zgłoś
Avatar
settogo 2011-03-02, 22:58 2
tak czytam, czytam i w sumie to sie zawiodlem, bo myslalem, ze bedzie cos w stylu "dodaj cos od siebie i daj kolezance na tlusty czwartek"
Zgłoś
Avatar
marchewa_rm 2011-03-02, 23:31
@SLyBoogie
Lepsze krzywe jak skurwysyn niż ich brak. ja daję piwo! cycki to cycki <3
Zgłoś
Avatar
kumii23 2011-03-03, 7:22
Hehe a ja wam powiadam ciekawostkę taką... weźcie do ręki torebeczkę z tym cukrem waniliowym i zobaczcie jak dokładnie jest napisane. A jest... Wanilinowy a nie waniliowy mały szczegół.
Zgłoś
Avatar
CzarnyAfgan 2011-03-03, 9:50
@zonabregana

Weź mi to przeliteruj bo coś nie ogarniam :]
Zgłoś
Avatar
cosinus 2011-03-03, 10:25
generalnie spinacie sie, ze to z kwejka, a to po raz pierwszy pojawiło sie na wykopie.
Fajna droga: wykop --> kwejk ---> sadistic, szkoda że jeszcze gdzies tam joe monster sie nie przewinął ._.

@ kumii23

kthxbye, ale czytaj następnym razem inne posty jak będziesz chciał zabłysnąć ciekawostką
Zgłoś
Avatar
Borek91 2011-03-03, 11:57
@Roszp to jak chcesz oglądać śmieszne filmiki to wypierdalaj na youtube, jak chcesz oglądać harda to wypierdalaj na heaven666 itd. Trochę kurwa nielogiczne to co gadasz.

@plint4 wrzucają wszystko jak leci tak na prawdę, nawet jeżeli nie ma to wartości, bo "może dostanę browara", ale czasem znajdą się jakieś perełki i fajnie, że nie muszę zapierdalać po 40 stronach, tylko wchodzę na sadola i mam tu wszystko. Ale lepiej było jak to wszystko było w miarę selekcjonowane i miałem pewność, że jak wejdę na sadola to nie będę się musiał przekopywać przez 5 stron ścierwa. No ale co zrobić. Gimbusy są i nie zapowiada się żeby wykurwiły... niestety.
Zgłoś
Avatar
andre48 2011-03-03, 19:53
Wanilina, sztuczny zamiennik naturalnego aromatu otrzymywanego z wanilii.
Zgłoś