18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:51
Przedstawiam swoje przemyślenia na temat ciapaków, Francuzów i ostatnich wydarzeń.

Może i długie ale myślę że warto przeczytać.

Przypominam, jak ktoś wie o co chodzi to niech pominie ten fragment.
Dwóch ludzi zaatakowało redakcję jakiejś tam lewackiej gazety. W środku miasta zabiło 12 ludzi w tym 2 policjantów na ulicy po czym spokojnie sobie wsiedli do samochodu i wyjechali z miasta. Następnego dnia szukało ich 90 tys. osób !!! Pół kraju zmobilizowane żeby znaleźć 2 osoby. Schowali się w lesie a następnego dnia byli gotowi na kolejny atak. Gdy w końcu ich znaleźli zabarykadowali się w jakimś budynku. Po czym ich kolega zaatakował żydowski sklepik i wziął kolejnych zakładników. Po udanym odbiciu zginęło tylko 4 zakładników (jeden z terrorystów wymkną się wraz z uciekającymi zakładnikami)

A teraz do sedna:
- we Francji jest od 5 do 8 mln muzułmanów,
- wyobraźmy sobie że jeden na 100 tys. wpada na podobny pomysł,
- czyli mamy 80 osób, załóżmy że dostali posiłki i jest ich 100,
- wystarczy jeden kontener z AK-47 żeby ich uzbroić,
- niech podzielą się w grupki 2 osobowe i zrobią domowymi metodami ładunki wybuchowe (jest to banalnie proste),

Załóżmy że jednego dnia wysadzają te 50 bomb, i atakują jednocześnie różne punkty w całej Francji. Szkoły, lotniska, biura, w każdym razie robią totalny rozpie*dol.
Dodadkowo we wszystkich ciapackich gettach wybuchają zamieszki.

Efekt państwo jest sparaliżowane, nikt nic nie wie, docierają sprzeczne doniesienia medialne, ludzie zaczynają panikować. Państwo nie kontroluje sytuacji. Wkurzeni Francuzi atakują ''pokojowo nastawioną'' mniejszość muzłumańską. Państwo pogrąża się w chaosie, do swoich pobratymców dołączają kolejni gotowi zginąć za allaha i wyruszają uzbrojeni w co popadnie na ulice. Wojsko wkracza do akcji i zaczyna się I Francuska Wojna Domowa.

Skoro 2 ludzi robi takie szopki to co może 100 ?

Scenariusz jak najbardziej realny i kto wie być może już wkrótce...
Zgłoś
Avatar
Sagertrah 2015-01-10, 1:13
Ja się tak zastanawiam kto ich wpuszcza do Europy bo nawet część lewicowych mediów zauważyła problem z imigrantami szczególnie po obcięciu głowy brytyjskiemu żołnierzowi w Londynie. I tak się zastanawiam czy to nie jest aby robione specjalnie? Czy ktoś mądrzejszy za tym nie stoi od lewicowców i prawicowców z którymi mamy codziennie do czynienia w mediach?
Zgłoś
Avatar
terro79 2015-01-10, 3:46
Nie to nie jest jakiś masoński spisek. Po prostu Francja kiedyś miała ogromne posiadłości terytorialne, tak jak i Wielka Brytania. Te kolonie się wyzwoliły i to całkiem nie dawno np. Algieria 35 lat temu. Ludzie mieszkający na ich terenie byli obywatelami francuskimi. I teraz mają ułatwiony dostęp bo albo mają obywatelstwo francuskie albo ich rodzice mają. W każdym razie nie jest to dla nich żaden problem dostać się do Francji bo są przecież obywatelami ''Imperium Francuskiego''. Taka trochę zemsta za kolonializm, w sumie to to jest to samo tylko w odwrotną stronę I ot cała filozofia.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2015-01-10, 9:53
Sagertrah napisał/a:

Ja się tak zastanawiam kto ich wpuszcza do Europy bo nawet część lewicowych mediów zauważyła problem z imigrantami szczególnie po obcięciu głowy brytyjskiemu żołnierzowi w Londynie.


Ja bym powiedział że po prostu w pewnym momencie historii, różne grupy na lewicy wpadły na pomysł, że walkę z kościołem, w ramach swojej rewolucji, należy prowadzić poprzez bardziej zmasowany atak.
Dlatego też zaczęto propagować idee multikulti jako rozwiązania cywilizacyjnego i ściągano imigrantów z "egzotycznych" krajów, w których nie było chrześcijaństwa a był np. islamizm a czasem ateizm, bo kraj sam niedawno przeszedł rewolucję komunistyczną.
Teraz kiedy ciapaków jest dużo i nawet do tych tępych lewackich głów dotarło, że w sumie ciapaki bardziej niż katoli będą brutalnie zwalczać sam ateizm, bo katolicy jako grupa religijna nie obraża i nie walczy z inną religią, gdyż to przeciwko ichnim zasadom.
Ale teraz z kolei trudno jest się wycofać z promowanej przez tyle dekad idei na której wychowano parę pokoleń, bez pokazania jakim ona była totalnym poronieniem . To zawsze może wywołać efekt zastanawiania się ludzi czy ideologia w którą wierzyli jest tak słuszna kiedy jedna z jej podstaw różnorodności została właśnie pogrzebana.
Zgłoś
Avatar
Sagertrah 2015-01-10, 11:44
A może dlatego, żeby casus islamu posłużył do rozprawienia się w ogóle z religią jako taką również z chrześcijaństwem bo to nie problem powiedzieć w mediach, że Katolicy czy Protestanci też są fanatykami. Na przykład: jest problem z muzułmanami więc powiemy że wszystkie religie są złe to usuniemy też inne. Dodatkowo wątpię, żeby chrześcijanie (a przynajmniej ich znaczna część) była gotowa z takim uporem walczyć za wiarę jak ich muzułmańscy "koledzy".

Co do kolonializmu to powiem tak: Niemcy, Szwedzi, Norwegowie, Austriacy, Szwajcarzy, Grecy też nie mieli koloni wcześniej lub mieli je bardzo bardzo dawno temu i też mają problem z muzułmanami Bo ich na wpuszczali i dlatego się pytam czy ktoś tego celowo nie robi? Nie jestem zwolennikiem żadnych teorii spiskowych o Żydach, masonach itd. Tylko po prostu się pytam
Zgłoś