18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
Pedator 2023-07-07, 6:41 9
Nie dość że facet żył i zdech w tym gównokraju to jeszcze był tak głupi że rzucał się sam do kilku gości. PS Sklepik na terenie posterunku policji .
Zgłoś
Avatar
Tobiahus96 2023-07-07, 7:18 1
To kręgosłup mu tak strzelił dwa razy?
Zgłoś
Avatar
~Velture 2023-07-07, 7:35 15
Tobiahus96 napisał/a:

To kręgosłup mu tak strzelił dwa razy?



Tak. Gościu jest sparaliżowany. Rusza głową bo nie może niczym a ci dwaj kretyni jeszcze go kurwa po plecach klepią kiedy mu łeb zwisa jak szmacianka.

z tłumacza bo spermanowi się kurwa nie chciało:
(w skrócie: gość )
Cytat:


Gaziabad. W sporze o zakup towarów na terenie komisariatu policji w Indirapuram, klient pobił sklepikarza. Został śmiertelnie pobity na drodze. Policja zarejestrowała przypadek napaści na dwóch młodych ludzi.

Komal Singh i jego żona Asha Devi prowadzą tu sklep spożywczy na terenie jednego z posterunków policji. Osoba z wioski Makanpur przyszła do tego sklepu w niedzielę, aby kupić mleko i jajka. Dał trochę pieniędzy w gotówce, a resztę przez Paytm. Pokłócił się z Komalem Singhem o transakcję pieniężną, po czym obaj pokłócili się. Na pierwszy plan wypłynęło nagranie z monitoringu, na którym dwie osoby dotarły do ​​sklepu spożywczego. W tym przypadku osoba pokłóciła się ze sklepikarzem. Najpierw uderzył sklepikarza, a następnie rzucił mu w twarz torebkę z mlekiem. Następnie inna osoba towarzysząca napastnikowi wyjaśniła mu to i zabrała go ze sklepu. Tymczasem sklepikarz wstał od lady i znęcając się sam zaczął rzucać towarem ze sklepu.

W tym czasie, gdy oskarżony młodzieniec ponownie się tam pojawił, sklepikarz próbował go czymś zaatakować. Wtedy oskarżony młodzieniec ponownie zaczął bić sklepikarza kopniakami i łapówkami. Sprzedawca upadł na ziemię. Mimo to oskarżony nadal go bił. Właściciel sklepu był bity do utraty przytomności. Po tym oskarżony młodzieniec zbiegł. Na miejsce dotarli okoliczni ludzie. Podniósł sklepikarza z drogi. Żona ofiary, Asha Devi, złożyła w środę w tej sprawie sprawę o napaść na dwóch młodych ludzi.

Zgłoś
Avatar
kuba1986 2023-07-07, 7:44 12
Przynajmniej próbowali postawić go do pionu i nastawić kręgosłup...
Zgłoś
Avatar
mynameisgod 2023-07-07, 7:54 2
kolejny zmarł za 3,50
ale oni agresywni...
Zgłoś
Avatar
ArtuDitu85 2023-07-07, 7:56 2
Te kopy na kregosłup szyjny mocne... ja miałem tydzien temu na niego operacje..
Zgłoś
Avatar
donsynollo 2023-07-07, 8:18 1
Miały być czipsy o smaku młodej kozy , a sprzedał o smaku stergo capa.
Zgłoś
Avatar
xv89 2023-07-07, 8:22 2
ArtuDitu85 napisał/a:

Te kopy na kregosłup szyjny mocne... ja miałem tydzien temu na niego operacje..



To tam nam zdrowiej, aniołku. :*
Zgłoś
Avatar
PanFajek 2023-07-07, 8:59
Udzielenie pierwszej pomocy, pierwsza klasa.
Zgłoś
Avatar
Folur 2023-07-07, 8:59 3
Niesamowite że wystarczyło kilka uderzeń w głowę by powalić, a następnie kilka kopnięć w kark i głowę by zabić...to były sekundy. Masakra.
Zgłoś
Avatar
Bartvons 2023-07-07, 9:16 1
Folur napisał/a:

Niesamowite że wystarczyło kilka uderzeń w głowę by powalić, a następnie kilka kopnięć w kark i głowę by zabić...to były sekundy. Masakra.



Dla chcacego nic trudnego
Zgłoś
Avatar
pipi71 2023-07-07, 9:38
pan armani ze starszym towarzyszem chciał być rozjemcą ale pan ofiara przeszedł do samoukarania a dalej byliście świadkami jeszcze bardziej wysublimowanej przeróbki w bezwolną kukielkę
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2023-07-07, 9:58 3
Mam wątpliwości, czy aby na pewno głową w kierunku Mekki się ułożył...
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-07-07, 11:41 4
PanFajek napisał/a:

Udzielenie pierwszej pomocy, pierwsza klasa.



Aż dziwne, że nie wstał po tym jak go poklepali po plecach
Zgłoś