18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:37
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:18
Avatar
rockface123 2011-12-26, 23:08
mózg zestrzelili tym co myślą że to ruscy rozjebali tą latającą kupe złomu ... rozjebali się po prostu ruski sprzęt nic dodać nic ując
Zgłoś
Avatar
S................n 2011-12-26, 23:26 3
@up

Od razu mówię, że ja tak nie myślę . Swoją drogą to nie wiem jak niektórzy ludzie są do tego stopnia tępi żeby myśleć że to był zamach. Ruscy dysponują takim sprzętem i takim wywiadem że są wstanie upozorować naturalną śmierć. A jeśli byłby to faktycznie zamach to na pewno nie przeprowadzili by go na terenie Rosji gdyż od razu padło by podejrzenie na nich ( jak faktycznie padło przez wielu ludzi, no i jak to mówią "cygan w swojej wsi nie kradnie" )
Zgłoś
Avatar
solteck 2011-12-26, 23:29 3
zaczyna się od 1:20
Zgłoś
Avatar
ĸuń 2011-12-26, 23:40
solteck napisał/a:

zaczyna się od 1:20



o, a była dziś z Tobą rozmowa na sb nt. przycinania filmików...
Zgłoś
Avatar
.................. 2011-12-26, 23:45
Ale sklerotyk z tego solteck, hyhy.
Zgłoś
Avatar
głodny_toster 2011-12-26, 23:58
ֺ napisał/a:

Ale sklerotyk z tego solteck, hyhy.



Jak to mówią...skleroza nie boli;) A szkoda...bo przydałby się karny kutas za skleroze;)
Zgłoś
Avatar
solteck 2011-12-27, 0:02
ja czekam na cycki, a cycków niema
Zgłoś
Avatar
kuziol 2011-12-27, 17:03
Z jakiego to filmu?
Zgłoś
Avatar
hedd 2011-12-27, 17:42
Nie chcę nic mówić, ale ciśnie mi się słowo na B.
Zgłoś
Avatar
Pener 2011-12-27, 20:07 7
hedd napisał/a:

Nie chcę nic mówić, ale ciśnie mi się słowo na B.


Bakłażan?
Zgłoś
Avatar
hedd 2011-12-27, 20:08
Nie, ale też przez 'o' z kreską
Zgłoś
Avatar
clemenza 2011-12-28, 10:50 1
@ maciek98

idąc dalej tym tropem, to mogli specjalnie zrobić na terenie rosji, żeby zmylić takie jak Twoje myślenie

ps. w chooju mam tą katastrofę. jedynie mnie cieszy, że pozbyliśmy się takiego prezydenta
Zgłoś
Avatar
Blade ziele 2011-12-28, 11:05 2
@ clemenza
ale z bronka to pewnie jesteś dumny.. odpowiedni prezydent dla zgrai niedouczonych pojebów. bo wy, niedouczone zjeby, lubicie jak was politycy w chuja robią ale i tak sobie nic z tego nie robicie bo to was mało obchodzi z racji niedouczenie oczywiście. nie wiem czy wiesz co zawdzięczać będziemy takim politykom jak bronek i jego świta, ale dla większości są lepszą alternatywą bo się nasłuchali w tvn kto jest zły.

odośnie co do tematu:
Rosjanie są taką potęgą, że ich jebie czy się u nich cokolwiek rozbija czy nie bo i tak nikt się im realnie nie przeciwstawi, a później mogą prowadzić śledztwa po swojemu(wszak ufamy im, że nic nie zatajali bo i po co). Jeżeli był to zamach (a mógł być) to inny kraj za naszą wschodnią granicą byłby gotów to zrobić i miał w tym zajebisty interes ale tych niedouczonych rzeczoznawców z tvn o tym nie przekonasz...
Zgłoś
Avatar
krishna 2011-12-28, 11:14 1
@Blade ziele
Zajebisty pomysł, zajebać kartofla, który gówno znaczył za granicą..
Mogli chociaż poczekać, przegraną w wyborach miał gwarantowaną.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie