18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Specjalnie dla Was drodzy Sadole, aby Was porządnie wkur.wić, podaję artykuł z rzymskich mediów głównego nurtu :amused:

LINK


2024-02-11, 22:20
smc napisał/a:

Aśkę znam z czasów studenckich na Jagiellonce. Proszę mi tu nie pie**olic o niej farmazonów, bo intelektualnie przerasta was milion razy. Przy okazji pokażę jej wasze wpisy



smc napisał/a:

Pamiętam falę z wojska. Jak cisnęliśmy pobór wiosna '92 to k***a są k***a zniszczeni do tej pory. Jeden z kociarstwa dał Po kablach ale go odratowali. k***a jak ja to lubiłem.



Joanna Zajchowska :Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
Licencjat (Lic.) Journalism
2012–2015

W 92 to ona miała jakieś minus 4 lata :D

2024-02-11, 22:36

2024-02-12, 01:25
A na imię mu było Antek.

2024-02-12, 01:43
A ja myślałem, że to ja za dużo jaram :D

2024-02-12, 02:15
krolikosus napisał/a:

Termoobieg włączyła ? Ktoś wie?



Mnie interesuje również na którym poziomie, czy na środku czy raczej na samym dole. Świniaka będe robił w najbliższym czasie i wolał bym tak nie spalić.

2024-02-12, 08:17
smc napisał/a:

Aśkę znam z czasów studenckich na Jagiellonce. Proszę mi tu nie pie**olic o niej farmazonów, bo intelektualnie przerasta was milion razy. Przy okazji pokażę jej wasze wpisy



Ten artykuł jakoś nie broni twojej tezy. Nawe samą tematyką nie jest ambitny czy twórczy. Dodatkowo, w jej "osiągnięciach" nie widzę magistra z czegokolwiek, za to jest "licencjat z journalizmu".

Co to jest k...a "journlaizm"? Jakaś odnoga "voyeuryzmu? Polskich wyrazów zapomniała?

2024-02-12, 12:39
Sprawczyni byla smoluchem tak a propo ;-)

2024-02-13, 13:02
smc napisał/a:

Aśkę znam z czasów studenckich na Jagiellonce. Proszę mi tu nie pie**olic o niej farmazonów, bo intelektualnie przerasta was milion razy. Przy okazji pokażę jej wasze wpisy



ok , jak poczyta to może wreszcie zmądrzeje ;)