18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
Przestań chlać!
Matan_M • 2015-08-31, 15:02
Zamiast chlać ogarnij dupę i bierz się do roboty!


Tak BTW. Czemu nie przyjmiemy imigrantów z chin/korei/japonii. Pracowici, inteligentni, nigdy nie słyszałem o protestach z rozpierdolem, którzy robili azjaci, asymilują się z innymi. Jak tak bardzo każą nam przyjmować imigrantów przyjmijmy coś lepszego niż czarne gówno jadące na socjalu i weźmy żółtą pracowitą inteligencję.
Zgłoś
Avatar
Riazek 2015-08-31, 15:15 7
Korei, Japonii? A kto normalny przyjedzie z Korei/Japonii do Polski? (Z północnej może i by się trochę chętnych znalazło, ale nikt im nie pozwoli wyjechać) Co do chińczyków... Kombinatorzy. Ostatnio było głośno o akcji z Wólki Kosowskiej. Ruchanie fiskusa ITD... No to prawda... Nie dość, że się zasymilowali, to w dodatku przejęli typowe Polskie zachowania No ale fakt - wolę ruchającego fiskusa chińczyka, niż siedzącego na socjalu murzyna. Gdyby tak były jakieś testy na inteligencję dla imigrantów, to bardzo chętnie byśmy mogli ich przyjmować... Ale tylko tych, których iloraz inteligencji pozwalałby na normalną egzystencję w naszym środowisku...
Zgłoś
Avatar
Stasiu Gąska 2015-08-31, 16:10 11
Riazek napisał/a:

(...) tylko tych, których iloraz inteligencji pozwalałby na normalną egzystencję w naszym środowisku...



Dobry pomysł, ale co zrobić z tymi z IQ większym niż 90? Deportować?
Zgłoś
Avatar
werewolfer 2015-08-31, 17:26
"przyjmijmy coś lepszego niż czarne gówno jadące na socjalu i weźmy żółtą pracowitą inteligencję." - A moze tak najpierw ogarnac jakies zaklady pracy w kraju i samemu sie rozmnażać?
Zgłoś
Avatar
p................2 2015-08-31, 18:08
Pracuj, pracuj, zarabiaj, spłać długi, pracuj, pracuj, zarabiaj, wyedukuj się, pracuj, pracuj, zarabiaj, miej stabilne życie, pracuj, pracuj, zarabiaj, pomagaj innym i tak dalej...

Polska wersja: pracuj, pracuj, zarabiaj, spłać długi, pracuj, pracuj, zarabiaj, spłać długi, pracuj, pracuj, zarabiaj, spłać długi, pracuj, pracuj, zarabiaj, spłać długi i tak dalej...
Zgłoś
Avatar
kalijanek 2015-08-31, 20:17
ruchając fiskusa ruchamy sami siebie, to tak jakbyśmy sobie własnego chuja w dupę wkładali, nie powiem może to i przyjemne ale jednak coś tu jest nie do końca tak jak powinno
Zgłoś
Avatar
S................n 2015-08-31, 22:35
Matan_M napisał/a:


Tak BTW. Czemu nie przyjmiemy imigrantów z chin/korei/japonii. Pracowici, inteligentni, nigdy nie słyszałem o protestach z rozpierdolem, którzy robili azjaci, asymilują się z innymi. Jak tak bardzo każą nam przyjmować imigrantów przyjmijmy coś lepszego niż czarne gówno jadące na socjalu i weźmy żółtą pracowitą inteligencję.



Właśnie dlatego, że ci ludzie jak Azjaci, albo my w przeciwieństwie do imigrantów jesteśmy nauczeni pracy i choćby było nie wiem jak źle i jakby nas rząd nie okradał to idziemy w zaparte i dążymy do celu, bo wiemy, że robienie z siebie ofiary losu i jączenie, że mi się wszystko należy za darmo nic nie da. Zwłaszcza w czasach gdzie nic nie jest za darmo. Niestety ale takie czasy i trzeba w nich żyć, natomiast imigranci to w większości ludzie nie nauczeni pracy i dlatego dochodzi u nas w Europie do zamieszek itd. oni oczekują darmowego utrzymywania ich i uważają, że tak powinno być, krótko mówiąc są to ludzie szukający miejsca na ziemi gdzie wszystko dostaną za darmo.
Co najlepsze, ci ludzie potrafili w zaparte przepłynąć morze, a nie potrafią zapracować mając zagwarantowaną robotę i mieszkanie czego mógłby pozazdrościć niejeden "Kowalski".
Zgłoś
Avatar
Harek 2015-09-01, 1:18
wzruszyłam się na tym filmie
Zgłoś
Avatar
a................d 2015-09-01, 2:22 1
Dobra elaboraty wyżej - skończcie chlać/
Zgłoś
Avatar
Yazid1 2015-09-01, 4:16
@pinkie222
"Polska wersja: pracuj, pracuj, zarabiaj, spłać długi, pracuj, pracuj, zarabiaj, spłać długi, pracuj, pracuj, zarabiaj, spłać długi, pracuj, pracuj, zarabiaj, spłać długi i tak dalej..."

I tak do usranej śmierci a długi i tak przejdą na dzieci.... I tak dalej...
Zgłoś