18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
widez2 2024-07-29, 16:59 3
Krótka historia pt. "chcąc zaimponować kolegom wlazł do rzeki, mimo, że nie umiał pływać. Żaden z tych, którym chciał zaimponować, nie uznał jego życia za wartego zmoczenia sobie dupska".
Zgłoś
Avatar
xoxoConMan 2024-07-29, 17:06 1
Siriuz napisał/a:

A jak się sprawdza?



Wysyła się najgłupszego kolegę.
Zgłoś
Avatar
rayananer 2024-07-29, 17:22 2
ProVVe napisał/a:

Nie znasz rzeki to do niej nie wchodzisz... W jakimś miejscu może Cie wciągnąć pod wodę i tyle w temacie. Tylko sprawdzone miejsca to nie będzie niespodzianek



mowie ze tam gdzie sie juz topil to prądów nie bylo co widac po tym ze typ stoi w miejscu i juz go nie ciagnie wiec to wina tych zjebow ze dzieciak sie utopil a to ze nie wchodzi sie do niznanej wody to kazdy wie co ma choc odrobine oleju w glowie
Zgłoś
Avatar
garageenergy 2024-07-29, 17:31 5
Myślę, że Oni nadal tam stoją i czekają aż wypłynie
Zgłoś
Avatar
PERKUN 2024-07-29, 17:50 3
Mając takich kolegów, nie musisz mieć wrogów.
Zgłoś
Avatar
vatherland 2024-07-29, 18:19
On płynął klaunem.
Zgłoś
Avatar
slaveyy 2024-07-29, 18:42 1
rayananer napisał/a:

mowie ze tam gdzie sie juz topil to prądów nie bylo co widac po tym ze typ stoi w miejscu i juz go nie ciagnie wiec to wina tych zjebow ze dzieciak sie utopil a to ze nie wchodzi sie do niznanej wody to kazdy wie co ma choc odrobine oleju w glowie



Ty ewidentnie nie masz oleju.
Zgłoś
Avatar
tajfunkanalia 2024-07-29, 19:27 4
Do końca go szukali oczami. I ta ich paplanina. Odpady. Do likwidacji.
Zgłoś
Avatar
Klasyk50 2024-07-29, 19:39 4
rayananer napisał/a:

nieźli koledzy, podobnych widziałem jak ratowałem typa który już pływał jak bojka do góry karkiem, bojka sobie dryfuje a ci zabierają się za ściąganie spodenek koszulki i butów lól
#edit i przeżył typ jakby co ten co go wytargałem z wody



I chwała takim bohaterom jak ty! Mam wyjątkowy szacunek do takich ludzi, tym bardziej biorąc pod uwagę jaką mamy w dzisiejszych czasach znieczulicę! Sam niejednokrotnie zareagowałem podobnie, tyle że w bójce, Gościa leją w kilku a reszta kurwa stoi i się patrzy, (teraz to i nagrywa) sam w kindol oberwałem ale warto było! Masz browar, a i chętnie bym ci postawił przyjacielu w realnym świecie! Pozdrawiam serdecznie.
Zgłoś
Avatar
Stachtypowacebula 2024-07-29, 19:47 1
rayananer napisał/a:

tylko, ze tu na koncu juz bylo widac ze nie bylo ryzyka i powinni mu pomoc a patrzyli jak sie topi w miejscu



Po czym wnioskujesz, że nie było ryzyka? Po tym, że kolesia wciągnęło pod wodę i pojawiających się co chwilę wirach na powierzchni rzeczki?
Zgłoś
Avatar
Burek13 2024-07-29, 20:22
I pięknie koleś popłynął siną w Dal
Zgłoś
Avatar
rayananer 2024-07-29, 20:46 1
Klasyk50 napisał/a:

I chwała takim bohaterom jak ty! Mam wyjątkowy szacunek do takich ludzi, tym bardziej biorąc pod uwagę jaką mamy w dzisiejszych czasach znieczulicę! Sam niejednokrotnie zareagowałem podobnie, tyle że w bójce, Gościa leją w kilku a reszta kurwa stoi i się patrzy, (teraz to i nagrywa) sam w kindol oberwałem ale warto było! Masz browar, a i chętnie bym ci postawił przyjacielu w realnym świecie! Pozdrawiam serdecznie.



nie kazdy bohater nosi peleryne a teraz sie nawet pochwale bo mam juz trzy osoby uratowane na koncie, jednego wisielca ktorego znalazlem w lesie chowajac sie z fajka byle jak najdalej z domu zeby rodzice nie widzieli i trafilem na typa ktory juz sobie wisial chwile, mial szczescie ze uslyszalem charkanie takie jakby i stwiedzilem ze nie jest to dzik ani zadne zwierze, drugi to byl wlasnie ten topielec i jedna babeczke uratowalem jeszcze przed samobojstwem ale to juz dluga historia i brawo takze Panie, trzeba reagowac w tych przejebanych czasach znieczulicy tak jak mowisz
Zgłoś
Avatar
pankruk 2024-07-29, 21:07
W rzekach się po prostu nie pływa.
Zgłoś
Avatar
glesner1910 2024-07-29, 22:09 1
busel004 napisał/a:

Akurat ameba umysłowa to skacze do tak rwącej rzeki próbując przeprawić się wpław. Koledzy chociaż mieli za grosz instynktu samozachowawczego i nie próbowali ryzykować życia za debila który tego instynktu nie ma. Selekcja naturalna weszła mocno.



Nie przesadzaj, to zwykła, spokojna rzeczka. Chłop pływać nie potrafił i jego kumple pewnie również, więc postanowili nie dopisywać swoich nazwisk do nekrologu z tego dnia.
Zgłoś
Avatar
mw23ja 2024-07-29, 22:34 1
glesner1910 napisał/a:

Nie przesadzaj, to zwykła, spokojna rzeczka. Chłop pływać nie potrafił i jego kumple pewnie również, więc postanowili nie dopisywać swoich nazwisk do nekrologu z tego dnia.



Moim skromnym zdaniem nie mieli kwitów ratownika. Pływać chyba nie umieli skoro pierwszy raz rzekę widzieli...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie