18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Rabuję bank!



2022-12-07, 21:01
manos napisał/a:

sp***alaj onuco



To teraz każdy kto prawdę powie to onuca?

Huherko napisał/a:

Ja pie**ole, czy wy musicie wszędzie tę swoją politykę wciskać? Kaczor to, Tusek tamto, ten nakradł więcej, a nie bo tamten ... wyzywanie się od onucy a u ruskich i w niemczech się śmieją, jak to se polaczki do oczu skaczą ... ja pie**olę, co za naród ...
k***a, takim tempem doczekam czasów, kiedy pytając kogoś na ulicy o godzinę usłyszę "15:00, ale za Tuska/Kaczyńskiego to by dopiero 14:00 była !!!"



Bo ci debile myślą że jak będą popierać jednych lub drugich to będzie lepiej, przynajmniej im, mentalnie.

2022-12-07, 21:25
SirMajkel napisał/a:

niech obrabuje kościół, albo jakieś pisowskie biuro poselskie. Tam jest teraz najwięcej nakradzionych pieniędzy.



Jak PO rządziło to nie kradli?? Każdy sp***alal na zachód,bo nie bylo gdzie pracować jak wszystko zamykali żeby później opoerdolic bezrobocie największe i prawo ułożone tak żeby można było zajebac i w ch*ja ciąć na vacie a jak ktoś się wtrącił to strącony przez ruskow,albo wyhustany.

2022-12-07, 21:52
Facet na wszelki wypadek trzymał się z daleka od pierdopniętej :lol:


Samiec Alfa :-D

2022-12-07, 22:08
Robertuss napisał/a:

Jak PO rządziło to nie kradli?? Każdy sp***alal na zachód,bo nie bylo gdzie pracować jak wszystko zamykali żeby później opoerdolic bezrobocie największe i prawo ułożone tak żeby można było zajebac i w ch*ja ciąć na vacie a jak ktoś się wtrącił to strącony przez ruskow,albo wyhustany.



No ja jakoś nie sp***alałem, mój stary też nie, vatu też nie nakradełm i jakoś żyję, więc skończ pie**olić nierobie

2022-12-07, 23:08
A prawda jest taka, że jak otwierałem firme za PO to płaciłem zus-u 630zł. Za PIS-u firme zamknąłem... Teraz sytuacja zmusiła mnie żeby znowu otworzyć....
Och.... Jak miło mi sę zrobiło kiedy pani w zus-ie poinformował mnie że składka wynosi 1600zł. I właśnie tak ten wspaniały rząd wspiera polską gospodarkę i mikroprzedsiębiorców. Pozdrawiam i ch*j w dupĘ pisowcom!!!

fi...........in
2022-12-08, 01:03
Kriski napisał/a:

Lepiej biuro PO będzie w ojro od makreli.
Lub PSL ze składek (dotacji UE) rolników.



A Ty wiesz kolego, że tego napadu dokonała chora psychicznie ukrzyca? :) :) To tak a`propos Twoich sympatii (abstrah*jąc od polskiej polityki, choć widzę, że i tu jest u Ciebie ciekawie :) ). Łap źródło: https://przemysl.naszemiasto.pl/napad-na-pko-bank-polski-w-przemyslu-25-letnia-zoja-p/ar/c1-9122371

2022-12-08, 08:56
whitecik napisał/a:

No ja jakoś nie sp***alałem, mój stary też nie, vatu też nie nakradełm i jakoś żyję, więc skończ pie**olić nierobie



no mój stary za po musiał sp***alać zagranicę bo żyć się nie dało tak było fajnie za po ^^

2022-12-08, 09:06
Gluzik napisał/a:

A prawda jest taka, że jak otwierałem firme za PO to płaciłem zus-u 630zł. Za PIS-u firme zamknąłem... Teraz sytuacja zmusiła mnie żeby znowu otworzyć....
Och.... Jak miło mi sę zrobiło kiedy pani w zus-ie poinformował mnie że składka wynosi 1600zł. I właśnie tak ten wspaniały rząd wspiera polską gospodarkę i mikroprzedsiębiorców. Pozdrawiam i ch*j w dupĘ pisowcom!!!



Dodaj że 20 lat temu i porównaj zarobki z tamtych lat i z teraz.

2022-12-08, 09:18
Gluzik napisał/a:

A prawda jest taka, że jak otwierałem firme za PO to płaciłem zus-u 630zł. Za PIS-u firme zamknąłem... Teraz sytuacja zmusiła mnie żeby znowu otworzyć....
Och.... Jak miło mi sę zrobiło kiedy pani w zus-ie poinformował mnie że składka wynosi 1600zł. I właśnie tak ten wspaniały rząd wspiera polską gospodarkę i mikroprzedsiębiorców. Pozdrawiam i ch*j w dupĘ pisowcom!!!



A zauważył, że wszystko rośnie? Jaka była minimalna krajowa za PO a jaka jest teraz? Jakie były ceny ale i średnie dochody za PO a teraz. Czemu więc składka ZUS ma stać w miejscu? Jedni tracą inni się bogacą. Są tacy którzy niezależnie od władzy się bogacą inni upadają. Jak jest koniunktura to niejeden po cichutku się bogaci a udaje przed ZUSem czy pracownikiem, że stara bieda.

Robertuss napisał/a:

Dodaj że 20 lat temu i porównaj zarobki z tamtych lat i z teraz.



Kolega mnie podubiegł ;) Ale sens jest ten sam. To tak jak porównywanie cen z niemieckimi ale bez uwzględnienia siły nabywczej.

2022-12-08, 09:45
Jak to ktoś pięknie ujął:
"Założenie banku jest wielokrotnie większą zbrodnią niż napad na niego".

2022-12-08, 10:02
Rabująca jest pochodzenia ukraińskiego. Teraz poza wpuszczeniem do kraju, będzie do 3 lat utrzymywana w zakładzie karnym gg wp

2022-12-08, 11:28
PabllosSantoDaSilva napisał/a:

A zauważył, że wszystko rośnie? Jaka była minimalna krajowa za PO a jaka jest teraz? Jakie były ceny ale i średnie dochody za PO a teraz. Czemu więc składka ZUS ma stać w miejscu? Jedni tracą inni się bogacą. Są tacy którzy niezależnie od władzy się bogacą inni upadają. Jak jest koniunktura to niejeden po cichutku się bogaci a udaje przed ZUSem czy pracownikiem, że stara bieda.
Kolega mnie podubiegł Ale sens jest ten sam. To tak jak porównywanie cen z niemieckimi ale bez uwzględnienia siły nabywczej.



Kolejny miłośnik inflacji, baz oszczędności, ambicji.

2022-12-08, 12:05
MalcolmX napisał/a:

Dwa chude koguty się wzięły za łby w imię swoich kretyńskich racji…
PełO gorsze…
Nie PiSdzielce gorsze…
Tusk, rudy kłamliwy ch*j co to nosił płaszcz za pijakiem Junckerem…
Kaczor, kurdupel j***ny. Nawet kamaszy nie potrafi zawiązać…
Te to kradno i wszystko co ukradno, to kleszkomi do Watykanu oddajo…
A nie prawda, bo tamte to kradno wincyj i wszystek utarg nieso do Berlina…
Twoja matka to k***a komunistyczna…
A nie, bo twoja to faszystowska szmata…
Dawej, dawej, w mordę j***ną, ruską onuce…
A nie, bo teraz w mordę prawdziwą, kacapską onucę…
A starsi i mądrzejsi siedzą sobie spokojnie tylko lekką brzdąkają na tych napiętych sznurkach. Nie ważne kto im kwituje papiery i podpisuje weksle. Jeden ch*j, Morawiecki czy inny Sikorski… Który by ku*asina nie był i tak będzie czyimś sługą. Berlina, Moskwy, Waszyngtonu. A lokalne konflikty, aborcja, invitro, piątka dla zwierząt, stadiony pełne palet z pieniędzmi… to paciorki którymi Holendzry kupili Manhattan od Indian. Tak plujecie na tych ch*jków z telewizora a właśnie te ch*jki rozgrywają trzydziestomilionowy naród jak bandę pętaków. Za rok, dwa… jeden głąb z drugim pójdzie na wybory i wygra albo przegra… Będzie myślał „wgraliśmy”. Ten drugi będzie płakał „przegraliśmy”. A kiedy z telewizora mądra głowa znowu każe nosić watę w uszach albo korki w dupie, to jeden z drugim poleci zrobić to dla świętego spokoju. Obydwaj panowie myślą, że mają wpływ na cokolwiek. Niestety prawda jest inna. Wierzący powie, że plany leżą u pana Boga na biurku a ateista, że plany ma Klaus Schwab. Pewnie najbliżej prawdy będzie agnostyk, mówiący że ch*j wie, gdzie to wszystko zaplanowano.



Wszyscy którzy wszędzie wpie**alają politykę do dyskusji, powinni się zebrać i iść na tą wiejską i pokazać co potrafią skoro są tacy cwani. A niee, przepraszam to tylko takie p*zdy sprzed komputera co tylko narzekać potrafią, a jak przyjdą wybory to grzecznie zagłosują na tego co więcej da.

2022-12-08, 12:34
Jak czytam te komentarze żeby okradła kościół albo siedzibę po czy biuro PiS to myślę że Polska jest jak te 2 pół dupki. A normalni ludzie są w środku czyli w czarnej dupie

2022-12-08, 13:19
JasiekSadisti napisał/a:

Jak czytam te komentarze żeby okradła kościół albo siedzibę po czy biuro PiS to myślę że Polska jest jak te 2 pół dupki. A normalni ludzie są w środku czyli w czarnej dupie



Ja natomiast myślę, że ochroniarzy trzeba dodatkowo przebadać, przeszkolić i wyposażyć w ostrą broń.