18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
KanapkaZMP 2012-12-02, 18:13
Wszyscy sluchajacy hip-hopu pochodza z nizin spolecznych i chcieli by urodzic sie czarni.
Takie sa fakty.
Zgłoś
Avatar
Fragless 2012-12-02, 18:53 1
Nie żebym był jakimś super HHejter, ale polski pseudo hip hop to jakieś homoseksualne wywody. Tylko policje by pedzie jebały i nawijali jak im w życiu ciężko podczas jazdy (wypożyczonym najczęściej do klipu oczywiście) nówką mercedesem. Ktoś się tam pluł, że metalom rodzice na płyty dają itp. Metalem żadnym nie jestem, żeby było jasne, ale spójrzmy prawdzie w oczy - skąd słuchacze Peji czy Hemp Gru biorą kasę na płyty? Płyt oczywiście nie kupują, bo bardziej opłaca się streamować z youtuba, czy wrzuty. Po co kupować płyte skoro można kupić zgrzewkę, wagon fajek czy ze dwa skręty od azjaty w bramie zamiast tego? Prawdziwy fan hip hopu słucha muzy tylko on-line. A co do gimbusów jarającymi się tymi przykrymi tekstami to mogę się założyć o każde pieniądze, że kradną matce z portfela, żeby kupić se czapkę ala wodogłowie czy koszulke z przeceny z oryginalnej strony "kapeli". Podsumowując, do zagranicznego hip hopu nic nie mam, a polski hip hop (nie wszyscy artyści) to tylko pozerzy imitujący czarnych zza oceanu i wannabe gangsterka.
Zgłoś
Avatar
grzechu86tonie 2012-12-02, 20:39
w tym calym hiv hopie to chyba sami geje sa bo tylko jeden drugiego by jebal
Zgłoś
Avatar
Skowu 2012-12-02, 21:05
Odezwali się discopolowcy i piepszone metale!
pedały w długich włosach! tak jak baby!
u mnie na mieście takie pedały się chowają! boją się na miasto wyjść!

więc metale to pedały bo długie włosy i się w kapsztyle popinają metalo-pustaki ...
Zgłoś
Avatar
KanapkaZMP 2012-12-02, 21:14
Skowu napisał/a:


więc metale to pedały bo długie włosy


Logika plebsu
Pozdrow swoja patologiczna rodzine.
Zgłoś
Avatar
Grillowany 2012-12-02, 22:23
Boże dobra, widzę, że jednak jesteście idiotami. Podchodzić do was jak do ludzi to się zachowujecie jak małpiszony. Tak, jestem z niziny społecznej, wychowuje się na ulicy, ćpam marihuanaę w żyły i pierdole Policje. Podrów.
Zgłoś
Avatar
Iperyt 2012-12-03, 2:05
Kurwa ile można powtarzać że hip hop to nie muzyka? Co wspólnego z muzyką ma prymitywny bit powtarzany w koło przez cały "utwór" i recytowanie tekstu składającego się z częstochowskich rymów? no ale taki twór jest przeznaczony dla plebsu, których jedynym wysiłkiem intelektualnym jest otworzenie puszki piwa...
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2012-12-03, 14:01
Ja pierdole. Czy ktokolwiek z Was poznał kogoś interesującego się odmiennym gatunkiem muzycznym?(rap i metal głównie) Bo ja jako zwolennik rapu znalazłem i tu i tu kilku prymitywów i kilku naprawe porządnych gości, którzy potrafią rozróżnić muzykę od rzeczywistości i nie spinać się za każdym razem kiedy mnie zobaczą. Zwolennikom rapu radzę zagłębić się w temat, bo jest dużo raperów, którzy eksperymentują/jarają się innym gatunkiem muzycznym. Zwolennikom metalu radzę zdjąć glany bo chyba za bardzo Was cisną w palce i przejrzeć na oczy.
Zgłoś