18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
sothis 2024-07-29, 22:45 1
ProVVe napisał/a:

Nie znasz rzeki to do niej nie wchodzisz... W jakimś miejscu może Cie wciągnąć pod wodę i tyle w temacie. Tylko sprawdzone miejsca to nie będzie niespodzianek



Z tego co piszesz wynika, ze nie próbowałbyś ratować kumpla topiącego sie na spokojnej wodzie tuż przy brzegu.
Dobrze, ze nie mam ludzi twojego pokroju w otoczeniu.
Zgłoś
Avatar
marcintutbxl 2024-07-29, 23:51
A wystarczylo kawalek isc mostem xD
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-07-29, 23:51
rayananer napisał/a:

nieźli koledzy, podobnych widziałem jak ratowałem typa który już pływał jak bojka do góry karkiem, bojka sobie dryfuje a ci zabierają się za ściąganie spodenek koszulki i butów lól



nie wiadomo czy te chłopaki umiały pływać, podejrzewam, że mogli tak samo jak i ten topielec, wtedy zamiast jednego byłoby dwóch, albo trzech.... poza tym, ratowanie topielca nie jest takie łatwe, mnie kiedyś koleżanka pociągnęła pod wodę, dopiero mój brat walnął ją w zęby i we dwoje ją wyciągnęliśmy
Zgłoś
Avatar
widez2 2024-07-30, 2:16 1
Krótka historia pt. "wskoczyłem do rzeki ale nie umiałem pływać. Chciałem zaimponować kolegom, ale żaden z nich nie chciał zmoczyć dupy, żeby uratować mi życie". Kurtyna.
Zgłoś
Avatar
Norbixon 2024-07-30, 3:10
Jak mozna sie utopic w takiej wodzie naprawde jak tos nie umie plywac to niech sie nauczy to jest tak samo proste jak jebane chodzenie moim zdaniem
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2024-07-30, 10:30 1
sothis napisał/a:

Z tego co piszesz wynika, ze nie próbowałbyś ratować kumpla topiącego sie na spokojnej wodzie tuż przy brzegu.
Dobrze, ze nie mam ludzi twojego pokroju w otoczeniu.



Nie zesraj się . Zaloze się, że wyciągnąłem więcej ludzi niż ty... "miszczu" klawiatury z rozumowanie dziecka
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-07-30, 12:40
przyjrzałam się jeszcze raz dokładnie i to nie była spokojna rzeczka, prąd był bardzo silny za mostem, i widać, że tworzyły się wiry, nic nie widać co tam się działo pod wodą, ja bym nie ryzykowała próby ratowania tego chłopaka samodzielnie, a pływać potrafię bardzo dobrze
Zgłoś
Avatar
sothis 2024-07-30, 15:34
ProVVe napisał/a:

Nie zesraj się . Zaloze się, że wyciągnąłem więcej ludzi niż ty... "miszczu" klawiatury z rozumowanie dziecka



A o co sie założysz ?
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2024-07-30, 15:57
sothis napisał/a:

A o co sie założysz ?



O talon
Zgłoś
Avatar
fin4l 2024-08-02, 15:08
Raz jezioro chciałem przepłynąć z kumplem i idealnie w środku opadliśmy z sił całkowicie...do brzegu ze 200 m w każdą stronę. kumpel panika ja też....dawaj na plecy i podryfowaliśmy z 3 minuty....pamiętam jak krzyczałem żem debil bo dystans mogliśmy zrobić przy linji brzegowej,,,,Dopłynęliśmy fartem skrajnie wyczerpani i więcej takich głupich decyzji nie było... jezioro woda stoi troszkę wiaterek zmarszczy... A tutaj szambowizna jak z pompy....
Zgłoś
Avatar
JednorękiBandyta 2024-08-02, 22:52
Tam sa same debile ja w ich wieku bez problemu jakbym tam był mówił że nie da rady na żywo jeszcze lepiej to widać nić na kamerach jak przepływałem jakieś jezioro to często na spokojnie zmieniałem style nie jestem dobrym pływakiem lecz potrafiłem mierzyć siły na zamiary i gdzie jestem gdzie jest plaża a nie szarza on pewnie był naćpany bądź najebany i włączyły mu się super siły.
Zgłoś