18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
hudziel 2015-02-23, 12:41 2
Uroki rodzicielstwa.
Zgłoś
Avatar
~Imperator 2015-02-23, 12:46 28
Po 100 razach mu przejdzie, baran tybardziej nieodpowiedzialny że zostawia dzieciaka na przewijaku bez dozoru, dzieci w pewnym momencie przekręcają się na boki, wtedy byłby hard. Poza tym ( czytają nas gimbo którzy wcześniej niż później wpadną z jakimś osiedlowym smokiem ) kupka maluszka nie śmierdzi bo jest z mleka, zaczyna śmierdzieć jak dziecko zaczyna jeść mięso.
Żal mi takich fifoków....
Zgłoś
Avatar
o................i 2015-02-23, 12:47 1
a nie można po prostu wsadzić pupę dzieciaka pod prysznic i spłukać???
Zgłoś
Avatar
~Beny 2015-02-23, 12:55 3
@up, to nie jest takie łatwe jak ci się dzieciak 'przelewa' w rękach albo osra po same łopatki

Btw. patrzcie na to



Kozacy
Mój reaguje tak samo
Zgłoś
Avatar
o................i 2015-02-23, 12:57
benykuleczka84 napisał/a:

@up, to nie jest takie łatwe jak ci się dzieciak 'przelewa' w rękach albo osra po same łopatki



no jak po same łopatki to ja bym tylko umyła
Zgłoś
Avatar
k................1 2015-02-23, 12:58
Ja pierdole,tata roku.
Zgłoś
Avatar
Smutas 2015-02-23, 13:25
No i macie polityczną poprawność. Facet do pieluch a baba co w tym czasie?
Zgłoś
Avatar
Ptoon 2015-02-23, 13:33 1
Matki inaczej odczuwają zapach/smród swojego dziecka. Kwestia ewolucyjnego przystosowania, do zajmowania się swoim dzieckiem. Ojcowie tego nie mają, więc nic dziwnego, że im się zbiera na wymioty. Chociaż tak naprawdę ten z tego filmu jest chyba trochę zbyt delikatny, każdy sadol ze stażem na hardzie poradziłby sobie bez zmrużenia oka.
livescience.com/4141-moms-prefer-smell-baby-poop.html
Zgłoś
Avatar
selissi 2015-02-23, 14:46
Dokładnie Imperator, koleś zostawia dzieciaka obraca się i rzyga jak panna, nawet żona obraca się z kamerą i nikt nie pilnuje dziecka i oby nie było harda.
Sam jestem tatą 4 latka i od jego pierwszych minut zajmowałem się nim. Przelał się nie raz, osrać też mu się udało tak, że to ja miałem ręce w gównie po łokcie. Nie rozumiem jak można mieć takich odruch wymiotny zajmując się własnym dzieckiem.
Zgłoś
Avatar
~Beny 2015-02-23, 15:01
@up, cholera wie jak to jest. Mój mąż przy pierwszym synu nie miał żadnego problemu przy przewijaniu. Natomiast przy młodszym, to jest masakra. Jak np. się z nim bawi i wyczuje, że mały nawalił, to momentalnie mu oczy łzami zachodzą i go szarpie
Zgłoś
Avatar
beeveer 2015-02-23, 16:02 2
bez przesady. bardzo kocham swoje dzieci, ale smrodu gówna nie trawię. zawsze jak musiałem, to przewijałem dziecko w masce p-gaz. mogłem mu poświęcić całą uwagę i wszyscy byli zadowoleni. dziecko tak było zdumione, że cały czas gapiło sie bez ruchu. wiem, wiem, po zdjęciu maski też.
Zgłoś
Avatar
tokario88 2015-02-23, 16:43
Heh mam synka 18 mc i nieraz przez to przechodziłem, nie jest to straszne ogólnie mnie to nie obrzydza nawet kiedyś goniłem żonę z kupą na palcu Ale zdarzały się takie sytuacje kiedy mały tak nawalił że myślałem że jakiś żul nawalił do pieluchy i żona mi podłożyła dla zabawy, smród niesamowity i rozkminia jak można wysrać połowę swojej masy ciała
Zgłoś
Avatar
SzalonePalce 2015-02-23, 16:44 1
Dzieciak adoptowany. Przecież to niemożliwe żeby dwie baby miały własne dziecko.
Zgłoś
Avatar
MadFollower 2015-02-23, 16:54 3
Zwaliłem do tego
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie