18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Przepowiednia
Bazyliszek • 2013-12-14, 20:14
Radziłbym wam drodzy Sadole chwile posłuchać Franciszka Pieczki, tym bardziej, ze wiele z tego co powiedział w filmie "Konopielka" już się sprawdziło...



.
Zgłoś
Avatar
blokern 2013-12-14, 20:37 2
Franciszek Pieczka to żyd. dziekuje za uwage
Zgłoś
Avatar
Bazyliszek 2013-12-14, 20:59 64
blokern napisał/a:

Franciszek Pieczka to żyd. dziekuje za uwage


Być może, ale i tak go bardziej lubię niż Ciebie
Zgłoś
Avatar
r................a 2013-12-14, 20:59 13
blokern napisał/a:

Franciszek Pieczka to żyd. dziekuje za uwage

I co w związku z tym? Ty jesteś idiotą, dziękuję za uwage.
Zgłoś
Avatar
~Imperator 2013-12-14, 21:04 12
Konopielka to arcydzieło a Pieczka to super aktor
Zgłoś
Avatar
dumad 2013-12-14, 21:54
piwo za Pieczkę! dobrze gada, polać mu !
Zgłoś
Avatar
m................a 2013-12-14, 22:07 6
Jezus też jest żydem, a go kocham
Zgłoś
Avatar
PoMaluchu 2013-12-14, 22:09 6
@ blokern, a Ty kim jesteś ? Udowodnij, że prapraprababka dupy nie popuściła nikomu na lewo np muslimowi. Udowodnisz?
A Pieczka, to najlepszy Polski aktor swoich i nie tylko swoich czasów.
Dziękuję , dobranoc.
Zgłoś
Avatar
kickyourheadoff 2013-12-14, 22:09

Widziałem Konopielkę z pół roku temu i to samo co autorowi tematu przyszło mi do głowy. Pomyślałem nawet, że jest gorzej niż przepowiadała postać z filmu. Jak będzie w przyszłości ? Chyba Mad Max odpowiedział na to pytanie
Zgłoś
Avatar
MadDave 2013-12-14, 22:14
1.35 ,, oszukaństwo, złodziejstwo,, -widząc to spojrzenie i wyraz twarzy aż chce się dodać -,,taak mój skarbie, podłe hobbity nas nie oszukają,,
Zgłoś
Avatar
czaja140 2013-12-14, 22:17 1
Grubson użył fragmentów tego filmu w swoim utworze
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-12-14, 22:22 2
Wiele się sprawdziło? Poza pedałami to co konkretnie? Wilki latają, bociany pływają, słońce wstało na zachodzie?
Poza tym pedały były od zawsze.
A Bóg nie odpoczywa, bo go nie ma. Szatan też nie istnieje. Jakby obaj istnieli i Bóg byłby mądry i wszechmogący to by zniszczył tego szatanka pstryknięciem palca. Przestańcie myśleć bajkami, a zacznijcie logiką. Wojny są i były, pedały były, pęd za kasą był, patologie były - tylko teraz dzięki TV i internetowi wszystko widać jak na dłoni i wszystko jest nagłaśniane aż za bardzo.
Zgłoś
Avatar
paredao 2013-12-14, 22:26 6
blokern napisał/a:

Franciszek Pieczka to żyd. dziekuje za uwage



Przedstawienie sylwetki w tygodniku katolickim niedziela(na zdjęciu wywad z redaktor ww pisemka

fragment wywiadu
"Na chrzcie św. otrzymał Pan imię Franciszek. Czy zastanawiał się Pan nad tym, dlaczego?

- Mój nieżyjący już ksiądz proboszcz w rodzinnej parafii, w której spędziłem najmłodsze lata, wyjaśniał mi powody nadawania imion."

Także kolego "blokern". Udowodnij że nie wyssałeś tego gówna z palca albo po wsze czasy wstrzymaj się od komentarzy na sadolu(i cudzołóż z małpami i cyganami).
Zgłoś
Avatar
masaq 2013-12-14, 22:32
Zarammoth napisał/a:

Wiele się sprawdziło? Poza pedałami to co konkretnie? Wilki latają, bociany pływają, słońce wstało na zachodzie?



To akurat kiedyś się zmieni, ziemia średnio co 250 000 lat przebiegunowuje pole magnetyczne - wiec wschód będzie zachodem, północ będzie południem

pl.wikipedia.org/wiki/Przebiegunowanie_Ziemi
Zgłoś
Avatar
B1397 2013-12-14, 23:10
Gustlik dobrze gada
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie