18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 59 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
Avatar
s................a 2011-12-28, 12:05 1
@ Blade ziele Czyli uważasz to, że to naprawdę był zamach? Świr.

A co do bronka to głosowałem na niego chociaż go nie lubię, ale jest 100 razy lepszy niż ten chory psychicznie kaczyński
Zgłoś
Avatar
161ZT650 2011-12-28, 15:26
Jaki interes miała Rosja w tym waszym zamachu o którym tak trąbicie ?

Jeżeli to był zamach to na pewno nie na Lecha K.

Nikt nie morduje najgorszych prezydentów wszechczasów.

Za życia stał się pośmiewiskiem dla naszego kraju, słynął z ciągłego veta i dążył do swar.

Tylko Jarosław jest bardziej pojebany niż Lech, jeszcze Jadwiga odejdzie to Jaruś się załamie, sam popełni samobójstwo i znów bedzie że "wielkiego męża stanu " zamordowali Tusk i Ruscy.
Zgłoś
Avatar
Blade ziele 2011-12-28, 20:26
o losie.. nie mówię, że był.. ale wcześniejsze komentarze zawierały jakieś spekulacje więc i ja sobie na nie pozoliłem

"Za życia stał się pośmiewiskiem dla naszego kraju, słynął z ciągłego veta i dążył do swar."
a ty w ogóle wiesz co on vetował? dlaczego się temu sprzeciwiał? polecam poczytać pomysły lewicy z tmtych okresów bo jak na razie to wykazujesz ssącą wiedzę serio.
a polecam również zapoznać się z szybkimi decyzjami rządu, podpisywanym przez ów bronka choćby co do pożyczek z BC. to było vetowane wcześniej a oni zgodzili się od razu po przejęciu władzy.
kolejna sprawa... kurwa wyjdę na obrońcę pisu którego nie popieram tylko mam po prostu poglądy czysto prawicowe no ale..nagonka mediów zrobiła z lecha właśnie "świra" czy też "chorego psychicznie" ale wy nie zastanawiacie się nawet po co i kto mógł mieć w tym cel. ale byle kto chłonny na media zapamiętuje kto jest zły a kto nie. stąd wam się to bierze. chuja wiecie o polityce, to jest zajebiście nieważne, liczył się dla was tylko człowiek. a możę choć raz byście się zastanowili kto was w dupę dyma. bo póki co jesteście właśnie takim społeczeństwem jakim was chce rząd. owieczki
Zgłoś
Avatar
JURIJ_77 2011-12-28, 22:12
kuziol napisał/a:

Z jakiego to filmu?



"Złoto dezerterów"
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2011-12-30, 17:55
PZL gawron,
Zgłoś