18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
RoBoTRoN 2020-10-19, 21:12 3
razak napisał/a:

jeżeli cieszy cie to, że komukolwiek są odbierane prawa do normalnego funkcjonowania. To już sie nie mogę doczekać aż Ci sie wpierdolą te skundlone psy na chate jak będziesz siedział ze swoją matką i pił herbatkę no i zawiną Cie za to, że nie masz prawa tego robić bo nie jesteś tam zameldowany. W roli ścisłości Wyjebane mam na kościół Wyjebane mam na każdą religie, ale każdy kto popiera nasz rząd i to co robią te psy za 2.5k miesięcznie niech zdycha jak żydzi w Auschwitz Dajcie sobie dalej zakneblować mordy i tłumaczcie to sobie tak ( wole założyć niż sie kłócić i mieć problemy) Jebać Was wszystkich zniewolone kurwy



Wywlekli go nie za brak maseczki, tylko za niewypełnianie poleceń organu bądź funkcjonariusza mającego do tego prawo - nie rób kurwy z logiki. Dałby dowód, dostałby mandat albo odmówił i sprawa trafiłaby do sądu i byłoby po temacie... A tak to niczym nie różni się od patoSebusiów czy innych osiedlowych Karyn... Howg, rzekłem.
Zgłoś
Avatar
justincase999 2020-10-19, 21:30
Powinni pałą klechę potraktować, prewencyjnie. Babcie też do aresztu wpakować to może zmądrzeją. Kapłan, ja prdl... zwykły cieć mącący ludziom w mózgach.
Zgłoś
Avatar
notak 2020-10-19, 21:45 1
tontorek napisał/a:

Kurwa Raj dla moich oczu



zapytam tylko, a dlaczego
Zgłoś
Avatar
TrzyDwaJeden 2020-10-19, 21:46
Jeszcze jakieś kurwy szarpią policjanta w trakcie interwencji. Powinien gazem między oczy psiknąć to by szmata jedna z drugą nauczyły. Jebana sekta
Zgłoś
Avatar
luja27 2020-10-19, 21:48 1
notak napisał/a:

zapytam tylko, a dlaczego



Bo czarnego pedofila z kurewskiej mafii wyprowadzają


Już wiesz czy jakieś pytania
Zgłoś
Avatar
notak 2020-10-19, 21:51
no to lewaki

spinamy dupę

urywek filmu bez kontekstu i znajomości tematu

WAS PODNIECI
Zgłoś
Avatar
Funnek 2020-10-19, 22:03 1
Więcej takich akcji! Prosto do psychiatryka gdzie miejsce wszystkich swietojebliwych.
Zgłoś
Avatar
notak 2020-10-19, 22:03
wasz rzecznik

Zgłoś
Avatar
ra0mir 2020-10-19, 22:05
Bodziosowy111 napisał/a:

z tym Poznaniem to se kur... uważaj fraj..rze



Japa tam poznański pedale!
Zgłoś
Avatar
J................o 2020-10-19, 22:18
Czyżby pierwsza realna próba odseparowania wpływów kościoła od państwa polskiego?
Kurwa złoto!
kościoły pozamykane, za mało szmalcu na tace idzie, hajs sie konczy... to i wpływy czarnych się skończą. moze dzieki tej pandemii zrobi się z nimi porządek, tyle dobrego.
Zgłoś
Avatar
kenzol 2020-10-19, 22:39
tontorek napisał/a:

Kurwa Raj dla moich oczu



Tak jak ktoś wyżej napisał, rajem dla moich oczu będzie jak ci wbiją na chatę, bo dostaną donos od życzliwego sąsiada, że za dużo osób jest w mieszkaniu, bo mama z tatą przyjechali cię odwiedzić i siedzicie przy obiedzie razem. Brawo! Tak trzymać. Idźmy tą drogą.
Zgłoś
Avatar
sjaw 2020-10-19, 22:47
Baba nagrywająca sama zadzwoniła na policje a później czekała na rozwój akcji .
Pierwszy raz widzę aby ktoś nagrywał w czasie różańca.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2020-10-19, 22:47
Katolickie kurwy!
Zgłoś
Avatar
Akki11 2020-10-19, 22:58
Jebany klęczał do samego końca.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2020-10-19, 23:10 1
Nabs napisał/a:

ładuje do jednego wora ten sam typ ludzi - ludzi którzy łykają niezweryfikowane źródła i jeszcze ich używają jako argumentów. przeczytałem kawałek, niestety to jest bardzo kiepskiej jakości źródło, w dodatku wszystkie odnoszą się do stron pokroju onet/wp, w których na dobrą sprawę ludzie piszą co chcą. właśnie w taki sposób działają antyszczepionkowcy i płaskoziemcy. biorą jakieś gówno warte materiały i używają ich jako źródła prawdy. jedyne co udowodniłeś, to że wystarczy ci artykuł na onecie żeby zaspokoić twoje pragnienie nie istnienia covida.
zobacz na ironię, mi nie wierzysz w to co piszę, ale chcesz żebym uwierzył w to co gdzieś jakieś anonimy/pismaki pokroju onetu. na każdym kroku robisz z logiki prostytutkę. w odróżnieniu od ciebie i linka do pastebina, mam wypis ze szpitala, no ale tutaj również możesz użyć argumentu na poziomie płaskoziemców - spreparowane. więc jak widzisz, ludzie jak ty mnie wkurwiają, nie mają pojęcia przez co ja czy inni chorzy prześliśmy, ale porównują noszenie maseczki do państwa policyjnego i odbierania wolności.
cały ten protest przeciwko maseczką przypomina mi protest przeciwko pasą bezpieczeństwa w samochodach. kiedy volvo w latach 50 "wynalazło" pasy bezpieczeństwa, amerykanie dumnie okrzyknęli to "pogwałceniem praw człowieka": no i kto taki nagłówek zostawił? to samo nytimes do którego linkuje twój pastebin. huh nawet do dzisiaj zjeby o to protestują:



Najlepsze jest za to, że ty ślepo sam wierzysz w zupełnie absurdalne statystyki i źródła. Oto historia, którą znam z pierwszej ręki. W pewnej firmie jeden z pracowników miał koronę, szef więc posłał wszystkich na badanie na covid. Jedna dziewczyna jak pojechała na miejscu badania i zobaczyła że ma czekać ileś godzin to popierdoliła sprawę i pojechała do domu. Po dwóch dniach do niej dzwonią (przypominam, że mieli dane, bo szef wszystkich zapisał na to badanie) i mówią, że jej test wyszedł pozytywnie (sic!!!). No cuda, kobieta ma pozytywny wynik badania, na które się nawet nie stawiła!!! I cyk, kolejna osoba do statystyk chorych, kolejne oczko w górę.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie