18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
nwonigers 2021-10-30, 12:12 11
w sumie spoko sprawa. w ameryce jest takie prawo ze gosciu z czerwonego auta ma juz przejebane/

nie to co w pl za takie cos mandacik 200zl i 6pkt.
Zgłoś
Avatar
janlew 2021-10-30, 12:51 14
Jesse.Pinkman napisał/a:

Z cyklu ,,spotkało się dwóch debili w Ameryce".


Ja widzę jednego.

nwonigers napisał/a:

nie to co w pl za takie cos mandacik 200zl i 6pkt.


Oj nie, u nas też by się nie skończyło na mandacie. No chyba że to dzieciak jakiejś lewackiej lub pejsatej gnidy co wiernie służyła stalinowi, wtedy "niezawisłe" (a szkoda) sądy, faktycznie zasądzą 200zł.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2021-10-30, 14:06 12
janlew napisał/a:

Ja widzę jednego.
Oj nie, u nas też by się nie skończyło na mandacie. No chyba że to dzieciak jakiejś lewackiej lub pejsatej gnidy co wiernie służyła stalinowi, wtedy "niezawisłe" (a szkoda) sądy, faktycznie zasądzą 200zł.



a jakby był z PiSu to wina kierowcy tego czarnego...
Zgłoś
Avatar
LaChupacabra 2021-10-30, 17:23 2
Do przedmówców: za chuja nie widzę, który jest czerwony. Może ktoś objaśnić, bo trochę daltonistą jestem?
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2021-10-30, 17:40 2
LaChupacabra napisał/a:

za chuja nie widzę, który jest czerwony.



Czerwony to ten, którego kolor jest podobny do krwi. Poderżnij sobie gardło i porównaj kolory.
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2021-10-30, 18:19 7
LaChupacabra napisał/a:

Do przedmówców: za chuja nie widzę, który jest czerwony. Może ktoś objaśnić, bo trochę daltonistą jestem?



Świetnie piszesz po polsku jak na daltonistę
Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2021-10-30, 18:35
LaChupacabra napisał/a:

Do przedmówców: za chuja nie widzę, który jest czerwony. Może ktoś objaśnić, bo trochę daltonistą jestem?



Ten z lewej jest czarny.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2021-10-30, 20:15 1
LaChupacabra napisał/a:

Do przedmówców: za chuja nie widzę, który jest czerwony. Może ktoś objaśnić, bo trochę daltonistą jestem?



ten w kolorze indianina, ten drugi Morgana Freemana...
Zgłoś
Avatar
Yoopeeter 2021-10-30, 23:07 2
widzę tak 90% sadoli nie wie do czego służy lewy pas, tak jak i większość naszego społeczeństwa... jebanie mandatami, kiedyś, bo to się nie skończy ot tak- przywróci normalny ruch na drogach o ruchu prawo stronnym

i tak btw, nie, jak nie wyprzedzasz, jak nie wykonujesz żadnego manewru, który jest związany z autem na prawym pasie to masz kurwa jechać za nim... a jak wjedziesz na lewy to masz to zrobić na tyle sprawnie, na ile pozwala Ci Twoje 1.0 w seicento, gaz w pizdę i jebie mnie Twoje spalanie. Nie pasuje? Ssij mu wydech na prawym i w chuju mam Twoje 30 koni mechanicznych
Zgłoś
Avatar
witekkk 2021-10-31, 0:20
LaChupacabra napisał/a:

Do przedmówców: za chuja nie widzę, który jest czerwony. Może ktoś objaśnić, bo trochę daltonistą jestem?



Czerwony to ten "nieczarny".
Zgłoś
Avatar
grzehuu 2021-10-31, 19:13
dwóch?
w hameryce same debile - wiec o ciekawe spotkania nie trudno ;P
Zgłoś
Avatar
kasztaniak 2021-10-31, 21:54 1
nwonigers napisał/a:

w sumie spoko sprawa. w ameryce jest takie prawo ze gosciu z czerwonego auta ma juz przejebane/
nie to co w pl za takie cos mandacik 200zl i 6pkt.



Było u nas coś podobnego i 400zł dostał...

Zgłoś
Avatar
k................8 2021-11-07, 11:47
nowynick napisał/a:

a jakby był z PiSu to wina kierowcy tego czarnego...



A jeżeli byłby z PO to polskie niezawisłe sądy (które wspierają złodzieji z PO) wsadzili by gościa z czarnego do paki.
Zgłoś