18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 16 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:54
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Witam serdecznie drogą Sadolową społeczność.

Przed ogólnym bólem dupy, że "A, jesteś nowy na Sadolu, ch*j Ci w dupę...", "Nie komentuj lamusie, wypie*dalaj", "Bongman to przepowiedział, a tobie ogromny czarny w paszczę" pragnę tylko poinformować - przeglądam Sadola aktywnie od kilku lat, niemniej jednak do starego konta zapomniałem hasła, a to co się ostatnio dzieje, zmusza mnie do podzielenia się z Sadolową społecznością pewnym spostrzeżeniem.

Do rzeczy:

Od kilku, no, może kilkunastu miesięcy interesują mnie wszelkiego rodzaju teorie spiskowe, przepowiednie, brednie wyssane z dupy, oraz teorie NWO czy Illuminati. Niemniej jednak, to co się ostatnio dzieje zaczęło mnie zastanawiać. Wczoraj przeglądając Sadola, znalazłem to:

sadistic.pl/wlochy-imigranci-zbiorowo-zgwalcili-szefowa-placowki-imigr...

Oraz pewien komentarz użytkownika nowynick:

Cytat:

Ci na tym pontonie... wiek 20-25 lat, sami faceci, zero kobiet i dzieci... wygląda to bardziej na desant niż imigrację... :/


Serio, przyglądając się zdjęciu które jest w temacie, imigrantom którzy masowo spływają do Europy, państwu islamskiemu , mam nieodparte wrażenie, że gdzieś już wcześniej czytałem takie przepowiednie. Przypomniałem sobie, że wygłaszał je polski franciszkanin Czesław Klimuszko.

Mianowicie:
Cytat:

Jedna z jego najbardziej znanych wizja była ta, która dotyczyła zniszczenia Europy, ale zarazem, w której Polska zostanie najmniej poszkodowana. "Widziałem żołnierzy przeprawiających się przez morze na takich małych, okrągłych stateczkach, ale po twarzach widać było, że to nie Europejczycy. Widziałem domy walące się i dzieci włoskie, które płakały. To wyglądało jak atak niewiernych na Europę. Wydaje mi się, że jakaś wielka tragedia spotka Włochy.



Czy to nie dziwne, że Ojciec który umiera w roku 1980 widział takie rzeczy? Dodatkowo przewidział jeszcze kilka innych rzeczy, między innymi wybór JPII na papieża.

Tu macie pierwszą część (z trzech) filmików, kim był O. Klimuszko i co przepowiadał:



Co na to Sadolowa społeczność?

PS. Nie jestem katolem.

PS2. Jak było to wiadomo co z tym zrobić.

PS3. Także Bongman wracaj do kraju.

Pozdrawiam wszystkich.
Zgłoś
Avatar
Novac 2015-08-13, 14:20 1
Ma to sens.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2015-08-13, 14:30
Oo to wypatrzyłem na zdjęciu z tymi biednymi imigrantami na pontonie co słowa Proroka w sercu i często zamiast mózgu mają realizację przepowiedni Klimuszki?

piwo za tag "wieprzowina"
Zgłoś
Avatar
StaryZboczuch 2015-08-13, 14:36
nowynick napisał/a:

Oo to wypatrzyłem na zdjęciu z tymi biednymi imigrantami na pontonie co słowa Proroka w sercu i często zamiast mózgu mają realizację przepowiedni Klimuszki?



A może to on był tym ich Brodatym Prorokiem Kozoje*cą?

Cholera wie...
Zgłoś
Avatar
szpajder 2015-08-14, 10:54 3
Też sporo czytałem na podobne tematy.

Patrząc na lato, które mamy w tym roku (oraz na minioną zimę), słowa o. Klimuszki o uprawie mandarynek na naszej ziemi, mogą stać się faktem w bardzo krótkim czasie.

A najbardziej cieszy mnie, że osoby, o których mówi się jasnowidze - Polskę przestawiają jako bastion człowieczeństwa. Kraj, który będzie ostatnim sprawiedliwym i ostatnim szczęśliwym (Nostradamus, o. Pio, o. Klimuszko, "III tajemnica fatimska", nawet współcześnie żyjący Pan Jackowski). I to nie jest kwestia zabobonów czy ślepej wiary. To w mojej ocenie bardzo pozytywny obraz przyszłości dla nas Polaków.
Zgłoś
Avatar
AgentGrzesiek 2015-08-14, 11:28
Był już bardzo duży temat na forum o tym. Przepowiednie Nostradamusa są bardzo podobne.
Wynika z tego że w porównaniu z innymi krajami Europy Polska ostatecznie ma wyjść na tym dość dobrze.

sadistic.pl/iii-wojna-swiatowa-wg-nostradamusa-interpretacja-vt218000.htm2368058
Zgłoś
Avatar
StaryZboczuch 2015-08-14, 11:32
No właśnie jeśli chodzi o Centurie Nostradamusa to trzeba je brać baaaaaardzo, bardzo przez pryzmat zwykłego pierdolenia. Bo to jest tak zawiłe, że nie wiadomo w sumie o co gościowi chodziło.
Zgłoś
Avatar
AgentGrzesiek 2015-08-14, 11:47
StarySadolowyZboczuch napisał/a:

bardzo przez pryzmat zwykłego pierdolenia. Bo to jest tak zawiłe



Okazuje się że nie jest to takie tam pierdolenie, tylko raczej szyfr, na którym trzeba pracować latami, żeby cokolwiek zrozumieć.
Zgłoś
Avatar
szpajder 2015-08-14, 11:52 1
@StarySadolowyZboczuch

Zgoda. Jego (Nostradamusa) strofy są bardzo nie zrozumiałe. Jednak jak człowiek żyjący kiedyś miał opisać pilota samolotu? Nie wiedział, jak nazwać samolot, dlatego napisał: ludzie świnie (czyli ludzie z maskami - piloci) w latających machinach.
Trzeba podchodzić do tego z przymrużeniem oka i dystansem. Tak czy inaczej jest to bardzo ciekawy temat.
Zgłoś
Avatar
Sinecod 2015-08-14, 12:02 2
Nostradamus pisał zawile swoje przepowiednie bo obawiał się wizyty panów Inkwizytorów którzy z miłą chęcią puścili by go z dymem za "jakieś herezje".
Zgłoś