18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Przerwane ruchanie
Flodzia • 2024-05-05, 18:17
jak świnie w oborze :lol:


2024-05-05, 19:09
Daj starej pracować w spokoju

2024-05-05, 19:31
Z pozdrowieniami dla mających oczy jak u normalnych - w poziomie. :)




2024-05-05, 21:13
Nigdy tego nie zrozumiem, ktoś r*cha to daj mu skończyć, nie przeszkadzaj bo to niegrzeczne i dziecinne zachowanie.

Po wszystkim jak już, jak r*chał sie np. we miejscu publicznym gdzie mogą przebywać dzieci, podejdź, zjeb go werbalnie a w zależności od odpowiedzi wyśmiej lub wypie**ol w mordę.

Ot co k***a :D !!!

2024-05-05, 23:44
psotny_fiutek napisał/a:

Nigdy tego nie zrozumiem, ktoś r*cha to daj mu skończyć, nie przeszkadzaj bo to niegrzeczne i dziecinne zachowanie.



Dokładnie, pokupywali czy tam pokradli telefony i już nawet w spokoju por*chać nie mozna.

2024-05-06, 02:53
A gdzie indziej ci mieliby się r*chać? Bieda tam jak widać straszliwa.

W Polsce zresztą jeszcze w 20tym wieku też tak było: jedna izba, dzieci, dziadkowie — r*chano się przy wszystkich i taka była norma. I to nie tylko u biednych: mieście była gosposia a na wsi parobkowie którzy mieszkali razem z rodziną dla których pracowali.

psotny_fiutek napisał/a:

jak r*chał sie np. we miejscu publicznym

A gdzie tu miejsce publiczne? Nie widać czy to pod dachem czy też jakiś zaułek podwórzowy, ale jakikolwiek ów pałający bogactwem przybytek nie był, to nie wygląda mi na miejsce widoczne z zewnątrz.

Jakiś gnojes tam przylazł i robi świństwo r*chającym się.

2024-05-06, 04:40
No, mają brudasy w faweli rozrywkę, że się schadzka nie udała. I pół sadola kolejną okazję do zwalenia konia. Naprwdę sadystyczne...

2024-05-06, 11:07
Mały Brzydki brudas r*cha fajną dupę, a was sciska z tego powodu...

2024-05-06, 11:48
Jak świnie, to w chlewie. W oborze stoją krowy. Flodka, jak już coś piszesz, to się rozejrzyj dookoła. Może złapiesz różnicę.

2024-05-06, 14:41
A jak jej słoma z kałem wejdzie w ten?

2024-05-06, 18:38
majeńka napisał/a:

A gdzie indziej ci mieliby się r*chać? Bieda tam jak widać straszliwa.
W Polsce zresztą jeszcze w 20tym wieku też tak było: jedna izba, dzieci, dziadkowie — r*chano się przy wszystkich i taka była norma. I to nie tylko u biednych: mieście była gosposia a na wsi parobkowie którzy mieszkali razem z rodziną dla których pracowali.
A gdzie tu miejsce publiczne? Nie widać czy to pod dachem czy też jakiś zaułek podwórzowy, ale jakikolwiek ów pałający bogactwem przybytek nie był, to nie wygląda mi na miejsce widoczne z zewnątrz.
Jakiś gnojes tam przylazł i robi świństwo r*chającym się.


Majeńka jak zawsze z rigczem