18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
gwilkolek 2015-02-23, 17:07 1
Pizda nie facet.
Zgłoś
Avatar
lajka 2015-02-23, 17:46 1
co za ciota
Zgłoś
Avatar
MrKaViX 2015-02-23, 18:21 1
Miętka fryta i tyle
Zgłoś
Avatar
grze_zna 2015-02-23, 20:44
tak właśnie to widzę
Zgłoś
Avatar
Miziou 2015-02-23, 21:07
@Imperator - dokładnie tak jest - jakoś tak wyszło, że na początku ja się smykiem zajmowałem i nie mogłem się nadziwić, że te smółki kompletnie nie jebią. Wszystko się zmieniło przy sposobie karmienia. Po mleku był istny hardcore. Do ogarnięcia oczywiście, nie takie imprezy się przeżywało - ale jeśli ktoś mi powie, że niemowlak (jak w tytule) napierdala toksycznymi bombami, to albo mama w ciąży jadła granaty gazowe, albo od razu dostał schabowe z kapustą, omijając mleko.

Albo... facet to księżniczka..?
Zgłoś
Avatar
Defru 2015-02-23, 21:09
A wystarczyło wentylować ustami.
Zgłoś
Avatar
qhasz 2015-02-23, 21:12
ale kurwa francuzik , a jego gówno pachnie fiołkami
Zgłoś
Avatar
puxynn 2015-02-23, 21:21
pierdolicie. mój młody jak raz jebnął taką srake ze jebała gorzej niż moja kac kupa po tygodniu chlania.
to musiała być wlasnie taka bomba.
Zgłoś
Avatar
petru23 2015-02-23, 23:24
Imperator napisał/a:

Po 100 razach mu przejdzie, baran tybardziej nieodpowiedzialny że zostawia dzieciaka na przewijaku bez dozoru, dzieci w pewnym momencie przekręcają się na boki, wtedy byłby hard. Poza tym ( czytają nas gimbo którzy wcześniej niż później wpadną z jakimś osiedlowym smokiem ) kupka maluszka nie śmierdzi bo jest z mleka, zaczyna śmierdzieć jak dziecko zaczyna jeść mięso.
Żal mi takich fifoków....



Jakie kurwa bez dozoru! Przecież z matką zostawił. To tamta jakas nieogarnięta, że zamiast pilnować dziecko to filmuje jak kolo rzyga.
Zgłoś
Avatar
keciukos82 2015-02-27, 23:28
~Imperator widzę ,ze nie wiesz co piszesz, a "GIMBY" ci tylko piwkują. Mam syna, ma 5 lat, moje oczko w głowie i pamiętam to, ze czy miał 2 tyg czy 4 miesiące, to smród powodował odruch wymiotny, wiec nie wyskakuj z hasłem, ze kupa śmierdzi od mięsa, bo idąc tolkiem twego kumania weganie i wegetarianie nie jedząc mięsa pierdzą fiolkami
Zgłoś